امروز شنبه 01 مهر 1396 ساعت 21:37:26

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 55380 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 خرداد 1395 -ساعت : 15:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام حزب عتدال و توسعه استان مازندران به مناسبت فرار رسیدن 24 خرداد

پیام حزب عتدال و توسعه استان مازندران به مناسبت فرار رسیدن 24 خرداد

اختصاصی مازندمجلس: حزب عتدال و توسعه استان مازندران به مناسبت فرار رسیدن حماسه 24 خرداد بیانیه ای صادر کرد و آن را در اختیار پایگاه خبری مازندمجلس قرار داده است

اختصاصی مازندمجلس: اختصاصی مازندمجلس: حزب عتدال و توسعه استان مازندران به مناسبت فرار رسیدن حماسه 24 خرداد بیانیه ای صادر کرد و آن را در اختیار پایگاه خبری مازندمجلس قرار داده است که عینا در ادامه می آید:

بسمه تعالی

بیانیه حزب اعتدال و توسعه استان مازندران در سالروز 24 خرداد
24 خرداد یادمان عقلانیت

حماسه 24 خرداد، رویدادی شگرف و نقطه ای روشن و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که در آن رأی قاطع مردم به اعتدال، نشان از عقلانیت توده های مردم در دوری از افراطی گری و تنفر از شعارهای پوپولیستی دارد. عامل اصلی هوشیاری مردم و برگزیدن سبک و سیاق مدیریت عقلگرایانه بجای روزمرگی مدیریت با مصوبات خلق الساعه، عملکرد مدیریتی نامطلوب و شعارهای عوامفریبانه ای بود که جامعه را دچار مشکلات عدیده اقتصادی، تنش های سیاسی و انحطاط اخلاقی می نمود. با ادعای مدیریت جهانی در عین ناباوری، عمده جهان را به بهانه های واهی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیج نمود تا با کاغذ پاره های خود گلوی اقتصاد ایران را بفشارند. دروازه های اقتصاد ایران را به روی چپاولگران به ظاهر دوست باز نمود تا میلیاردها دلاری که می بایست صرف یسترسازی زیرساختهای عمرانی،  اجتماعی و فرهنگی کشور شود، با همکاری کاسبان و دلالان داخلی تحریم صرف واردات کالاهای بی کیفیت گردد. یادمان نرود که سفره ای که قرار بود با نفت پر شود می رفت که از نان و اشکنه هم تهی گردد. تورمی که نه ماهانه و روزانه، بلکه بصورت ساعتی می‌رفت که بنیان اقتصاد کشور را از هم بگسلد. بذل و بخشش های سخاوتمندانه به کشورهای جهان چندم که شاید چند تماشاگر در شوی سخنرانی سازمان ملل دست و پا گردد را نیز نیک بخاطر داریم.

در آستانه سومین سالگرد پیروزی مشی اعتدال در انتخابات 24 خرداد 92 و باقی ماندن یک سال از عمر دولت تدبیر و امید، مخالفان دکتر روحانی، به زعم خویش کمر همت به خاموشی چراغ اعتدال در انتخابات 96 بسته اند. غافل از اینکه در حکومت اسلامی متکی به آرای مردم، توده‌ها نخبگان را به‌دنبال خود می‌کشانند و صد البته که توده ها ، حرف آخر را در انتخاب مشی و منش دولت ها می زنند.

با گذشت 3 سال از پیروزی دکتر روحانی، بزرگترین حربه ای مخالفان، به چالش کشیدن دستاوردها و تدابیر دولت یازدهم و یادآوری شعارهای انتخاباتی است و اینکه امیدی که وعده بازگشتش به زندگی مردم داده بود را می‌توان در بطن جامعه مشاهده نمود یا خیر؟ پرواضح است که هر سازمانی دارای نقاط قوت و ضعف بسیار است لکن مهمترین نکته در ارزیابی صحیح و منصفانه عملکرد یک دولت، شرایطی است که امور کشور به به یک دولت واگذار می شود و از آن مهمتر زمان، منابع، اختیارات و آرامش روانی دولت در اجرای برنامه های مورد نظر است.

با این میراث بجا مانده از بی فکری ها و ندانم کاری ها، اگر بگوییم که شادترین انسانها در زمان پیروزی دکتر روحانی، همانا رقبای ایشان بوده اند به بیراهه نرفته ایم. چرا که با انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیریت باری به هر جهت، هر تیم مدیریتی دیگری را یارای تحمل بار گران شکست های سالهای قبل نبود. دست هنرمند دولت تدبیر و امید گرچه تا حد امکان دست غارتگران بیت المال را از منابع ملی دور ساخته و بحران، مدیریت گشته و امید به زندگی ایرانیان بازگشته اما سنگی که به ته چاه انداخته شد دهه ها طول خواهد کشید تا به جای خویش بازگردد. کاسبان تحریم خود به نیکی می دانند که در صورت محیا گشتن تمام شرایط تعاملات جهانی برای دولت، بدست آوردن اعتبار گذشته، سالهای متمادی بطول خواهد انجامید. ایضاً برای ایشان بدیهی است که درخت تدبیر در دولت دوم اعتدال به بار خواهد نشست و میوه آن گوارای وجود مردمی خواهد شد که راه اعتدال را سالیان سال گزینش خواهند نمود.

حزب اعتدال و توسعه به عنوان مدافع مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید، بر خود لازم می داند ضمن تکریم مردم شریف ایران زمین بجهت انتخاب مدبرانه دکتر حسن روحانی در گام اول و حضور پرشور و تاثیرگذار در آراستن مجلسی با منتخبین حامی این دولت در گام دوم، همگان را به تفکر و تعقل در بهانه جویی ها و فشارهای رسانه ای و سیاسی فاجعه‌سازان دلواپسی نماید که از هر کورسوی امیدی برای کور کردن امید مردم بهره می گیرند. بر خود فرض می دانیم همت بلند و سعی وافر دلیرمردان و شیرزنان ایران را در حمایت از دولت محترم تدبیر و امید و سوا نمودن سره از ناسره و خدمات مردمی با فریب نامردمی و توجه به منویات مقام عظمای ولایت در راستای اجرای اصول اقتصاد مقاوتی -با همدلی دولت- ارج نهیم.

 روابط عمومی حزب اعتدال و توسعه استان مازندرانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعتدال و توسعه - اعتدال و توسعه مازند -

نظر شما در مورد : پیام حزب عتدال و توسعه استان مازندران به مناسبت فرار رسیدن 24 خرداد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها