امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:04:22

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 31703 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 -ساعت : 12:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها باید رسیدگی شود/ دعوت به وحدت و همکاری نمایندگان مازندران

یوسف نژاد در جمع فرهنگیان؛

تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها باید رسیدگی شود/ دعوت به وحدت و همکاری نمایندگان مازندران

اختصاصی مازندمجلس: یوسف نژاد با بیان اینکه در مجلس دهم به مانند مجلس پنجم فراکسیون فرهنگیان شکل خواهیم داد، گفت: از این طریق میخواهیم نظام آموزشی مظلوم مانده و تاوان داده را به جایگاه والا و واقعی خود برسانیم و از حقوق فرهنگیان در کمبودهای بودجه ای دفاع نمایئم

اختصاصی مازندمجلس: به مناسبت هفته معلم، به همت علی اصغر یوسف نژاد منتخب اول مازندران در مجلس شورای اسلامی، مراسمی جهت تجلیل از مقام شامخ معلم در سالن باشگاه فرهنگیان با حضور فرهنگیان ستاد انتخاتی وی و احمدی فولادی مدیر کل اسبق آموزش و پرورش مازندران و سید محمد جعفری عضو شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال گسترده ای از سوی بازنشستگان و کارکنان آموزش و پرورش صورت گرفت، یوسف نژاد در سخنانی جایگاه معلم را برترین جایگاه انسانی دانست و گفت: افتخار هرکس این است که بگوید معلم هستم و افتخار بنده نیز این است که مسیری را در جایگاه سیاسی طی نمودم از نظام آموزشی آغاز شده است .

وی اظهار کرد: مسائل آموزش و پرورش متنوع و گسترده است به عنوان نماینده و وکیل مردم باید از نکات ریز نظام آموزشی آگاهی کامل پیدا نمایم که با برگزاری چنین مراسمی و تشکیل کارگروه تخصصی آموزشی می‌توانم به این مسائل ریز دست یابم .

یوسف نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پس از برگزاری انتخابات هفت اسفند و ده اردیبهشت نمایندگان مجلس دوره دهم در مازندران با تأیید شورای محترم نگهبان انتخاب شدند که تغییرات زیادی در مجمع نمایندگان استان رخ داده است و 12 عضو برادر آن انتخاب شدند که امیدوارم با همکاری و وحدت بتوانیم مشکلات عمده و کلان استان را حل نمائیم.

وی، افزود: مردم شهرستان ساری و میاندرود انتظار اتحاد و دوستی را از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارند تا مشکلات در سطح شهرستان نیز مرتفع گردد زیرا فصل انتخابات و رقابت پایان یافته است و فصل اتفاق نظر و دوستی آغاز شده است.

منتخب مردم ساری، تصریح کرد: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل طریق شدهاست باید دست به کار شوند حتی خانواده ها تا مشکلات کشور مرتفع گردد.

یوسف نژاد اظهار داشت : در مجلس دهم به مانند مجلس پنجم فراکسیون فرهنگیان را شکل خواهیم داد تا نظام آموزشی مظلوم مانده و تاوان داده از نگاه سیاسی و غیر تخصصی را به جایگاه والا و واقعی خود برسانیم و از حقوق فرهنگیان در کمبودهای بودجه ای دفاع نمایئم .

وی، با بیان اینکه آموزش و پرورش یک نهاد تخصصی و اولین رکن توسعه هر کشور است، گفت: نگاه غیر تخصصی در گذشته آسیب های فراوانی را به آن وارد نموده است.

منتخب اول ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آسیب های اجتماعی تهدید جدی برای خانواده ها و جوانان ما به شمار می رود که نیاز است با آموزش صحیح و در سایه نظام آموزشی مناسب این تهدید جدی را از بین ببریم .

منتخب مردم ساری، در پایان، مشکل تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاهها را از مسائلی برشمرد که نیاز است مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم به آن رسیدگی نمایند


تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها باید رسیدگی شود/ دعوت به وحدت و همکاری نمایندگان مازندرانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - فرهنگیان - نمایندگان -

مطالب مرتبط با : تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها باید رسیدگی شود/ دعوت به وحدت و همکاری نمایندگان مازندران
نظر شما در مورد : تبعیض حقوق فرهنگیان با سایر دستگاه‌ها باید رسیدگی شود/ دعوت به وحدت و همکاری نمایندگان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها