مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 54189 -تاریخ انتشار : شنبه 22 خرداد 1395 -ساعت : 13:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برای نخستین بار و بدون نیاز به کشور واسط

ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران امکانپذیر شد

مازندمجلس: ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران با قرارداد یک شرکت ایرانی و یک شرکت چینی برای نخستین بار بدون نیاز به کشور واسط امکان پذیر شد.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس شرکت حمل و نقل ایرانی TPGو شرکت چینی YUNDA اکسپرس در نمایشگاه چاینا اکسپرس قرارداد همکاری منعقد کردند. این قرارداد میان پورنگ دانش مدیرعامل شرکت TPG و سم گوان مدیر عامل شرکت YUNDA به امضا رسیده است. شرکت پست سریع  TPG طبق قراردادی با شرکت پست جمهوری اسلامی همکاری دارد.

با این شراکت برای نخستین بار ارسال مرسولات پستی به ایران و بدون نیاز به کشور واسط امکان پذیر شده است. با قرارداد جدید عملیات حمل و نقل با استفاده از ناوگان هواپیمایی‌ ایران و با قیمت پایین تر نسبت به گذشته انجام می‌شود.

شرکت ایرانی TPG فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه حمل و نقل آغاز کرده و اکنون با ارائه نمایندگی در 72 شهر ایران به عنوان یکی از بزگترین شرکت‌های ایرانی حوزه پست و حمل و نقل بین المللی و داخلی، خدمات جابه‌جایی مرسولات پستی، اوراق و اسناد و محموله‌ های سبک و سنگین، تفکیک و توزیع محموله ها در مراکز استان ها و سایر کشور ها را ارائه می‌دهد.

در این شراکت، شرکت چینی YUNDA اکسپرس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه حمل و نقل در سطح جهانی با برخورداری از 65 هزار کارمند در شعب مختلف خود، ارسال مرسولات از چین به مقصد ایران را عهده دار شده است.

م


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرسولات - قرارداد - YUNDA - اکسپرس - ایرانی - ارسال - عنوان - ارائه - همکاری - نخستین - شراکت -

نظرات کاربران در مورد : ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران امکانپذیر شد
  • حميدپاسخ0شنبه 22 خرداد 1395

    به اميد روزهاي بهتر براي ايران عزيزمان

نظر شما در مورد : ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران امکانپذیر شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها