مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 46703 -تاریخ انتشار : شنبه 08 خرداد 1395 -ساعت : 10:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یادداشت شهروند ساروی خطاب به دو نماینده ساری

یادداشت شهروند ساروی خطاب به دو نماینده ساری

اختصاصی مازندمجلس: در آغازین روز شروع مجلس دهم، حسین نادری به عنوان یکی از شهروندان ساروی، یادداشتی خطاب به دو نماینده ساری به نگارش درآورد که آن را در اختیار پایگاه خبری مازندمجلس قرار داد که عینا منتشر می شود

اختصاصی مازندمجلس: در آغازین روز شروع مجلس دهم، حسین نادری به عنوان یکی از شهروندان ساروی، یادداشتی خطاب به دو نماینده ساری به نگارش درآورد که آن را در اختیار پایگاه خبری مازندمجلس قرار داد که عینا منتشر می شود.

حدود 3 ماه پیش مردم سراسر ایران با شوق و اشتیاق به پای صندوق‌های رای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری حضور یافتند تا دیگر بار عهد ناگسستنی خود با انقلاب و خون شهدا و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری را نشان دهند. مردم به سهم خود به میدان آمدند و تکلیف خود را ادا کردند، امروز که روز افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است، منتخبین مردم هم قسم خواهند شد تا از هیچ‌گونه تلاش و کوششی در جهت ایجاد رفاه برای مردم مضایقه ننمایند و در طول مدت خدمتشان قدمی از مسیر آرمان‌های امام راحل، قانون اساسی و دستورات دینی تخطی نکنند.


در مرکز استان مازندران نیز مردم ساری و میاندورود همچون دیگر نقاط کشور حضور حداکثری در انتخابات داشتند و دو تن از نخبگان شهر یعنی دکتر علی‌اصغر یوسف‌نژاد و مهندس محمد دامادی را راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کردند تا از توان، تجربه و تعهد آنها در عالی‌ترین نهاد تصمیم گیری کشور بهره مند شوند.


منتخبین محترم مردم شریف ساری و میاندورود به عنوان عصاره نخبگان شهروندان این حوزه انتخابیه و سفیران مردم ساری در بالاترین نهاد قانون گذاری کشور، با بیش از 180 هزار رای پشتوانه بسیار مستحکمی دارند تا گام‌های اساسی و استواری در جهت توسعه شهرستان ساری بردارند. اما آنچنانکه مستحضرید مازندران و مرکز استان سالهاست که از رقابت‌های فرسایشی مدیران، جنگ شهرها و برخی از فرهنگ‌های ناصواب رنج می‌برد که زدوده شدن این خصایل ناپسند نیازمند اقدام فرهنگی و عملی شما منتخبین مردم دارد. به نحوی که با همکاری‌های مشترک، تاسیس دفتر مشترک، ارائه طرح‌های مشترک و پیگیری‌های مشترک برای رفع مشکلات منطقه می‌تواند جلوه‌گر همدلی و همزبانی دو نماینده ساری باشد تا شاهد پایانی بر بنیان‌های نادرست رقابتی مدیران و مسئولان باشیم.


همگرایی دو نماینده مازندران که موجب حمایت لیست امید از این دو منتخب شد، نشان دهنده نزدیک بودن بنیان‌های فکری و علاقه یکسان برای کمک به دولت تدبیر و امید از راه اصلاح امور است. این خود نقطه عطفی است برای همکاری‌های نزدیک‌تر چرا که تاکنون در طول ادوار مجلس شورای اسلامی، هیچگاه هر دو نماینده ساری از یک طیف فکری نبودند. حال که لطف مردم شامل حال هر دو نامزد یک لیست شده است، نوبت شماست تا فرصت را غنیمت بشمارید و با تصمیمات جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری و همراهی با دولت تدبیر و امید برای حرکت شتابان مرکز استان پهناور مازندران به سمت توسعه و پیشرفت، نشان دهید که اعتماد مردم به یک جریان سیاسی نادرست نبوده.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یادداشت - شهروتد ساروی - نمایندگان -

نظر شما در مورد : یادداشت شهروند ساروی خطاب به دو نماینده ساری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها