مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 34157 -تاریخ انتشار : شنبه 18 اردیبهشت 1395 -ساعت : 14:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 با شما مردم پیمان بستیم و به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیم

علی اسماعیلی:

با شما مردم پیمان بستیم و به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیم

مازندمجلس: منتخب مردم نور و محمودآباد با اشاره به اینکه تمام همت ما بر این است که بتوانیم شهرستان های نور و محمودآباد را در مسیر توسعه قرار دهیم گفت: از هفت اسفند تا به امروز، تمام تلاشم این بود که بتوانم بستر و زیربنا و ارتباط لازم مابین مسئولین استانی و کشوری را نسبت به این دو حوزه آماده کنم و دست یاری را نسبت به همه رقبایی که در صحنه انتخابات با ما بودند دراز می کنیم و از آنها طلب همکاری می کنیم و تمام یاران رقبا را دعوت به همکاری می کنیم

مازندمجلس: علی اسماعیلی، منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در جشن بزرگ مبعث که در شب چهارشنبه 15 اردیبهشت در حسینیه نوری های مقیم آمل برگزار شد گفت: پیامبر ما مظهر وحدت بود. حضرت محمد (ص) آمده بود تا دو قبیله اوس و خزرج را که سالیان سال در نزاع بودند را به وحدت و به اعتصام "و اعتصمو به حبل الله جمیعا و لا تفرقوا" دعوت کند. به قول تاریخ نویسان، بزرگترین کار پیامبر همین وحدت بین دو قبیله اوس و خزرج بود.

وی افزود: پیامبر اسلام نخست از درون خود تحول را ایجاد کرد، امین مردم شد و سپس توانست این ملت را تغییر دهد و امروز شاهدیم که اسلام ما در جهان عالم گیر شده است. به عبارتی، تا انسان نتواند در درون خود تحول ایجاد کند نمی تواند عالم را تغییر دهد.

علی اسماعیلی در ادامه بیان کرد که باید از ولایت فقیه پیروی کنیم و تحت امر ولایت و امامت زمان باشیم. چراکه اگر از امامان مان جلو بیافتیم، راه و مسیر و جهت را گم خواهیم کرد و چنانچه از امامان مان عقب بیافتیم، اسیر گرگان و پلنگان و شیران خواهیم شد. پس باید همراه و ملازم و پشت سر امام و رهبران مان حرکت کنیم. امروز اگر شاهد هستیم که سرزمین ما امن است به برکت حضور ولایت فقیه و به برکت همت و یاری شما پیروان ولایت و امامت است. بیایم وحدت کلمه را حفظ کنیم و از جناح و گروه گرایی و هر چیزی که کشور را در مسیر تشدد و تفرقه بکشد و از ولایت و رهبری دور کند، پرهیز کنیم.

منتخب مردم نور و محمودآباد در همین راستا تصریح کرد: ما با شما مردم پیمان بستیم که به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیم و متعلق به شما ملت هستیم و تحت امر امامت و ولایت حرکت می کنیم، و به مدت چهار سال که شما به ما اعتماد کردید و این خدمتگذار خود را به مجلس فرستادید، مطمئن باشید که ما دغدغه شما را در مجلس نمایندگی خواهیم کرد. مطمئن باشید اهدافی که همه امامان و پیامبران و اولیا خدا در این جامعه دنبال می کردند، همان مسیر را ما دنبال خواهیم کرد. این مسیر، برقراری کلمه الله یعنی نام خدا بر روی زمین و ترویج ارزش های اخلاقی و معنوی، قسط و عدالت است. جامعه بدون عدالت هویتی نخواهد داشت. امروز مردم تشنه عدالت هستند و ما به دنبال ایجاد بستر مناسب برای اجرای عدالت در این جامعه هستیم. عدالت فقط تقسیم مال و پول و ثروت نیست، عدالت یعنی حقی را به صاحبش دادن، استعدادها را کشف کردن و از همه ظرفیت های انسانی این سرزمین به درستی استفاده کردن. ما به دنبال تحقق عدالت در این سرزمین هستیم.

علی اسماعیلی ضمن تشکر از صبر مردم حوزه انتخابیه خود در ایام انتخابات هفت اسفند گفت: خیلی سختی کشیدید و در آن تنگنای سختی که ما مشکلاتی رو دیدیم، شما ایستادید و مقاومت کردید. به لطف خداوند سبحان با اعتمادی که شورای محترم  نگهبان به این فرزند کوچک این سرزمین کرد، مطمئن باشید که اگر این حمایت و پشتیبانی از ناحیه شما باشد این خدمتگذار شما تمام همت و تلاشش را برای خدمتگذاری خواهد کرد.

منتخب مردم نور و محمودآباد در پایان با اشاره به اینکه تمام همت ما بر این است که بتوانیم شهرستان های نور و محمودآباد را در مسیر توسعه قرار دهیم گفت: از هفت اسفند تا به امروز، تمام تلاشم این بود که بتوانم بستر و زیربنا و ارتباط لازم مابین مسئولین استانی و کشوری را نسبت به این دو حوزه آماده کنم. برای اینکه شما این اعتماد را به من کردید و من باید تمام همت و تلاشم برای توسعه این دو شهرستان باشد و در این راستا، دست یاری را نسبت به همه رقبایی که در صحنه انتخابات با ما بودند دراز می کنیم و از آنها طلب همکاری می کنیم و تمام یاران رقبا را دعوت به همکاری می کنیم. از نمایندگان پیشین حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد، حاج احمد آقا ناطق نوری و جناب آقای دکتر عبدالوحید فیاضی نیز دعوت به همکاری می کنیم.

گفتنی است در این مراسم مسئولینی از شهرستان های آمل، نور و محمودآباد حضور داشتند که می توان به حضرت حجت السلام والمسلمین رحمانی امام جمعه آمل، منفرد فرماندار آمل، یوسف پور فرماندار محمودآباد، طالبی دادستان آمل، ذوالفقاری بخشدار جدید چمستان و سرهنگ شالیکار فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد اشاره کرد.


 با شما مردم پیمان بستیم و به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیم

 با شما مردم پیمان بستیم و به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی اسماعیلی - صفر اسماعیلی - نماینده نور و محمودآ -

نظر شما در مورد : با شما مردم پیمان بستیم و به هیچ دسته و گروهی وابسته نیستیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها