مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29657 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 اردیبهشت 1395 -ساعت : 08:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
24 هزار رای کارگران و کشاورزان به نیازآذری

10 هزار عضو خانه کارگر، 8 هزار کارگر ساختمانی، 4 هزار زارع، 2 هزار باغ‌دار به همراه خانواده‌هایشان به نیازآذری رای می‌دهند؛

24 هزار رای کارگران و کشاورزان به نیازآذری

اختصاصی مازندمجلس: نصرالله دریابیگی دبیر خانه کشاورز با اعلام اینکه خانه کارگر در بابل 10 هزار عضو دارد بیان داشت: خانه کارگر از حسین نیازآذری حمایت می‌کند. همچنین مهدی پورچالی رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل با بیان اینکه این انجمن 8 هزار عضو دارد از کاندیداتوری نیازآذری حمایت می‌کند. نصرالله هاشمی دبیرخانه کشاورز بابل با نیز با اعلام اینکه این تشکل 6 هزار عضو دارد که 4 هزار نفر آنها زارع و 2 هزار نفر دیگر باغدار می‌باشند، از حسین نیازآذری حمایت نموده است

مازندمجلس: نصرالله دریابیگی دبیر خانه کشاورز با اعلام اینکه خانه کارگر در بابل 10 هزار عضو دارد بیان داشت: خانه کارگر از حسین نیازآذری حمایت می‌کند. همچنین مهدی پورچالی رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل با بیان اینکه این انجمن 8 هزار عضو دارد از کاندیداتوری نیازآذری حمایت می‌کند. نصرالله هاشمی دبیرخانه کشاورز بابل با نیز با اعلام اینکه این تشکل 6 هزار عضو دارد که 4 هزار نفر آنها زارع و 2 هزار نفر دیگر باغدار می‌باشند، از حسین نیازآذری حمایت نموده است.

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل:

نیازآذری دردآشناست و تا کاری به نتیجه نرسد رها نمی‌کند

مهدی پورچالی رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل و مشاور کانون انجمن صنفی کارگران سراسر کشور در گفت‌وگو با مازندمجلس خاطره‌ای ذکر کرد: سال گذشته برای پیگیری بیمه تشکلات کارگری کشور به همراه انجمن‌های استان‌های دیگر به مجلس شورای اسلامی رفته بودیم. موضوع جلسه مربوط به ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی (تامین منابع مالی) بود. در این جلسه از نمایندگان دعوت شد که حضور پیدا کنند. اولین نماینده‌ای که در جلسه حضور پیدا کرد آقای نیاز بود. انجمن استان‌های دیگر از آقای نیازآذری خواستند به دنبال نمایندگان استان‌های آنها برود و آنها را به جلسه بیاورد. که آقای نیازآذری هم به دنبال دیگر نمایندگان رفت و آنها را آورد تا در جلسه حضور داشته باشند. انجمن استان‌های دیگر از این حرکت آقای نیاز تحت تاثیر قرار گرفتند و حتی گفتند باید به بابل بیایند و به آقای نیازآذری رای دهند!

پورچالی افزود: در آن جلسه به اینکه نماینده‌ای همچون نیازآذری در مازندران داریم واقعا افتخار کردیم که اینچنین پیگیر مسائل و مشکلات صنفی ما است و باعث غرور ما شد چرا که به قولی گفتنی "خوشتر آن باشد که سِر دلبران/ گفته آید در حدیث دیگران"

دبیر کانون حِرَف انجمن‌های صنفی کارگران استان گفت: در 4 سال گذشته هرکجا که نیاز داشتیم آقای نیازآذری وارد شدند و به ما کمک کردند. ایشان واقعا دردآشنا است و هم وضعیت کارگران را درک می‌کند و تا موضوعی به نتیجه نرسد کار را رها نمی‌کند و این برای ما بسیار باارزش است. وظیفه اخلاقی ما این است که از ایشان حمایت کنیم. این حمایت به خاطر احترام به پیگیری‌ها و کمک‌های ایشان است.

وی در پایان افزود: بنده از همه جامعه کارگری به خصوص کارگران ساختمانی بابل چه رو در رو و چه به صورت پیام خواسته‌ام که حتما خود و خانواده‌هایشان به آقای نیازآذری که نماینده‌ای دردآشنا است رای دهند.

دبیر خانه کشاورز شهرستان بابل:

کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

سید نصرا... هاشمی کمانگر از زمان تشکیل خانه کشاورز تاکنون دبیر خانه کشاورز شهرستان بابل بوده همچنین وی عضوهیات اجرایی خانه کشاورز مازندران نیز هست. وی با بیان اینکه در دور اول انتخابات در  ستاد 2 نامزد (نجفی و نیازآذری) فعال بودیم، اظهار کرد: برای آقای نجفی بیشتر کار کردیم چون تصور ما این بود که آقای نیازآذری به عنوان گزینه اول راهی مجلس می‌شود و می‌باید از آقای نجفی بیشتر حمایت کنیم.

وی، با اشاره به رقابت نیازآذری و طاهرنژاد در دور دوم انتخابات بابل، افزود: بنده اعتقاد دارم که بخش کشاورزی و کشاورزان بابل، باید برای خود حقی قائل شوند و کسی را راهی مجلس کنند که در این بخش یاری‌گر باشد بنابراین سزاوار است با توجه به شرایط بابل، نماینده‌ای در بخش کشاورزی و برای کمک به کشاورزان داشته باشیم.

هاشمی، با اظهار اینکه 3 نفر از نمایندگان مازندران (یوسفیان، رضیان و نجفی) با تخصص حقوق وارد مجلس شده‌اند، گفت: رشته تحصیلی اقای طاهرنژاد نیز حقوق می‌باشد و اینکه هر دو نماینده شهرستان از یک رشته تحصیلی (حقوق) باشند چندان زیبنده نیست و می‌طلبد یک نماینده با تخصص کشاورزی داشته باشیم.

وی، تجربه نیازآذری را دومین دلیل انتخاب وی، اعلام کرد و ادامه داد: نجفی به دلیل دوری از حوزه و فعالیت ملی در  تهران، نیازمند یک همراه باتجربه چون نیازآذری (به دلیل تجربه کاری در 3 وزارتخانه جهاد کشاورزی، وزارت کشور و نیرو) هست تا به کمک هم به آبادانی بابل بپردازند.

عضوهیات اجرایی خانه کشاورز مازندران، افزود: مطالبات کشاورزی بخش بابل با توجه به توانمندی‌های بابل، ما را وادار می‌کند که یک نماینده عضو کمیسیون کشاورزی داشته باشیم چرا که حوزه ما حوزه کشاورزی هست.

هاشمی با اشاره به شعار سال 95 (اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل) اظهار کرد: تجربه نشان داده است در تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی بهتر از صنعت و تجارت عمل کردیم به همین دلیل اکثر استان‌ها به این نتیجه رسیدند که در این حوزه بیشتر وارد عمل شوند.

 وی پیرامون حضور کشاورزان در دور دوم انتخابات با توجه به همزمانی فصل نشا بیان داشت: با همه کشاورزان هماهنگ کردیم که  جمعه 10 اردیبهشت را با شعار روز نشاء در صندوق رای این روز را به شرکت در انتخابات تخصیص دهند تا 4 سال آینده خود را تضمین نمایند از این حیث مطمئن باشید کشاورزان در دور دوم انتخابات، ابتکار عمل را در دست خواهند گرفت و با لباس کشاورزی نام نیاز آذری را در صندق‌ها نشاء خواهند کرد.

گفتنی است حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در چهار سال گذشته عملکرد خوبی در عرصه کشاورزی استان مازندران داشته که از جمله می‌توان به اصرار و پیگیری مداوم برای جای دادن برنج ایرانی در سبد کالایی اشاره کرد. پیش از آن قرار بود در سبد کالا از برنج خارجی استفاده شود که با پیگیری نیازآذری، برنج ایرانی جایگزین برنج خارجی شد و بیش از 20 هزار تن برنج از کشاورزان مازندرانی برای این امر خریداری شد. همچنین نیازآذری تلاش بسیار زیادی در بحث ممنوعیت واردات برنج در جهت حمایت از کشاورزان داخلی انجام داد.

دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران:

درمان رایگان خواسته اصلی کارگران/ حمایت قاطع جامعه کارگری از حسین نیازآذری

جامعه کارگری مازندران در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بابل از حسین نیازآذری حمایت خواهد کرد. نصرالله دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران ‌گفت: ضمن احترام به دیگر کاندیدای حوزه انتخابیه بابل، تشکل خانه کارگر از حسین نیاز آذری در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت خواهد کرد.

وي ادامه داد : مردم با حضور پاي صندوق هاي راي علاوه بر ابراز اين حس علاقمندي به سرنوشت ، باعث شدند تا كشورهاي ديگر به پشتيباني مردم ايران از نظام پي ببرند. با توجه به اينكه انتخابات در دو حوزه انتخابيه مركز قائمشهر وبابل به دور دوم كشيده است ، مردم اين بار نيز آگاهانه و با هدف پشتيباني از نظام در اين دوره از انتخابات نيز شركت خواهند كرد.

وی، با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل، افزود: برای تشکیل مجلس عملگرا به نمایندگان با تجربه نیازمند هستیم. نیازآذری چهره مستقل، معتدل و کارآمد است که ارتباط بسیار خوبی با تشکل‌های کارگری  داشته است و در مقام دبیر مجمع نمایندگان مازندران خدمات خوبی برای کارگران و بازنشستگان فراهم کرد.

دریابیگی با اشاره به اهمیت و نقش تولید  در اقتصاد مقاومتی  ابراز امیدواری کرد: امیدواریم نمایندگانی امتحان پس داده و آشنا به حقوق کارگران و کارفرمایان عهده دار مسند نمایندگی مردم شوند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - نیازآذری -

نظر شما در مورد : 24 هزار رای کارگران و کشاورزان به نیازآذری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها