امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 09:16:52

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 59915 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 تیر 1395 -ساعت : 18:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است / نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی ندارد

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس:

حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است / نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی ندارد

مازندمجلس: نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی نداریم و این برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مدیران ما خوب نیست، گفت: حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است

مازندمجلس: نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در حضور فرهیختگان، پیشکسوتان و بازنشستگان جامعه کارگری با بیان اینکه قشر کارگر به لحاظ اقتصادی‌، اجتماعی‌، فرهنگی در تأثیرگذارترین قشر جامعه‌اند، گفت: جامعه کارگری کشور شایسته تکریم و بزرگداشت است و باید به آنها توجه شود.

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

*توجه به کارگران و نیروی کار به عنوان یک اصل مهم

علی ادیانی افزود: اگر به‌دنبال پیشرفت در تولید و اقتصاد هستیم توجه به کارگران و نیروی کار به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه به دیدار خود با نوبخت معاون رئیس جمهور و سخنرانی در صحن علنی مجلس اشاره کرد و گفت: 10 نکته را پشت تریبون بیان کردم که از جمله آن انحراف فاحش در نظام پرداخت در کشور است.

ادیانی تصریح کرد: در نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی نداریم و این برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مدیران ما خوب نیست.

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

*یکی از انحرافات در حوزه برنامه‌ریزی تفاوت در نظام پرداخت است

وی با بیان اینکه یکی از انحرافات در حوزه برنامه‌ریزی تفاوت در نظام پرداخت است، گفت: کاری نداریم برخی‌ها فیش‌های حقوقی نجومی را سیاسی کرده و آن را چماق کرده‌اند و بر سر دولت می کوبند که این غلط است اما واقعیت دارد و ساختگی و جعلی نیست.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی پرداخت اسلامی انجام نمی‌شود و هرگز این را بر نمی‌تابیم که برخی‌ها تافته جدا بافته باشند و حقوق‌های نجومی دریافت کنند و قشر زحمتکش فرهنگی،کارگر و پرستار زیر خط فقر زندگی کنند.

ادیانی به همسان سازی حقوق پرداختی اشاره کرد و افزود: در مجلس هشتم بنده طراح همسان‌سازی نظام پرداخت بودم که در بدنه تأمین اجتماعی برای اداری‌ها اجرا شد و به کارگرها نرسید.

وی در پایان گفت: مردم خواهان این هستند که مسؤولان در کنار هم باشند و اصولگرا و اصلاح‌طلب هم ندارد چرا که وظیفه هر حزب و جناح خدمتگزاری به مردم و جامعه است.

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

*انسجام وحدت،اخوت و صمیمیت در جامعه بازنشستگی

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران نیز با بیان اینکه در سال‌هایی که گذشت دستاوردهای مختلفی در حوزه کارگری داشته‌ایم، اظهار کرد: انسجام وحدت، اخوت و صمیمیت در جامعه بازنشستگی از جمله آن است.

نصرالله دریابیگی افزود: بیش از 20 هزار نفر بازنشسته در قائم‌شهر داریم که در 30 سال گذشته در کارخانجات این شهرستان کار کرده‌اند.

*در شرایطی هستیم که امید به جامعه بازگشته است

وی تصریح کرد: بازنشستگان ما با شدیدترین وضعیت معیشتی زندگی می‌کنند که از گذشته به ما تحمیل شد و برای حل کردن بخشی از مشکلات ساختمان چهار طبقه را تقدیم کانون بازنشستگان کردیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با بیان اینکه امروز در شرایطی هستیم که امید به جامعه بازگشته است، گفت: نرخ سود تسهیلات و سپرده بانکی به کمتر از 12 درصد کاهش یافت و این اتفاق، رونق اقتصادی، کنترل بازار و کنترل تورم را به دنبال دارد.

دریابیگی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید به مسائل اقتصادی توجه شده است و کنترل تورم، رفع مشکلات رکود اقتصادی را ایجاد کرد که افزایش قدرت خرید مردم را رقم زد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ادیانی - حقوق نجومی - قائمشهر -

مطالب مرتبط با : حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است / نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی ندارد
نظرات کاربران در مورد : حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است / نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی ندارد
 • موکلپاسخ0یکشنبه 06 تیر 1395

  باسلام پیشنهاد می شود
  1-مگر قانونی برای عدم بکارگیری بازنشستگان نداریم چرا برای نمایندگان اجرا نمی شود چون واضعین قانونن؟
  2-بعداز37سال از انقلاب چرا نتوانستند برای 290نماینده خانه در محوطه بهارستان بسازند که هر سال میلیاردهاتومان بابت اجاره ورهن از بیت المال باید پرداخت شود؟
  3-اقایان نماینده مجلس هشتم که مصوبه 80در صد حقوقی بعد از نمایندگی برای خود تصویب کردند اینها مدافع مردمند؟
  4-اقایان نمایندگان که خودشان را به وزارتخانه نفت ونیرو ومخابرات و.....منتقل می کنند اینها مدافع محرومینند؟

  و.............

نظر شما در مورد : حقوق‌های نجومی انحراف در حوزه برنامه‌ریزی است / نظام پرداخت در کشور عدالت اجتماعی ندارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها