مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 4354 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 شهریور 1394 -ساعت : 13:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مهمترین مطالبه شما از دولت تدبیر و امید چیست؟

مهمترین مطالبه شما از دولت تدبیر و امید چیست؟

مازندمجلس: به اذعان بسیاری از دولت مردان، همایش بزرگ 19 خرداد در مسجد جامع شهرستان ساری در زمان سفر تبلیغاتی دکتر حسن روحانی به مازندران، نقش به سزایی در رای بالای مازندرانی‌ها به گفتمان تدبیر امید در انتخابات سال 92 داشت و از مهمترین عوامل موفقیت انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران بود.

پایگاه خبری مازند مجلس در نظر دارد در آستانه سفر دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور به همراه هیات دولت به مازندران، با جمع آوری مطالبات مردمی از دولت تدبیر و امید، مجموعه این درخواست‌ها را به رئیس جمهور منتقل سازد.

انتظارات و مطالبات خود از دولت حسن روحانی را در اینجا بیان کنیدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظرات کاربران در مورد : مهمترین مطالبه شما از دولت تدبیر و امید چیست؟
  • آناهیتا دیوارگرپاسخ0چهار شنبه 15 مهر 1394

    با سلام
    مسلماً مهمترین مسأله ای که باید به آن توجه شود، اشتغال جوانان است. مگر نه این است که ریشه ی بسیاری از معضلات جامعه در بیکاری نهفته است؟ پس تا چه زمانی باید شاهد مهاجرت جوانان مازندران به دیگر استان ها در پی یافتن یک شغل معمولی باشیم؟ تکلیف امثال بنده که با داشتن مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه مازندران باید خانه نشین باشیم و چشم به دست پدر بیمار خود برای تأمین هزینه هایمان باشیم، چست؟ مهمترین سرمایه ی هر جوانی عزت نفس اوست که متأسفانه با این اوضاع، دیگر اثری از آن باقی نمانده و جوانان تحصیل کرده ی بیکار سرمایه ای جز یأس و پریشانی ندارند. سال 92 با هزار امید و آرزو به دولت « تدبیر و امید» رأی دایم تا حداقل آن ها چاره ای برایمان بندیشند اما تا کنون این امر محقق نشده است. امیدواریم در این سفر، انتظارات برآورده شود.

نظر شما در مورد : مهمترین مطالبه شما از دولت تدبیر و امید چیست؟

*

*