مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 48493 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1395 -ساعت : 18:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وظیفه اصلی ما انتقال مفاهیم شهدا به نسل‌های بعدی است/ اظهار نظر پیری درباره شایعه بازداشت یکی از اعضای شورای شهر ساری

مسعود پیری در حاشیه مراسم گرامیداشت مدافعان حرم؛

وظیفه اصلی ما انتقال مفاهیم شهدا به نسل‌های بعدی است/ اظهار نظر پیری درباره شایعه بازداشت یکی از اعضای شورای شهر ساری

اختصاصی مازندمجلس: عضو شورای شهر ساری، با بیان اینکه بنده به مقام شامخ شهدا فروتنی می‌کنم، تصریح کرد: قطعا یکی از وظایف مهم بازماندگانِ خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران، تلاش برای انتقال این مفاهیم به نسل‌های بعدی انقلاب است

اختصاصی مازندمجلس: مسعود پیری، در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم، به خبرنگار مازندمجلس، گفت: این مراسم، تعظیم و تکریم به مقام شهدا و ایثارگران است و در واقع ارسال پیام آماده باش ملت ایران به تمام نظام‌های سلطه‌گری است که احتراز پرچم شیعه را دوست ندارند.

وی، افزود: ما با احیای فرهنگ ایثارگری پیام می‌دهیم که شیعه همچنان برسر مواضع ولایت‌مدارانه خود پابرجا هست و سر و جان و مال خود را فدای ناموس و شرف و مفاهیم توحیدی خود می‌کند.

عضو شورای شهر ساری، با بیان اینکه بنده به مقام شامخ شهدا فروتنی می‌کنم، تصریح کرد: قطعا یکی از وظایف مهم بازماندگانِ خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران، تلاش برای انتقال این مفاهیم به نسل‌های بعدی انقلاب است چرا که در طول تاریخ تشیع همواره احیای این روحیه ایثارگری بوده که فرهنگ متعالی را حفظ کرده است.

عزت ما مرهون ایثار کسانی است که خوش‌نامی‌های خود را در گمنامی‌های جبهه‌ها جستجو کردند

پیری، ادامه داد: بنده نه به عنوان عضو شورا بلکه به عنوان یک بسیجی عرض می‌کنم که آنچه که امروز مایه عزت و حیات و افتخار ما هست مرهون تلاش، ایثار و ازخودگذشتگی کسانی هست که در تبق اخلاص بدون هیچ ادعایی خوش‌نامی‌های خود را در گمنامی‌های جبهه‌های حق علیه باطل جستجو کردند لذا می‌طلبد که ماهم پیرو راه این عزیزان باشیم.

عضو جوان شورای شهر، خطاب به همنسلان خود، بیان کرد: جوانان این جامعه باید بدانند اگر از روحیه ایثارگری غافل شویم عزت امروز کشور ما زیر سوال می‌رود بنابراین به همه دوستان و برادرانم توصیه می‌کنم که پیرو منویات مقام معظم رهبری در حال آماده باش کامل برای دفاع از حریم و مبانی اعتقادی و میهنی خود باشند.

ستاد قرارگاه اقتصاد مقاومتی در شهرداری و شورا شکل گرفته است

وی، در ادامه درباره برنامه‌های امسال شورا، در راستای اقتصاد مقاومتی گفت: ما با توجه به شعار امسال تمام برنامه‌های خود را در این رابطه مرتبط کرده‌ایم و ستاد قرارگاه اقتصاد مقاومتی در شهرداری و شورا شکل گرفته است بنابراین تلاش ما این است در راستای این برنامه‌ها حرکت و خدمت کنیم.

از همه می خواهم از قانون تمکین کنیم

پیری، درپایان درباره اتفاقات اخیر شورا و شایعاتی مبنی بر بازداشت یکی از اعضای شورای شهر ساری، بیان کرد: بنده تاکنون اطلاع دقیقی در این رابطه از همکاران خوبم ندارم منتها اگر مساله یا موضوعی باشد امیدوارم که ختم به خیر شود.

عضو شورای شهر ساری، افزود: من اعتقاد قلبی و راسخ دارم که هرکسی نسبت به امورعمومی که در اختیارش به امانت گذاشته شده تخلف و غفلتی کند مستحق کیفر و مجازات است

وی، افزود: بنده از خودم و سایر همکارانم صبورانه تقاضا دارم از قانون تمکین کنیم و در راستای ادامه خدمات خود تلاش کنیم.      لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیری - بازداشت همکار - گرامیداشت مدافعان حر -

نظرات کاربران در مورد : وظیفه اصلی ما انتقال مفاهیم شهدا به نسل‌های بعدی است/ اظهار نظر پیری درباره شایعه بازداشت یکی از اعضای شورای شهر ساری
  • سیدپاسخ0سه شنبه 11 خرداد 1395

    اولین وظیفه اصلی در مفاهیم شهدا دروغ نگفتن .به مردمه چطور شما احضار بی اطلاعی میکنید از بازداشت همکارتون .اقای پیری با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه یکم به خودتون بیاین تا کمتر به این مردم وشهر ساری هزینه وارد کنید.مردم هوشیار تر از شما هستند

نظر شما در مورد : وظیفه اصلی ما انتقال مفاهیم شهدا به نسل‌های بعدی است/ اظهار نظر پیری درباره شایعه بازداشت یکی از اعضای شورای شهر ساری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها