مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 52103 -تاریخ انتشار : دوشنبه 17 خرداد 1395 -ساعت : 15:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابتکار خبر داد

نوسازی 90 هزار تاکسی در کلانشهرها

مازندمجلس: معصومه ابتکار گفت: 90 هزار تاکسی در کلانشهرها نوسازی می‌شود که بیش از 30 هزار تاکسی از این تعداد مربوط به شهر تهران است.
مازندمجلس:معصومه ابتکار گفت: 90 هزار تاکسی در کلانشهرها نوسازی می‌شود که بیش از 30 هزار تاکسی از این تعداد مربوط به شهر تهران است.

به گزارش سرویس «محیط زیست» ایسنا، معصومه ابتکار با تبرک روز محیط زیست اظهار کرد: در دنیا استانداردها رو به پیشرفت است و به طور مستمر شاهد بهبود استانداردها و فناوریها در موضوع کیفیت آب و هوا هستیم. ما نیز روند خوبی داشتیم که نتایج آن در برخی شهرها خوب بوده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای مهم دولت سامان دهی خودروهای فرسوده است گفت: 90 هزار تاکسی در کلانشهرها نوسازی می شوند که 30 هزار تاکسی برای کلان شهر تهران است که این امر به بهبود کیفیت هوا کمک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از شبکه رادیویی ایران؛ ابتکار افزود: همکاری مردم بسیار لازم و ضروری است. بحث محیط زیست یک بحث جهانی است زیرا رفتار هرکس آثاری به همراه دارد؛ اگر در جایی آلودگی تولید کنیم لطمه به کل کره زمین زده‌ایم که اگر به این درک برسیم هیچ یک از ما نسبت به محیط زیست بی‌تفاوت نخواهیم بود بلکه با تغییر الگوی مصرف می‌توانیم آسیب کمتری به محیط زیست بزنیم.

وی در ادامه به موضوعات تغییر کاربری زمین و نحوه رسیدگی به جرایم زیست محیطی پرداخت.

انتهای پیام


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محیط زیست - تاکسی - ابتکار - کلانشهرها - نوسازی - کیفیت - تغییر - بهبود - گزارش - معصومه - تهران - ایسنا - استانداردها -

نظر شما در مورد : نوسازی 90 هزار تاکسی در کلانشهرها

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها