مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 51342 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 خرداد 1395 -ساعت : 19:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در مجمع نمایندگان پروژه‌های کلان استان را بررسی می‌کنیم/ شرق و غرب نداریم

احمدی لاشکی رئیس مجمع نمایندگان مازندران در گفت‌وگوی اختصاصی با مازندمجلس:

در مجمع نمایندگان پروژه‌های کلان استان را بررسی می‌کنیم/ شرق و غرب نداریم

اختصاصی مازندمجلس: رئیس مجمع نمایندگان مازندران پیرامون وظایف مجمع گفت: در مجمع قرار است پروژه‌های کلان استان را بررسی کنیم و کاری به شرق یا غرب استان نداریم. در حال حاضر 10 پروژه کلان استان را بررسی می‌کنیم و از استاندار و معاونین محترم ایشان دعوت می‌کنیم تا در مجمع توضیح بدهند و مشکلات و ضعف‌ها مشخص شود تا در مدت 4 سال آینده مبنای خوبی برای توسعه استان داشته باشیم

اختصاصی مازندمجلس: قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس دهم شورای اسلامی پیرامون تشکیل مجمع نمایندگان مازندران در مصاحبه با خبرنگار مازندمجلس گفت: مجمع نمایندگان مازندران به منظور هماهنگی هر چه بیشتر نمایندگان مازندران راه‌اندازی شد و امروز علاوه بر تصویب آیین نامه، هیات رئیسه مشخص شدند که ریاست این مجمع برای شش ماه به بنده واگذار شد و آقایان نانواکناری و نیازآذری به عنوان نائب رئیس و سخنگو انتخاب شدند.

احمدی لاشکی پیرامون مکان دفتر مجمع نمایندگان مازندران، گفت: دفتر رسمی مجمع در مرکز استان در ساختمان اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهد بود و طبق آیین نامه هر 2 هفته یک بار جلسه برگزار خواهد شد.

نماینده مردم نوشهر افزود: چنانچه برای شرایط خاص به جلسات فوق العاده نیاز بود به تشخیص هیات رئیسه و یا دو سوم اعضای مجمع، جلسات تشکیل خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران پیرامون وظایف مجمع گفت: در مجمع قرار است پروژه‌های کلان استان را بررسی کنیم و کاری به شرق یا غرب استان نداریم. در حال حاضر 10 پروژه کلان استان را بررسی می‌کنیم و از استاندار و معاونین محترم ایشان دعوت می‌کنیم تا در مجمع توضیح بدهند و مشکلات و ضعف‌ها مشخص شود تا در مدت 4 سال آینده مبنای خوبی برای توسعه استان داشته باشیم.

وی افزود: قرار شد در مجمع جزیره‌ای فکر نکنیم به طور مثال آزاد راه تهران شمال مربوط به تمام استان است و یا مسئله میانکاله تنها مربوط به حوزه شرق استان نیست.

نماینده مردم نوشهر و چالوس با اشاره به حضورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات به مازندمجلس گفت: احتمالا در کمیسیون آموزش و تحقیقات آقایان عارف و زاهدی حضور دارند و برای ریاست این کمیسیون ثبت نام خواهند کرد.

احمدی لاشکی با اشاره به حضور یوسف‌نژاد در هیات رئیسه مجلس گفت: تمام هم و غم ما این بود که یک نفر را در ترکیب هیات رئیسه مجلس داشته باشیم و و تمام دوستان برای یوسف‌نژاد ایستادند و موفق شدند.

وی تصریح کرد: کار ساده‌ای نبود اما همه تلاش کردند که جا دارد از همه تشکر کنم و ان‌شاالله حضور این عزیز در جایگاه هیات رئیسه مجلس برای کشور و مازندران منشاء خیر باشد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در پایان افزود: ضمن تشکر از پایگاه خبری مازندمجلس، همه اصحاب رسانه کمک کنند و با اعضای مجمع همکاری کنند تا در کنار هم برای مردم استان مازندران قدمی برداریم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجمع نمایندگان مازند - احمدی لاشکی -

مطالب مرتبط با : در مجمع نمایندگان پروژه‌های کلان استان را بررسی می‌کنیم/ شرق و غرب نداریم
نظر شما در مورد : در مجمع نمایندگان پروژه‌های کلان استان را بررسی می‌کنیم/ شرق و غرب نداریم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها