مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29525 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 -ساعت : 17:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترکیب نجفی- نیاز در بهبود اوضاع بابل موثرتر است

علی شکری‌پور:

ترکیب نجفی- نیاز در بهبود اوضاع بابل موثرتر است

اختصاصی مازندمجلس: به نظر من ترکیب نجفی – نیاز بیشتر بکار بابل می‌آید چون این شهرستان در بحث اجرایی نیاز به تجربه و توانایی دارد و از آنجا که آقای نیاز سابقه کار در 3 وزارتخانه دارد می‌تواند در بهبود اوضاع بابل، موثرتر باشد

اختصاصی مازندمجلس: علی شکری‌پور، کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش، عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی بابل با بیان اینکه بابل، شهری با کیفیت بالای فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و ورزشی هست، اظهار کرد: بابل 17 مرکز دانشگاهی فعال دارد. در ورزش جزو شهرهای سرآمد استان است و یکی از مراکز مهم اقتصادی مازندران محسوب می شود.

وی، درباره وضعیت انتخابات مجلس در بابل، افزود: در دور اول انتخابات، مردم با مشارکت 72 درصدی ظاهر شدند و علی نجفی نامزد مورد حمایت اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به عنوان منتخب اول راهی مجلس شد.

شکری‌پور، با اشاره به راهیابی طاهرنژاد و نیازآذری به دور دوم انتخابات مجلس، برای بدست آوردن کرسی دوم این حوزه، تصریح کرد: در روزهای اخیر شور انتخاباتی بیشتر شده و رقابتی نزدیک و پایاپای را شاهد هستیم.

وی، با بیان اینکه در روزهای اخیر تمایل، به سمت حسین نیازآذری بیشتر شده است، گفت: به نظر من ترکیب نجفی – نیاز بیشتر بکار بابل می‌آید چون این شهرستان در بحث اجرایی نیاز به تجربه و توانایی دارد و از آنجا که آقای نیاز سابقه کار در 3 وزارتخانه دارد می‌تواند در بهبود اوضاع بابل، موثرتر باشد.

شکری‌پور افزود: نیازآذری، معمولا از اتخاذ مواضع مغرضانه پرهیز می‌کند ضمن اینکه در برقراری ارتباط با مردم و پارلمان شهری موفق عمل کرده است.

وی، با اشاره به حمایت‌های نیازآذری در تامین قیر و آسفالت کمربندی شرقی، بیان کرد: پیگیری‌های وی در تحقق خواسته‌های شورا ستودنی است.

حسن احمدزاده عالمی عضو شورای شهر بابل: جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

مرمر فیروزپور نایب رئیس شورای شهر بابل: پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری دارد

حسن حسن نتاج عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل: کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی شکری‌پور - شورای شهر بابل - حسین نیازآذری -

مطالب مرتبط با : ترکیب نجفی- نیاز در بهبود اوضاع بابل موثرتر است
نظر شما در مورد : ترکیب نجفی- نیاز در بهبود اوضاع بابل موثرتر است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها