امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:02:58

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 48629 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 خرداد 1395 -ساعت : 07:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

مازندمجلس: احمدی نژاد به شدت از شکست و رد صلاحیت وحشت دارد و به خاطر همین معنا تلاش می‌کند تا تمام زوایای حضور در عرصه انتخابات را بسنجد

مازندمجلس: آینده سیاسی احمدی نژاد یک علامت سوال بزرگ درسپهر سیاست ایران است. مردم، ناظران و تحلیل گران سیاسی می‌خواهند بدانند که رئیسجمهور سابق ایران بالاخره چه تصمیمی برای آینده خود به ویژه در انتخابات ریاستجمهوری سال 96 دارد.

برخی بر این باور هستند که او بازهم با پرچماصول‌گرایی به صحنه خواهد آمد و عده‌ای دیگر فکر می‌کنند احمدی نژاد همچون گذشته،تنها عمل می‌کند و به عنوان نامزد مستقل وارد کارزار رقابت خواهد شد. از سوی دیگربخشی به واسطه رفتار احمدی نژاد در دولت گذشته و تخلفات بیشماری که در زمان ریاستاو رخ داده است، معتقد هستند که شورای نگهبان اجازه حضور به رئیس جمهور سابق ایراننخواهد داد و او را رد صلاحیت خواهد کرد.

از سوی دیگر خود احمدی نژادی‌ها می‌گویند که اوهیچ برنامه‌ای برای حضور در عرصه سیاست به ویژه انتخابات ندارد. آنها اینگونه القامی‌کنند که تنها هدف احمدی نژاد در سال‌های پیش رو، تبیین اندیشه امام خمینی است.

شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

دراین میان اما به نظر می‌رسد احمدی نژاد به دنبال حضور در صحنهسیاسی کشور به ویژه انتخابات است. سفرهای استانی او در این ماه‌ها به خوبی بیانگرهمین معناست. احمدی نژاد برای حضور نه به دنبال جریان‌های سیاسی است نه دعوت شخیصت‌هابلکه برای حضور او یک شرط مهم و اساسیدارد و آنهم دعوت مردم است.

آنگونه که از شواهد است پیداست او و دوستانش بهدنبال اجرای برنامه‌ای مدون برای حضور در عرصه سیاسی هستند. شنیده‌ها حکایت می‌کندکه احمدی نژاد شرط حضور خود در انتخابات را دعوت حضوری مردم می‌داند و تنها به اینواسطه حاضرخواهد شد در عرصه انتخابات حضور داشته باشد. حضور جمعیت گسترده در میداننارمک و فریاد حمایت از احمدی نژاد و دعوت از او برای حضور در انتخابات سال آیندهبخشی از این برنامه است.

احمدی نژاد به شدت از شکست و رد صلاحیت وحشتدارد و به خاطر همین معنا تلاش می‌کند تا تمام زوایای حضور در عرصه انتخابات رابسنجد. او دوست ندارد بی‌گدار به آب بزند تا تبدیل به نامزد رد صلاحیت شده یانامزد بازنده انتخابات لقب بگیرد به خاطر همین تلاش می‌کند تا از میزان محبوبیتشنزد مردم و احتمال تایید صلاحیتش مطمئن شود.

آنچه مشخص است احمدی نژاد خود را برای حضور درانتخابات سال 96 آماده می‌کند و این حضور به این شرط است که مردم از وی بخواهند و او نیز مطمئن به پیروزی و تاییدصلاحیت باشد. قطعا در ماه‌های پیش رو شاهد تحولات گسترده‌ای در طیف احمدی نژاد وحامیان او هستیم. آنها قبل از بهار سال 96 تصمیم خود را برای حضور در صحنه رقابتسال 96 خواهند گرفت.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احمدی - انتخابات - سیاسی - می‌کند - صلاحیت - ندارد - دنبال - مطمئن - برنامه‌ای - سیاست - آینده - نامزد - گذشته -

نظر شما در مورد : شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها