مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 5001 -تاریخ انتشار : شنبه 11 مهر 1394 -ساعت : 18:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم را بالا ببریم

نیازآذری در مصاحبه کوتاه با پایگاه خبری مازندمجلس؛

برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم را بالا ببریم

اختصاصی مازند مجلس: نیازآذری با اشاره به قیمت خرید تضمینی گندم که توسط یکی از نمایندگان مجس مطرح شد، گفت: برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم توسط دولت را بالا ببریم که قیمت 1400 تا 1450 تومان قیمت مناسبی است.

اختصاصی مازند مجلس : حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گوی تلفنی با خبرنگار مازندمجلس گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی در پی آن هستیم قیمت تولیدات داخلی را بالا ببریم.

نیازآذری با اشاره به قیمت خرید تضمینی گندم که توسط یکی از نمایندگان مجس مطرح شد، گفت: برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم توسط دولت را بالا ببریم که قیمت 1400 تا 1450 تومان قیمت مناسبی است.

امروز یکی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس عنوان کرد: با توجه به این‌که سال گذشته نرخ رشد قیمت گندم متناسب با قانون خرید تضمینی گندم رعایت نشد، اگر بخواهیم آن عقب‌افتادگی را جبران کنیم و افزایش قیمتی را که امسال باید لحاظ کنند در نظر بگیریم، قیمت گندم باید حدود 1400 تا 1450 تومان باشد.

عباس پاپی‌زاده درباره تولید بیش از 11 میلیون تن گندم در سال جاری نیز گفت:‌ قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری مناسب نبود، اما سال قبل از آن، قیمت گندم رشد مناسبی داشت.

این در حالی است که طبق مصوبه هیات وزیران، در قیمت خرید تضمینی محصولات زراعی برای سال 94، قیمت گندم 1150 تومان و قیمت گندم دوروم 1180 تومان تعیین شد.

نیازآذری در پایان با تاکید بر اقتصاد مقاومتی گفت: در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی هر چه از کشاورزان بیشتر حمایت کنیم رغبت آنها را برای تولیدات بیشتر و بهتر بالا می‌‌بریم تا انشاالله به مرحله خودکفایی در تولید گندم برسیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - قیمت گندم -

نظرات کاربران در مورد : برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم را بالا ببریم
  • ناترینگپاسخ3شنبه 11 مهر 1394

    آن وقت قیمت نان چقدر افزایش می یابد ؟؟!!! عجب ذکاوتی دارد این نماینده!!!!!!!!!!!!!!! فقط یک راه حل پیش پا افتاده را بلده !!!!!!!!!!!! برای همین که .................................!!!!!!!

    • عجب استباطی!0یکشنبه 12 مهر 1394

      مگر نانوا گندم را مستقیم از کشاورز میخرد؟! دولت قیمت خرید گندم تضمینی را تعیین میکند و خودش هم میپردازد. دلیل ندارد الزاما وقتی دولت گندم را گرانتر میخرد آرد را هم گران تر به نانواها بفروشد

نظر شما در مورد : برای حمایت از کشاورزان نیاز است قیمت خرید تضمینی گندم را بالا ببریم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها