امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 05:57:16

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 57751 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 خرداد 1395 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تک و پاتک در  منازعه سیاسی

تک و پاتک در منازعه سیاسی

اختصاصی مازندمجلس: مدتی است که رو شدن اختلاس ها و دزدی های چند ده میلیاردی و چند هزار میلیاردی دولت مهرورز و پاک دست احمدی نژاد مردم  را شگفت زده و حیران کرده بود. همه منتظر بودند تا دستگاه قضای جمهوری اسلامی و مقامات مربوطه چگونه و با چه سرعتی با آن برخورد می کنند و اموال به غارت رفته ملک و ملت را به خزانه ملت بر گرداننده و عاملان و مباشرانشان را به مجازات می رسانند. اما در حالی که این انتظار همچنان حقانی و پا برجا می باشد بناگاه فیش های حقوقی چند ده میلیونی مدیران در دولت روحانی از طریق فضای مجازی و رسانه ها منتشر و در معرض افکار عمومی قرار می گیرد و حیرت و نا امیدی مردم مضاعف می شود که این چه وضعی است؟ چرا در ایران اسلامی و در جمهوری اسلامی این اتفاقات باید بیافتد؟! مشکل در کجاست؟!  البته مردم ما همچنان منتظر افشای مفاسد بیشتر می باشند چون به تعبیر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای ؛  مردم ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب و نظام می باشند و حق دارند بدانند که صاحبان قدرت این مملکت را چگونه و با چه هدفی اداره می کنند.

صرفنظر از پردازش به این موضوع؛ بنظر می رسد افشای مفاسد اقتصادی دولت احمدی نژاد از جانب دستگاه های مختلف یک تک محسوب میشود  و افشای فیش های حقوقی چند ده میلیونی یک پاتک. اگرچه این فیش های حقوقی یکباره نجومی نشدند و صرفا" مربوط به دوره دولت روحانی نیست.  ولی در اینجا بنده پیشنهاد می کنم که دولت روحانی در مقابل این پاتک سهمگین هر چه سریعتر لایحه ای را تدوین و به مجلس ارائه بدهد تا تمام مقامات و صاحب منصبان در جمهوری اسلامی باید مجموع حقوق، پاداشها و مزایای آنها شفاف شده و بصورت آنلاین در اختیار مردم قرار بگیرد . حتی مجموع سرمایه و اموالی که اندوخته اند در هر کجای این کشور و یا در کشورهای دیگر در اختیار دارند نیز ثبت و منتشر شود. هیچ نهاد، سازمان یا وزراتخانه ای از این امر مستثناء نشود تا شبهه ای  در افکار عمومی ایجاد شود.

قرار بود پس از انقلاب ؛ حکومتی را تأسیس کنیم که مبتنی بر عدالت باشد و دهها هزار نفر برای استقرار عدالت اسلامی در جمهوری اسلامی خون دادند و ما در مقابل خون آنان مسئولیم. جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم؛ بارها فرمودی: « به عهد و پیمانی که با مردم بسته ام تا آخر پایبند خواهم بود. »  این راه ؛ یکی از بهترین شیوه ها برای مبارزه با فساد حکومتی و مفسدان اقتصادی در جمهوری اسلامی است تا دیر نشده اقدام کنید بدون مبارزه ریشه ای با فساد حکومتی و مفسدان اقتصادی که در ساختارهای گوناگون حکومت لانه کرده اند فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی هرگز تحقق نخواهد یافت.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : تک و پاتک در منازعه سیاسی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها