مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 41404 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 -ساعت : 17:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محمد دامادی فرم عضویت فراکسیون امید را امضا کرد

حامیان اصلاح طلب دامادی اشتباه نکردند/

محمد دامادی فرم عضویت فراکسیون امید را امضا کرد

اختصاصی مازندمجلس: امروز محمد دامادی با حضور در جلسه فراکسیون امید و تکمیل فرم این فراکسیون نشان داد که بر روی حرف‌های خود ایستاده است و حامیان اصلاح طلب وی در هفت اسفند اشتباه نکرده‌اند

مازندمجلس:محمد دامادی نماینده دو دور مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در جلسه فراکسیون امید، فرم عضویت در این فراکسیون را تکمیل کرد.

جلسه فراکسیون امید امروز از ساعت 3 بعدازظهر با حضور بسیاری از نمایندگان مجلس دهم که از لیست امید به مجلس راه یافته بودند برگزار شد که در این میان محمد دامادی، نماینده مردم ساری و میاندورود هم حضور داشت.

پیش از این حضور محمد دامادی در جلسه فراکسیون فراگیر که در روز برگزاری همایش (فرایند قانونگذاری – الزامات و راهکارها) که با حضور اکثر منتخبین مردم در مجلس دهم، در محل برگزاری همین همایش تشکیل شده بود، واکنش‌های بسیاری را به دنبال شد.

برخی از نیروهای اصلاح طلب در استان مازندران با اعتراض نسبت به حضور دامادی در این نشست، هجمه‌های فراوانی را بی‌محابا به او وارد و حامیان وی را شماتت کرده بودند.

گفتنی است که نشست فراکسیون فراگیر تنها به منظور آشنایی نمایندگان با یکدیگر بود و حضور در این نشست الزاما به معنای پذیرش حضور در این فراکسیون نبود کمااینکه افرادی نظیر علی مطهری که از لیست امید تهران وارد مجلس شده بود در این نشست شرکت کرده بودند.

اما امروز محمد دامادی با حضور در جلسه فراکسیون امید و تکمیل فرم این فراکسیون  نشان داد که بر روی حرف‌های خود ایستاده است و حامیان اصلاح طلب وی در هفت اسفند اشتباه نکرده‌اند.


محمد دامادی فرم عضویت فراکسیون امید را امضا کردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمد دامادی - فراکسیون امید -

نظر شما در مورد : محمد دامادی فرم عضویت فراکسیون امید را امضا کرد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها