مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 4435 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 مهر 1394 -ساعت : 18:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امکان ورود حداکثری نیروهای همسو با جریان اصلاح‌طلب و دولت تدبیر و امید در مجلس دهم

قائم مقام کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس؛

امکان ورود حداکثری نیروهای همسو با جریان اصلاح‌طلب و دولت تدبیر و امید در مجلس دهم

اختصاصی مازند مجلس: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان و شهرستان‌ها در حال شناسایی کاندیداهای همسو جریان اصلاح‌طلبی می‌باشند و لیست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بعد از تعیین صلاحیت شورای نگهبان به اطلاع مردم خواهد رسید

اختصاصی مازند مجلس: محمدعلی رحیمی دارابی دبیر انجمن اسلامی مهندسان مازندران در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری مازندمجلس در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید در آستانه سفر رئیس جمهور به مازندران گفت: عملکرد دولت در سطح سیاست خارجی بسیار خوب و مناسب بوده و توانسته علاوه بر حفظ منافع ملی، رضایت عامه مردم را به دست بیاورد. همچنین فعالین اقتصادی و اجتماعی از فضای به وجود آمده رضایت دارند. ان‌شاءالله پس از حل مشکلات بین المللی با درایت و تدبیر ریاست محترم جمهوری در عرصه سیاست داخلی نیز شاهد شکوفایی اقتصادی و اجتماعی خواهیم بود.

مهندس رحیمی دبیر انجمن اسلامی مهندسان مازندران در مورد عملکرد نمایندگان در مجلس نهم گفت: متاسفانه عملکرد مجلس نهم عملکرد ضعیفی بوده و بیشتر نگاه جریانی و منفعت طلبانه جایگزین نگاه ملی شده است. ان‌شاءالله در مجلس دهم شاهد حضور نیروهایی از طیف‌های مختلف و همصدا و همدل با دولت تدبیر و امید خواهیم بود.

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پیرامون فضای سیاسی استان گفت: فضای استان گرایش بیشتری به سمت جریان دولت و اصلاح‌گرایان دارد و و با تدبیر فعالین سیاسی و اجتماعی امکان ورود حداکثری نیروهای همسو با جریان اصلاح‌طلب و دولت تدبیر و امید در مجلس دهم وجود دارد.

محمدعلی رحیمی با اشاره به ساز و کار جبهه اصلاحات استان تصریح کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان و شهرستان‌ها در حال شناسایی کاندیداهای همسو جریان اصلاح‌طلبی می‌باشند و لیست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بعد از تعیین صلاحیت شورای نگهبان به اطلاع مردم خواهد رسید.

اولین دبیر اجرایی موقت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان در انتها با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند 94، گفت: تمام احزاب و تشکل‌های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با وفاق کامل در راستای منویات مقام معظم رهبری و با تاکید بر هم‌دلی و همزبانی حرکت خواهند کرد و در دو انتخابات پیش‌رو حضور پرشور و حداکثری خواهند داشت.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمدعلی رحیمی دارابی - شورای هماهنگی جبهه ا - انجمن اسلامی مهندسان -

نظر شما در مورد : امکان ورود حداکثری نیروهای همسو با جریان اصلاح‌طلب و دولت تدبیر و امید در مجلس دهم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها