مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29537 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 -ساعت : 18:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در حوزه بابل از حسین نیازآذری حمایت می‌کنیم/ حضور نماینده‌ بابل در کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می‌رسد

سخنگوی جبهه اعتدال‌گرایان کشور:

در حوزه بابل از حسین نیازآذری حمایت می‌کنیم/ حضور نماینده‌ بابل در کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می‌رسد

اختصاصی مازندمجلس: دبیرکل حزب اتحاد ملی ایران، دلایل انتخاب نیازآذری تجربه بالا در اجرا و تقنین، حُسن سابقه، حُسن شهرت، خدمتگذاری صادقانه و میانه‌روی در عرصه سیاست عنوان کرد و گقت: با توجه به شرایط بابل که منطقه ای کشاورزی محسوب می شود حضور نیازآذری به عنوان نماینده مجلس در عضو کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می رسد

اختصاصی مازندمجلس: «محسن صفرپور» دبیرکل حزب اتحاد ملی ایران، رئیس و سخنگوی جبهه اعتدال‌گرایان کشور و عضو دو دوره شورای مرکزی خانه احزاب ایران، در گفتگوی اختصاصی با مازندمجلس درباره انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: قبل از هرچیز مردم را به حضور آگاهانه در دور دوم انتخابات دعوت می‌کنم. نیاز است مردم شرایط موجود کشور را درنظر بگیرند و نمایندگانی به مجلس بفرستند که در مجلس اثرگذار و یاری‌دهنده دولت برای خدمت به ملت باشند.

وی، با بیان اینکه در مازندران با توجه به نیاز منطقه، در حوزه بابل از حسین نیازآذری و در حوزه قائم‌شهر از علی ادیانی‌راد حمایت کردیم، افزود: از مردم شریف دو حوزه می‌خواهیم مانند دور اول انتخابات، حضوری گسترده داشته باشند و از نامزدهای موردنظر حمایت کنند.

دبیرکل حزب اتحاد ملی ایران، دلایل انتخاب نیازآذری تجربه بالا در اجرا و تقنین، حُسن سابقه، حُسن شهرت، خدمتگذاری صادقانه و میانه‌روی در عرصه سیاست عنوان کرد و گقت: با توجه به شرایط بابل که منطقه ای کشاورزی محسوب می شود حضور نیازآذری به عنوان نماینده مجلس در عضو کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می رسد.

صفرپور، در پایان با اشاره به 68 کرسی باقیمانده مجلس، نقش زنان را در توسعه کشور موثر دانست و افزود: از نامزدهای دور دوم انتخابات حوزه‌های مختلف کشور، 8 نامزد بانو هستند که ما از هر 8 نامزد اعلام حمایت کردیم.


در حوزه بابل از حسین نیازآذری حمایت می‌کنیم/ حضور نماینده‌ بابل در کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می‌رسد

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : در حوزه بابل از حسین نیازآذری حمایت می‌کنیم/ حضور نماینده‌ بابل در کمیسیون کشاورزی ضروری به نظر می‌رسد

*

*