مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 48754 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 خرداد 1395 -ساعت : 09:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارتقای جایگاه بابل و نمایندگی در تراز ملی، دو برنامه مهم من است/ استقبال نجفی از کاندیداتوری یوسف نژاد در هیات رئیسه مجلس

نماینده بابل در گفت و گو با مازندمجلس؛

ارتقای جایگاه بابل و نمایندگی در تراز ملی، دو برنامه مهم من است/ استقبال نجفی از کاندیداتوری یوسف نژاد در هیات رئیسه مجلس

اختصاصی مازندمجلس: نماینده مردم بابل در بهارستان، با اشاره به نامزدی علی‌اصغر یوسف‌نژاد در هیات رئیسه مجلس بیان کرد: عضویت در هیات رئیسه بر اساس ظرفیت‌های فردی افراد و حمایت‌های منطقه‌ای و محلی است بنده خوشحال می‌شوم یکی از نمایندگان مازندران در این چارچوب فعالیت کند.

اختصاصی مازندمجلس:  در سلسله گفتگوهای مازندمجلس با نمایندگان مازندران، این بار به سراغ علی نجفی خوشرودی نماینده محترم مردم شریف بابل رفتیم و پای اظهارات نماینده دیپلمات مازندران نشستیم با هم این گفتگو را می خوانیم:

فعلا تصمیم بر این است که در کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» خدمت کنم

علی نجفی در گفتگوی اختصاصی با مازندمجلس درباره فعالیت پارلمانی خود، اظهار کرد: هنوز عضویت نمایندگان در کمیسیون‌های مختلف مشخص نشده و این به تصمیم نمایندگان، تقاضاهای موجود، تحصیلات دانشگاهی، تجربیات و سوابق شغلی بستگی دارد.

وی، با بیان اینکه تاکنون چند کمیسیون به بنده پیشنهاد شده، افزود: فعلا تصمیم بر این است که در کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» خدمت کنم ضمن اینکه بنده تحصیلاتم در زمینه روابط بین‌الملل بوده و از نظر سوابق شغلی نیز دیپلمات بودم و در وزارت امور خارجه نیز سابقه خدمت دارم.  

بنده خوشحال می‌شوم یکی از نمایندگان مازندران در هیات رئیسه فعالیت کند

 نماینده مردم بابل در بهارستان، با اشاره به نامزدی علی‌اصغر یوسف‌نژاد در هیات رئیسه مجلس و اعلام حمایت خویش، بیان کرد: عضویت در هیات رئیسه بر اساس ظرفیت‌های فردی افراد و حمایت‌های منطقه‌ای و محلی است بنده خوشحال می‌شوم یکی از نمایندگان مازندران در این چارچوب فعالیت کند.

نجفی، درباره برنامه نمایندگان مازندران برای مجمع نمایندگان استان، گفت: برنامه ما این است که جدی‌تر و با چارچوب بهتری نسبت به دوره قبل کار کنیم اگر فضا به همان صورت باشد مایده‌ای نخواهد داشت بنابراین در نظر داریم با ایده‌ها و برنامه‌های جامع این موضوع را عملی کنیم.

وی، تصریح کرد: تاکنون جلسات موقتی داشتیم در حال بررسی وپیگیری هستیم و امیدواریم به زودی به نتایج خوبی برسیم.

دیپلمات‌ها اساسا اهل تعامل و گفتمان هستند

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که آیا با دیگر نماینده بابل در دفتری مشترک فعالیت خواهد کرد؟ گفت: مطرح کردن چنین مسائلی و اینکه دفتر ما مشترک باشد یا نباشد چندان مهم نیست، مهم نزدیکی قلب‌ها و تعامل و درک مشترک مسائل و امور است.

نجفی، افزود: دیپلمات‌ها اساسا اهل تعامل و گفتمان هستند و در این موارد بخشی که به بنده تیم بنده مربوط می شود حتما بر پایه تعامل و همکاری خواهد بود.

ارتقای جایگاه بابل و نمایندگی در تراز ملی، دو برنامه مهم من در طول نمایندگی است

وی، درباره مهمترین برنامه‌های خود برای حوزه انتخابیه بابل، اظهار کرد: در مدت کوتاه فعالیت‌های تبلیغاتی خود، بر دو موضوع تاکید داشتم که یکی ارتقاء جایگاه شهرستان بابل در معادلات اقتصادی، اجتماعی و برنامه و بودجه کشور است و دومین سرفصل مهم من ایفای نقش نمایندگی در تراز ملی در مجلس است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بابل مشکلات زیادی دارد، افزود: امیدوار هستیم که بتوانیم باری از مشکلات این حوزه برداریم.

نجفی، در توصیه‌ای دوستانه به نمایندگان، اصحاب رسانه، فعالان سیاسی و نخبگان استان، بیان کرد: فعالیت‌ها و توان خود را به سمت مسائل توسعه‌ای استان سوق دهیم و با ایده‌های جدید، برای رسیدن مازندران به جایگاهی ویژه در سطح ملی، دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم.  لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نجفی - بابل - هیات رئیسه - تعامل -

نظر شما در مورد : ارتقای جایگاه بابل و نمایندگی در تراز ملی، دو برنامه مهم من است/ استقبال نجفی از کاندیداتوری یوسف نژاد در هیات رئیسه مجلس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها