مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 47731 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 خرداد 1395 -ساعت : 15:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت قاطع نمایندگان مازندران از لاریجانی/ در تلاشیم حداقل یک نماینده شمالی عضو هیات رئیسه مجلس شود

عبدا... رضیان در گفتگو با مازندمجلس مطرح کرد؛

حمایت قاطع نمایندگان مازندران از لاریجانی/ در تلاشیم حداقل یک نماینده شمالی عضو هیات رئیسه مجلس شود

اختصاصی مازندمجلس: نماینده مردم قائمشهر، با اشاره به فضای تعاملی و دوستانه نمایندگان مازندران، بیان کرد: جلسه‌ی ظهر امروز ما (نمایندگان استان) در همین رابطه بود و اینکه حداقل یک مازندرانی یا شمالی، عضو هیات رئیسه مجلس شود بنابراین در تلاش هستیم تا با نمایندگان دیگر استان‌های شمالی (گیلان وگلستان) در این باره به توافق برسیم

اختصاصی مازندمجلس: عبدا... رضیان، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندمجلس، درباره انتخاب ریاست موقت مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: رقابتی که صورت گرفت محصول لابی‌ها و رایزنی‌های هفته‌های اخیر بود و از ابتدا نیز شانس آقای لاریجانی برای ریاست مجلس بیشتر بود و این موضوع از قبل قابل پیش‌بینی بود.

عارف ترجیح داد فضای انتخاب ریاست مجلس، رقابتی باشد

وی، با اشاره به فضای دوستانه‌ی امروز مجلس، افزود: در این مدت بسیاری از دوستان و همکاران در مجلس، به آقای عارف پیشنهاد کناره‌گیری از نامزدی در ریاست مجلس داده بودند که آقای عارف می‌گفت ترجیح می‌دهد فضا رقابتی باشد حتی اگر آرای کافی را کسب نکند.

رضیان، با بیان اینکه انتخاب هیات رئیسه نیز بر اساس لیست‌ها بوده است، تصریح کرد: 4 نفر از 12 نفر از لیست امید، آقای لاریجانی و 3 نفر دیگر از مستقلین و بقیه از لیست اصولگرایان بوده‌اند.

اعلام نامزدی نجفی و  یوسفیان‌ملا

وی، با اظهار اینکه در جلسه دیروز فراکسیون امید حضور داشتم، گفت: آقای نجفی نیز اعلام نامزدی کرده بود که آرای لازم را کسب نکرده بود همچنین در فراکسیون مقابل نیز آقای یوسفیان‌ملا نتوانست آرای لازم را بدست آورد.

رضیان، با بیان اینکه نمایندگان مازندرانی از هم‌استانی خود حمایت کردند، افزود: نمایندگان استان (حتی کسانی که در جلسه امید شرکت کردند) نظر به حمایت و انتخاب آقای لاریجانی داشتند.

نماینده مردم قائمشهر، با اشاره به فضای تعاملی و دوستانه نمایندگان مازندران، بیان کرد: جلسه‌ی ظهر امروز ما (نمایندگان استان) در همین رابطه بود و اینکه حداقل یک مازندرانی یا شمالی، عضو هیات رئیسه مجلس شود بنابراین در تلاش هستیم تا با نمایندگان دیگر استان‌های شمالی (گیلان وگلستان) در این باره به توافق برسیم.

وی، افزود: با توجه به سابقه حضور آقای یوسفیان‌ملا و اینکه خود ایشان متقاضی بودند فعلا وی جدی‌ترین گزینه برای این موضوع هستند.

متقاضی عضویت در کمیسیون صنایع هستم

رضیان، درباره حوزه فعالیت خود در مجلس، گفت: متقاضی عضویت در کمیسیون صنایع هستم و رایزنی‌ها در این باره ادامه دارد.

نماینده مردم قائمشهر در بهارستان، در پایان، اظهار کرد: مجمع نمایندگان مازندران نیز مورد توجه ما است و در حال رایزنی برای تصمیمات لازم هستیم.

 

 

    لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رضیان - انتخابات ریاست مجلس - مجمع نمایندگان -

مطالب مرتبط با : حمایت قاطع نمایندگان مازندران از لاریجانی/ در تلاشیم حداقل یک نماینده شمالی عضو هیات رئیسه مجلس شود
نظر شما در مورد : حمایت قاطع نمایندگان مازندران از لاریجانی/ در تلاشیم حداقل یک نماینده شمالی عضو هیات رئیسه مجلس شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها