مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 49520 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 خرداد 1395 -ساعت : 11:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
متقاضی حضور در کمیسیون امنیت ملی هستم/ سعی بر این است نمایندگان مازندران را در روسای کمیسیون‌ها داشته باشیم

ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر در گفت‌وگو با مازندمجلس:

متقاضی حضور در کمیسیون امنیت ملی هستم/ سعی بر این است نمایندگان مازندران را در روسای کمیسیون‌ها داشته باشیم

اختصاصی مازندمجلس: ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در گفت‌وگوی اختصاصی با مازندمجلس گفت: نگاه ما این است که نمایندگان مازندران در عرصه هیات رئیسه کمیسیون‌ها ورود پیدا کنند و عضو هیات رئیسه شوند

اختصاصی مازندمجلس: ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در گفت‌وگوی اختصاصی با مازندمجلس پیرامون حضورش در کمیسیون‌ تخصصی گفت: متقاضی حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هستم.

نانواکناری در ارتباط با همکاری نمایندگان مازندران گفت: الحمدالله دوستان نظر بسیاری مثبتی برای تشکیل مجمع نمایندگان مازندران دارند و مشتاق هستند این کار هر چه سریع‌تر انجام شود.

نماینده مردم بابلسر با اشاره به  صحبت‌های انجام شده برای ریاست کمیسیون‌ها در مجمع نمایندگان مازندران، گفت: در ابتدا باید کمیسیون‌ها تشکیل شوند و ترکیب کمیسیون‌ها مشخص شود و سپس برای ریاست کمیسیون‌ها تصمیم گیری شود.

وی افزود: نگاه ما این است که نمایندگان مازندران در عرصه هیات رئیسه کمیسیون‌ها ورود پیدا کنند و عضو هیات رئیسه شوند.

نانواکناری در ارتباط با تشکیل مجمع سه استان شمالی (مازندران، گیلان و گلستان) گفت: در حال تدارک تشکیل مجمع سه استان شمالی کشور هستیم تا ان‌شاالله با همکاری نزدیک‌تر نمایندگان موجبات پیشرفت و توسعه استان‌های شمالی کشور که مسائل و مشکلات یکسانی دارند را فراهم کنیم.

همچنین وی در انتها با اشاره به عضویت یوسف‌نژاد در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور یوسف نژاد در هیات رییسه یک پتانسیل مضاعف برای توسعه استان است.

 

گفتنی است که تاکنون علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری علاوه بر عضویت در هیات رئیسه مجلس، عضو کمیسیون صنایع و معادن خواهد بود.

محمد دامادی نماینده ساری مانند مجلس نهم عضو کمیسیون عمران خواهد بود.

علی نجفی نماینده بابل و تنها نماینده دیپلمات مازندران به عضویت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درخواهد آمد.

سید علی ادیانی نماینده قائمشهر که در مجلس هشتم عضو کمیسیون انرژی بود و در چهار سال اخیر در وزارت‌خانه نفت فعال بود به کمیسیون انرژی خواهد رفت. همچنین طبق اخبار شنیده شده یکی از کاندیدای ریاست این کمیسیون هم هست.

عبدالله رضیان دیگر نماینده قائمشهر هم متقاضی عضویت در کمیسیون صنایع و معادن است.

حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس نهم عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بود،  اما اخبار رسیده حاکی از آن است که شاید به عضویت کمیسیون عمران دربیاید.

عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات خواهد ماند. گفتنی است که احتمال اینکه یوسفیان ملا رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس بماند بسیار زیاد است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ولی الله نانواکناری - نانواکناری - نماینده بابلسر - کمیسیون امنیت ملی -

مطالب مرتبط با : متقاضی حضور در کمیسیون امنیت ملی هستم/ سعی بر این است نمایندگان مازندران را در روسای کمیسیون‌ها داشته باشیم
نظر شما در مورد : متقاضی حضور در کمیسیون امنیت ملی هستم/ سعی بر این است نمایندگان مازندران را در روسای کمیسیون‌ها داشته باشیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها