امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 05:51:36

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 53450 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 خرداد 1395 -ساعت : 12:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجمع نمایندگان مازندران میزبان استاندار و معاونین/ اولین استیضاح مدیران استان؟

در اولین نشست منتخبین مردم با مدیریت ارشد استان؛

مجمع نمایندگان مازندران میزبان استاندار و معاونین/ اولین استیضاح مدیران استان؟

اختصاصی مازندمجلس: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالای استان به علت عدم خلاقیت و ابتکار عمل مدیران استان شکوفا نشده است. از این منظر انتظار است مجمع نمایندگان دغدغه‌های عموم مردم، فعالین عرصه اقتصادی را به مدیرت ارشد استان انتقال داده و در سال اقدام و عمل خواهان اقدامات عملی دولت در سال پایانی خویش در مازندران باشند تا اینگونه کمی از کاستی‌های عملکرد مدیران دولت در سه سال گذشته جبران شود.

اختصاصی مازندمجلس: مجمع نمایندگان مازندران که در آخرین نشست خود با تصویب اساسنامه و آیین نامه، رئیس و سخنگوی خود را انتخاب کرده است در دو شنبه هفته آینده در تهران میزبان مدیرارشد استان و معاونین وی خواهند بود. شاید در اولین نشست منخبین مردم با مدیر ارشد استان شاهد استیضاح عملکرد آنان از سوی منتخبین مردم در مجلس دهم باشیم.

این نشست اولین نشست مجمع نمایندگان مازندران با مدیریت ارشد استان خواهد بود اگرچه روی کرد کلی اعضای مجمع نمایندگان استان حمایت کلان از دولت است اما الزامی بر حمایت از مدیران دولت وجود ندارد مخصوصا آنکه افکار عمومی مازندران رضایت چندانی از عملکرد برخی از مدیران استان ندارند.

پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالای استان به علت عدم خلاقیت و ابتکار عمل مدیران استان شکوفا نشده است. از این منظر انتظار است مجمع نمایندگان دغدغه‌های عموم مردم، فعالین عرصه اقتصادی را به مدیریت ارشد استان انتقال داده و در سال اقدام و عمل خواهان اقدامات عملی دولت در سال پایانی خویش در مازندران باشند تا اینگونه کمی از کاستی‌های عملکرد مدیران دولت در سه سال گذشته جبران شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجمع نمایندگان - مازندران - استاندار و معاونین - استیضاح - مدیران استان -

نظر شما در مورد : مجمع نمایندگان مازندران میزبان استاندار و معاونین/ اولین استیضاح مدیران استان؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها