مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 41709 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395 -ساعت : 10:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو خبر متناقض و غلط در دو پایگاه خبری مازندران از یک منبع!!

حواشی دیدار منتخبین مازندران با لاریجانی/

دو خبر متناقض و غلط در دو پایگاه خبری مازندران از یک منبع!!

اختصاصی مازندمجلس: دو پایگاه خبری در مازندران این دیدار را با عنوان (حمایت نمایندگان مازندران از ریاست علی لاریجانی) منتشر کرده بودند که هر دو، منبع خود را در گفت‌وگو با حسین نیازآذری عنوان کردند اما جالب آنجاست که یکی از پایگاه‌های خبری نام یوسف‌نژاد در بین دیدار کنندگان قرار داد و دیگری اعلام کرد که یوسف‌نژاد در این جلسه حضور نداشت!!

اختصاصی مازندمجلس: روز گذشته دو خبر پیرامون دیدار 8 تن از نمایندگان مازندران با علی لاریجانی در دو پایگاه خبری مازندرانی منتشر شد که با وجود اینکه از یک منبع نقل کرده بودند اما متناقض و البته غلط بودند.

ظهر دیروز هشت تن از نمایندگان مازندران در دیدار کوتاهی با علی لاریجانی، نسبت به مسائل و مشکلات مازندران بحث و تبادل نظر کردند که عمده مباحث مطرح شده در این دیدار کوتاه، پیرامون کاربری اراضی کشاورزی در مازندران بود.

اما جالب اینجاست که دو پایگاه خبری در مازندران این دیدار را در پایگاه‌های خود با عنوان (حمایت نمایندگان مازندران از ریاست علی لاریجانی) منتشر کرده بودند که هر دو، منبع خود را در گفت‌وگو با حسین نیازآذری عنوان کردند اما جالب تر از آن این است که یکی از پایگاه‌های خبری نام علی اصغر یوسف‌نژاد در بین دیدار کنندگان با لاریجانی قرار داد و دیگری اعلام کرد که یوسف‌نژاد در این جلسه حضور نداشت!!

اما واقعیت این است که این جلسه ارتباطی با انتخاب رئیس مجلس نداشت و تنها یکی از نمایندگان در دقایق پایانی جلسه سخن کوتاهی پیرامون انتخاب رئیس مجلس دهم داشت که تنها نظر خود را عنوان کرد و به هیچ عنوان از طرف نمایندگان مازندران نبود.

 

گفتنی است دقایقی پس از دیدار کوتاه نمایندگان مازندران با لاریجانی، کانال خبری موثق (@movassagh) در گفت و گو با یکی از نمایندگان حاضر در این جلسه، گزارشی از محتویات این جلسه ارائه کرده بود.

متن این خبر در کانال موثق به شرح زیر است:

اختصاصی کانال موثق؛ در دیدار نمایندگان مازندران با علی لاریجانی چه گذشت؟

ظهر امروز هشت تن از نمایندگان مازندران در دیدار کوتاهی با علی لاریجانی، نسبت به مسائل و مشکلات مازندران بحث و تبادل نظر کردند

عمده مباحث مطرح شده در این دیدار کوتاه، پیرامون کاربری اراضی کشاورزی در مازندران بود

این دیدار در جلسه قبلی مجمع نمایندگان  در بابلسر برنامه ریزی شده بود و پس از این نیز نمایندگان مازندران با بزرگان نظام دیدارهایی خواهند داشت

گفتنی است مطلقا این دیدار ارتباطی با انتخاب رئیس مجلس و حمایت از علی لاریجانی نداشت

شاعری، یوسف‌نژاد، رضیان، نانواکناری، نیازآذری، یوسفیان ملا، اسماعیلی و احمدی لاشکی هشت منتخب مردم مازندران در مجلس دهم بودند که در این دیدار حضور داشتند (کانال @movassagh)

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایندگان مازندران - علی لاریجانی - ریاست مجلس -

نظر شما در مورد : دو خبر متناقض و غلط در دو پایگاه خبری مازندران از یک منبع!!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها