مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 4754 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 -ساعت : 10:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سراسر حوزه دریای خزر قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد اقتصادی را دارد

هادی حسینی در گفت‌وگوی کوتاه با مازندمجلس؛

سراسر حوزه دریای خزر قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد اقتصادی را دارد

اختصاصی مازند مجلس: نماینده مردم قائمشهر و جویبار پیرامون مهم‌ترین معضلات استان مازندران که باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود، گفت: مواردی از قبیل راه، آب شرب و کشاورزی، زهکشی اراضی، بازرگانی خارجی باید مورد توجه قرار بگیرد

اختصاصی مازند مجلس: سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری مازندمجلس پیرامون سفر دولت تدبیر و امید به مازندران گفت: در وهله اول در آستانه سفر رئیس جمهور تمام مسئولان استانی باید متحد باشند و با یک صدای واحد مطالبات مردم مازندران را اعلام کنند.

نماینده مردم قائمشهر و جویبار پیرامون مهم‌ترین معضلات استان مازندران که باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود، گفت: مواردی از قبیل راه، آب شرب و کشاورزی، زهکشی اراضی، بازرگانی خارجی باید مورد توجه قرار بگیرد.

هادی حسینی با اشاره به خطرات زیست‌محیطی زباله‌ها و فاضلاب که سلامت جامعه و همچنین صنعت گردشگری مازندران را تهدید می‌کند، تاکید کرد: معضل زباله و فاضلاب بسیار جدی است که حل آن نیازمند عزم راسخ دارد.

حسینی با تاکید بر روی اشتغال جوانان گفت: مهم‌ترین مسئله جوانان در حال حاضر اشتغال است. اگر اشتغال جوانان حل شود مسائل مهمی همچون ازدواج و مسکن هم حل خواهد شد.

حسینی در پایان با اشاره به اختلاف نظرهایی که در استان به خاطر مکان‌ مناسب جهت ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی وجود دارد، گفت: نباید بر روی نقطه خاص از مازندران تاکید کرد و اگر تصمیم جمعی گرفته شود امکان تبدیل تمام حوزه دریای خزر به منطقه آزاد اقتصادی وجود دارد.

حسینی نه تنها تمام مازندران را برای تبدیل شدن به منطقه آزاد تجاری – صنعتی مناسب می‌داند بلکه تمام گیلان و گلستان را دارای این قابلیت می‌داند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید هادی حسینی - نماینده قائمشهر و جو -

نظرات کاربران در مورد : سراسر حوزه دریای خزر قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد اقتصادی را دارد
 • علویپاسخ0شنبه 23 آبان 1394

  یهو بفرمایید کل کشور باید منطقه آزاد شه! چه کسایی رو فرستادیم مجلس!!

 • مشتی رحمتپاسخ0یکشنبه 22 آذر 1394

  (رتبه پایین مازندران در شاخص توسعه‌یافتگی استان‌های کشور

  جاسازی برنج خارجی در کیسه برنج ایرانی خیانت به کشاورز است
  شهرهای مازندران به تصفیه‌خانه فاضلاب مجهز شوند
  بنگاه داری برای بانک ها حرفه ای سود آور است
  خسارت 60 میلیاردی به صنعت مرغ کشور با یک مصاحبه اشتباه

  سد آیت‌الله صالحی مازندرانی هر چه سریعتر تکمیل شود
  مازندران ظرفیتهای بالایی برای رونق معادن دارد
  معطلی احداث کک‌سازی و زغال‌شویی البرز مرکزی با نامه یک کارشناس)هی ته پسر عروسی ته که چارسال دهی اتا انده عیب مازندرون وسه پیدا هاکردی اونجه ره که خوب هاکردی کمین هداره گمون کمبه که اگه چارسال دیگه دووی ونه مازندرون سربلیم بوریم

 • ناشناسپاسخ0چهار شنبه 23 دی 1394

  آقای سید هادی حسینی تا کی شعار مگر این استان و حوزه انتخابیه شما پتانسیل های دیگر را ندارد مگر شما در سفر استانی رئیس جمهور بدنبال آن نبودید چه کردید

نظر شما در مورد : سراسر حوزه دریای خزر قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد اقتصادی را دارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها