مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 30048 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 اردیبهشت 1395 -ساعت : 10:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری + جزئیات و تصاویر

حمایت قاطع مدیران شهری از حسین نیازآذری؛

حمایت 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری + جزئیات و تصاویر

اختصاصی مازندمجلس: طی گفت‌وگوهای پایگاه خبری مازندمجلس 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل حمایت خود را از نیازآذری اعلام داشتند پیش از این نیز تنی چند از مشاوران شهردار بابل نیز به لحاظ فردی با ایراد سخنرانی در ستاد انتخاباتی ایشان حمایت خود را علنی نموده بودند در ادامه برخی از گفت‌وگوهای انجام شده منتشر می گردد.

اختصاصی مازندمجلس: مدیران شهری به دلیل ارتباط مستمر با شهروندان، از جمله در دسترس‌ترین مدیران هستند به همین سبب مطلع‌ترین افراد از مسائل و مشکلات شهر و شهروندان محسوب می‌شوند.

از این حیث می‌توان مدیریت شهری و منتخبین مردم در شوراهای اسلامی را یکی از مراجع مورد اعتماد برای مشورت برگزید.

در مسئله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از آن جهت که حداقل 2 سال مدت شورای چهارم با مجلس نهم (از خرداد 94 تاکنون) همپوشانی دارد.

از اینرو مدیران شهری می‌توانند اظهارنظر دقیق‌تری نسبت به عملکرد نماینده حوزه درمجلس داشته باشند از این حیث به منظور بررسی عملکرد حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس و آگاهی شهروندان از عملکرد ایشان به سراغ منتخبین مردم در شورای شهر بابل رفتیم:

حمایت 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری

طی  گفت‌وگوهای پایگاه خبری مازندمجلس 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل حمایت خود را از نیازآذری اعلام داشتند پیش از این نیز تنی چند از مشاوران شهردار بابل نیز به لحاظ فردی با ایراد سخنرانی در ستاد انتخاباتی ایشان حمایت خود را علنی نموده بودند در ادامه برخی از گفت‌وگوهای انجام شده منتشر می گردد.

محمدعلی عباسی فیروزجاه:

در روزهای اخیر اقبال عمومی به سمت نیازآذری بوجود آمد/ این روند روز به روز بهتر می‌شود

محمدعلی عباسی فیروزجاه رئیس شورای اسلامی شهر بابل که سابقه چندین سال خدمت در بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها دارد در گفتگو با مازندمجلس، درباره وضعیت انتخبات دور دوم حوزه بابل، اظهار کرد: در روزهای اخیر اقبال عمومی به سمت حسین نیازآذری است و این روند روز به روز بهتر می شود.

وی، با اعلام اینکه 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری حمایت نمودند بیان داشت: دلیل حمایت تیم مدیریت شهری (12 نفر از 13) نفر از نیازآذری داشتن 30 سال تجربه در سمت‌های مختلف اجرایی و تقنین، است. آقای نیازآذری با ادارات مختلف و نحوه کار و خدمات آن‌ها آشنایی دارد بنابراین بهتر می‌تواند از پس مشکلات مردم برآید.

عباسی فیروزجاه، با بیان اینکه سال‌ها با نیازآذری کار کردم و به خوبی از وی شناخت دارم، افزود: آقای نیاز مرد اخلاق، توانمند، باتجربه و مهمتر از همه از هر لحاظ سالم است.  
 
نرگس نوروزی:

گزینه پارلمان شهری، حسین نیازآذری است

نرگس نوروزی عضو شورای اسلامی شهر بابل، فرهنگی و نماینده مدیران مدرسه در مازندران، در گفتگو با مازندمجلس درباره انتخابات حوزه بابل، اظهار کرد: گزینه پارلمان شهری، حسین نیازآذری است.

وی، با بیان اینکه شورای اسلامی مجلسی کوچکتر است، افزود: بنده سیاسی نیستم و فراجناحی وارد شورا اسلامی بابل شدم بنابراین انتخابم نیز فراجناحی است.

نوروزی، تصریح کرد: یکی از فاکتورهای مهم برای نمایندگی، تجربه است که آقای نیاز این ویژگی را داراست و می‌تواند در کنار منتخب نخست ما (علی نجفی) برای تحقق مطالبات شهری و استانی موثر باشد چون لازم است در کنار ورودی‌های جدید، نمایندگان با سابقه‌ای هم حضور داشته باشد.

وی، ادامه داد: آقای نیاز با یک دوره حضور در مجلس، تجربیات لازم برای کار در مجلس را دارد و با طرح ها و برنامه‌های موردنیاز و نیمه کاره بابل آشنایی دارد بنابراین می تواند در تسریع تحقق آنها موثر باشد.

نوروزی در پایان اظهار امیدواری کرد که با تلفیق تجربه و تلاش نیاز – نجفی و حمایت مدیریت شهری بتوانیم در توسعه بابل موثر باشیم.
 
علی شکری‌پور:

ترکیب نجفی- نیاز در بهبود اوضاع بابل موثرتر است

علی شکری‌پور، کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش، عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی بابل با بیان اینکه بابل، شهری با کیفیت بالای فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و ورزشی هست، اظهار کرد: بابل 17 مرکز دانشگاهی فعال دارد. در ورزش جزو شهرهای سرآمد استان است و یکی از مراکز مهم اقتصادی مازندران محسوب می شود.

وی، درباره وضعیت انتخابات مجلس در بابل، افزود: در دور اول انتخابات، مردم با مشارکت 72 درصدی ظاهر شدند و علی نجفی نامزد مورد حمایت اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به عنوان منتخب اول راهی مجلس شد.

شکری‌پور، با اشاره به راهیابی طاهرنژاد و نیازآذری به دور دوم انتخابات مجلس، برای بدست آوردن کرسی دوم این حوزه، تصریح کرد: در روزهای اخیر شور انتخاباتی بیشتر شده و رقابتی نزدیک و پایاپای را شاهد هستیم.

وی، با بیان اینکه در روزهای اخیر تمایل، به سمت حسین نیازآذری بیشتر شده است، گفت: به نظر من ترکیب نجفی – نیاز بیشتر بکار بابل می‌آید چون این شهرستان در بحث اجرایی نیاز به تجربه و توانایی دارد و از آنجا که آقای نیاز سابقه کار در 3 وزارتخانه دارد می‌تواند در بهبود اوضاع بابل، موثرتر باشد.

شکری‌پور افزود: نیازآذری، معمولا از اتخاذ مواضع مغرضانه پرهیز می‌کند ضمن اینکه در برقراری ارتباط با مردم و پارلمان شهری موفق عمل کرده است.

وی، با اشاره به حمایت‌های نیازآذری در تامین قیر و آسفالت کمربندی شرقی، بیان کرد: پیگیری‌های وی در تحقق خواسته‌های شورا ستودنی است.
 
مرمر فیروزپور:

پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری دارد

مرمر فیروزپور، نائب رئیس و مسئول کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شورا‌، با چهار دوره حضور در شورای اسلامی شهر بابل، یکی از با سابقه‌ترین اعضای این دوره شورای اسلامی شهر بابل است.

وی در گفتگو با مازندمجلس، اظهار کرد: شور انتخاباتی لازم با توجه به فعالیت‌های دو نامزد به ویژه پس از شروع تبلیغات رسمی ایجاد شده و فعالیت جوانان نسبت به سایر اقشار جامعه بیشتر است.

فیروزپور با بیان اینکه بنده با توجه به 4 دوره حضور در شورای شهر، با نمایندگان زیادی کار کردم و ارزیابی کافی از عملکرد آن‌ها دارم، افزود: در این دوره از انتخابات آقای نیازآذری را مناسب‌تر می‌دانم چون تجربه، صداقت، سلامت وی زبانزد است.

بانوی عضو شورای اسلامی شهر بابل، با اشاره به اهمیت تجربه نامزدها، بیان کرد: نیازآذری در پست‌های مختلفی چون بخشداری، فرمانداری، مدیرکلی و نمایندگی سابقه دارد و می‌تواند در کنار آقای نجفی که سوابق دیپلماتیک ارزنده‌ای دارند بسیار موثر واقع شود.

فیروزپور، تصریح کرد: زوج نیاز- نجفی که می‌توانند مکمل خوبی برای هم باشند در حال حاضر مناسب‌ترین گزینه برای توسعه بابل هست.

وی با اشاره به اعتبارات خوبی که در دوره نمایندگی نیازآذری برای بابل جذب شد، گفت: امیدواریم کارهای زیربنایی همراه عقل و منطق را که این دوره در بابل شاهد بودیم در بین نمایندگان بابل و مازندران ادامه یابد.

فیروزپور، با بیان اینکه بنده به عنوان یک شهروند نظر شخصی خود را اعلام می‌کنم چون وظیفه روشنگری دارم، گفت: ما می‌خواهیم بین خوب و خوبتر، خوبتر را انتخاب کنیم برای همین پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی آقای نیاز دارد.
 
حسن حسن نتاج:

کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است

حسن حسن نتاج، عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل، فضای انتخابات حوزه بابل را مناسب دانست و گفت: گروه‌های سیاسی این حوزه بین دو نامزد تقسیم شدند و گروهی از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان از طاهرنژاد و گروهی دیگر از نیازآذری، به طور رسمی و غیر رسمی حمایت کردند.

وی، افزود: هرچه به زمان انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر می‌شود.

حسن‌نتاج، دلیل حمایت روزافزون جریان‌ها و گروه‌های مردمی از حسین نیازآذری را تجربه بالای وی در عرصه‌های مختلف مدیریتی، مردمی بودن، سابقه حضور به عنوان نماینده در مجلس، اشنایی با ظرفیت‌ها و معضلات حوزه انتخابیه بابل، زحمتکش بودن، انقلابی بودن و ... عنوان کرد و گفت: نیازآذری مرحله به مرحله مدارج مدیریتی را طی کرده و اکنون وقت استفاده شهرستان (مدیران و مردم) از توانایی‌های وی هست.

عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل، ارتباط نیازآذری با پارلمان شهری را شایسته و قابل ستایش ارزیابی کرد و گفت: در این دوره خدمات ارزنده‌ای در مدیریت شهری انجام شد و امیدواریم با راهیابی آقای نیاز به مجلس، این روند ادامه داشته باشد.
 
حسن احمدزاده عالمی:

جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

حسن احمدزاده عالمی لیسانس عمران عضو شورای اسلامی شهر بابل در گفت و گو با مازندمجلس، با اشاره به فضای مناسب برای دور دوم انتخابات، گفت: جوّ انتخاباتی در ابتدا به نفع همت‌ا... طاهرنژاد بود ولی رفته رفته جو برگشت و مردم خواهان ادامه حضور حسین نیازآذری در مجلس هستند.

وی، با بیان اینکه آقای نیاز با توجه به تجربه‌ای که دارد با مشکلات شهر آشنایی دارد، افزود: در حوزه شورای شهر نیز در حد توان خود یاریگر بوده و در پروژه آبرسانی بابل، پارک پردیس و دیگر کارهای زیربنایی در جذب اعتبارات  و سرمایه‌گذار تاثیرگذار بوده است.

احمدزاده، با بیان اینکه نیازآذری فردی با اخلاق و انقلابی است، گفت: وی هرگز زاویه‌ای با نظام و ولایت فقیه نداشته و مردی عملگرا هست.

وی، تصریح کرد: کمربندی جنوبی بابل بیش از 13 سال راکد مانده بود که در دوره آقای نیاز اقدامات خوبی در این باره انجام شد.

احمدزاده، اضافه کرد: امیدواریم انتخاب مردم در 10 اردیبهشت بگونه‌ای باشد که پارلمان شهری بابل در کنار آقای نیاز بتواند به روند توسعه و سازندگی این شهر ادامه دهد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیران شهری - بابل - انتخابات - نیازآذری - حمایت -

مطالب مرتبط با : حمایت 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری + جزئیات و تصاویر
نظر شما در مورد : حمایت 12 عضو از 13 عضو شورای شهر بابل از حسین نیازآذری + جزئیات و تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها