امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:10:50

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 55325 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 خرداد 1395 -ساعت : 14:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سهم ناچیز مازندران از 3 سال دولت تدبیر و امید

سهم ناچیز مازندران از 3 سال دولت تدبیر و امید

اختصاصی مازندمجلس: ملت بزرگ و سلحشور ایران اسلامی پس از گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، با حضور چشمگیر و هوشمندانه خود در پای صندوق های اخذ آرا ، 24 خرداد 92 را به حماسه سیاسی بدل نمود

اختصاصی مازندمجلس: رضا نیکوکار*: ملت بزرگ و سلحشور ایران اسلامی پس از گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، با حضور چشمگیر و هوشمندانه خود در پای صندوق های اخذ آرا ، 24 خرداد 92 را به حماسه سیاسی بدل نموده و بار دیگر شورو شوق روزهای نخست پیروزی انقلاب و تلاش در راستای تعیین سرنوشت شان را به نمایش گذاشته و پویایی و ظرفیت نظام مردم سالار دینی را نشان دادند.

تدبیر و امید واژگانی بودند در نگاه ژرف و حضور حماسی ملت هميشه در صحنه  ، تولدی دوباره یافتند و افق آینده کشور عزیزمان را در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی و هدایت مقام معظم رهبری روشن کردند .

اکنون در سالگرد این حضور افتخار آفرین، ضمن تبریک به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله خامنه‌ای (مدظله العالی)، ریاست محترم جمهور جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، کارگزاران و مسئولان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه و فهيم کشورمان، سالروز حماسه 24خرداد را تبريك عرض ميكنم  و از خداوند منان توفیق همگان را در تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و دستیابی ملت شایسته ایران به قله‌های رفیع علم و دانش و کسب عزت روز افزون در عرصه هاي داخلي و خارجي را خواستارم .

اما دولت تدبير و اميد در استان مازندران با انتصاب استانداری که پیشتر تجربه مدیریت در این سطح را نداشت، موجب بي‌انگيزگی در فضای سیاسی حامیان دولت شده است و اميد مردم در ديار علويان را نااميد كرد. استانداری كه به ظن بسیاری از فعالان سياسي و اساتيد دانشگاهي، طبق معیارها و بررسی‌ها استاندار چندان موفقی نبوده و نتوانسته انتظارات مردم مازندران را از دولت تدبیر و امید به نحو شایسته‌ای پاسخ بگوید.

كمتر كسي تصور مي‌كرد با توجه به عملكرد نه چندان مناسب، بتواند ٣ سال در دولت روحانی سكان مديريت استان را در دست داشته باشد. به اعتقاد اينجانب استاندار بیش از کارهای مبنایی، به انجام امورات جزئي مشغول بوده كه با هدف گذاری‌های دولت تدبير و اميد در كشور و سياست‌های كلي جمهوری اسلامي ايران فرسنگ‌ها فاصله دارد.

اميدوارم كه در فضای عقلانيت رو به رشد در كشور كه به واسطه تشكيل دولت تدبير و اميد به وجود آمده فرصت استفاده از تجربيات بزرگاني كه اكنون جامعه از وجودشان محروم گرديده باشیم .

* فعال سیاسی و عضو ستاد روحانی در سال 92لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رضا نیکوکار - دولت تدبیر و امید - 24 خرداد -

مطالب مرتبط با : سهم ناچیز مازندران از 3 سال دولت تدبیر و امید
نظر شما در مورد : سهم ناچیز مازندران از 3 سال دولت تدبیر و امید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها