مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29841 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 اردیبهشت 1395 -ساعت : 14:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نیازآذری کرسی نمایندگی مجلس را ارتقاء داد

حمایت محمددامادی نماینده مردم ساری و نامزد لیست امید از نیازآذری؛

نیازآذری کرسی نمایندگی مجلس را ارتقاء داد

اختصاصی مازندمجلس: محمد دامادی که چهار سال در مجلس نهم همکاری نزدیکی با حسین نیازآذری داشت، افزود: نیازآذری از نمایندگان حامی دولت تدبیر و امید بود و به همه وزیران پیشنهادی دولت رای اعتماد داد، از فرجی دانا حمایت کرد، در مسئله برجام نقش موثری ایفا کرد و در زمان سفر رئیس جمهور به مازندران با نامه‌نگاری به منظور حمایت از برجام از رئیس جمهور خواست سفر کاروان تدبیر و امید به تاخیر بیفتد

اختصاصی مازندمجلس: محمد دامادی جوان‌ترین نماینده مازندران، گزینه لیست امید و شورای اصلاح طلبان ساری که به همراه علی‌اصغر یوسف‌نژاد به مجلس دهم راه یافت، ضمن حمایت از حسین نیازآذری، امشب ابتدا در ستاد جوانان نیازآذری (بهار نارنج) و سپس در ستاد مرکزی وی سخنرانی خواهد کرد.

محمد دامادی در گفت و گو با مازندمجلس پیرامون دوره همکاری خود با حسین نیازآذری اظهار داشت: ایشان یکی از نمایندگان فعال و موفق مجلس بودند که از این حیث تنها متعلق به بابل نیستند بلکه متعلق به کل استان می‌باشد.

وی افزود: گره بسیاری از مشکلات عمرانی و کشاورزی و کمبود آب بابل و استان مازندران به دستان نیازآذری طی چهار سال گذشته گشوده شد.

نماینده لیست امید تصریح کرد: نیازآذری پیش از نمایندگی مجلس نیز از تجربه مدیریتی و قابل توجهی برخوردار بود و به عنوان فرماندار اسبق بابل شناخت کاملی از این شهرستان دارد.

محمد دامادی که چهار سال در مجلس نهم همکاری نزدیکی با حسین نیازآذری داشت، افزود: نیازآذری از نمایندگان حامی دولت تدبیر و امید بود و به همه وزیران پیشنهادی دولت رای اعتماد داد، از فرجی دانا حمایت کرد، در مسئله برجام نقش موثری ایفا کرد و در زمان سفر رئیس جمهور به مازندران با نامه‌نگاری به منظور حمایت از برجام از رئیس جمهور خواست سفر کاروان تدبیر و امید به تاخیر بیفتد.

قابل ذکر است محمد دامادی پیش از این در جمع جوانان اصلاح طلب بابل و در حمایت از کمپین (اعتماد به نسل جوان و توسعه ایران) حضور یافت که با استقبال پرشور جوانان اصلاح طلب بابل مواجه شد و امشب (چهارشنبه 8 اردیبهشت) به عنوان سفیر جوانان مازندران در ستاد جوانان نیازآذری سخنرانی خواهد کرد.

در این برنامه که با حضور هیئت رئیس شورای اصلاح طلبان و جوانان بابل برگزار شده بود، محمد دامادی گفت: یکی از دلایل عقب ماندگی مازندران، دعوای شهرها با هم است. از دیگر دلایل عقب ماندگی نه فقط استان که کل کشور، نادیده گرفتن نسل جوان است. ما باید به این درک برسیم که وقتی به قدرت رسیدیم نردبان را با خود بالا نبریم. می‌گویند جوان بی‌تجربه و خام است. از شما می‌پرسم سیاست‌های غلطی که در کشور اجرا شده و امروز هفت میلیون بیکار و چند میلیون معتادی که داریم چه کسی مسئول است؟ ایا نسل من این سیاست‌ها را تدوین کرده است. همه از این وضع گله دارند. وزیر و نماینده و رییس قوه، پس تقصیر کیست؟ (لینک)

گفتنی است پیش از این سردار نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار و همچنین احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت با حضور در ستاد نیازآذری حمایت قاطع خود را از نماینده بابل اعلام کردند که امشب نیز محمد دامادی در ستاد جوانان و پس از آن در ستاد مرکزی حسین نیازآذری سخنرانی خواهد کرد.


نیازآذری کرسی نمایندگی مجلس را ارتقاء داد

نیازآذری کرسی نمایندگی مجلس را ارتقاء دادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : نیازآذری کرسی نمایندگی مجلس را ارتقاء داد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها