مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 60552 -تاریخ انتشار : شنبه 05 تیر 1395 -ساعت : 14:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنند

زورگیری بابت حق طبیعی شهروندان؛

عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنند

اختصاصی مازندمجلس: جنگل شهید زارع که سالهاست اجاره داده شده است و اکنون دریا را هم به رهن اشخاص خصوصی واگذار کرده‌اند. در اختیار قرار دادن کنتراتی راه‌های دسترسی به دریا به افراد خاص برای گرفتن مالیات از شهروندان سطحی‌ترین نوع درآمدزایی است که البته معلوم نیست درآمد حاصل از این عوارضی به جیب چه کسانی می‌رود اما هرچه هست از کرامات مدیران فعلی استان است

اختصاصی مازندمجلس: راه‌های دسترسی به سواحل دریای فرح آباد برای شهروندان کاملا بسته است. حتی راه‌هایی که با عنوان عدالت 1، 2، 3 و 4 که در دوران احمدی‌نژاد برای دسترسی مردم عادی که ویلای لب دریا ندارند بازشده بود. اکنون دیگر مردم عادی باید با دیدن دریا، این نعمت خدادادی که در غصب عده‌ای است خداحافظی کنند.

ورودی‌های 4 هزار تومانی برای هر خودرو بدون در اختیار قرار دادن هیچ گونه امکانات رفاهی، به نوعی زورگیری از مردم است. در حالی که اکثر مراجعه کنندگان ساکن همین شهر هستند و برای تفریح چند ساعته می‌خواهند راهی دریا شوند.

در استان‌های اصفهان یا فارس که جاذبه‌های گردشگری بیشماری دارند حتی در شلوغی‌های عید و تابستان و در اوج حضور گردشگران، ورود به اماکن تفریحی برای افراد بومی رایگان است و تنها از مسافران بلیت گرفته می‌شود اما ظاهرا در مازندران برعکس است و از هر طریقی که بتوانند می‌خواهند از شهروندان پول دریافت کنند.

جنگل شهید زارع که سالهاست اجاره داده شده است و اکنون دریا را هم به رهن اشخاص خصوصی واگذار کرده‌اند. در اختیار قرار دادن کنتراتی راه‌های دسترسی به دریا به افراد خاص برای گرفتن مالیات از شهروندان سطحی‌ترین نوع درآمدزایی است که البته معلوم نیست درآمد حاصل از این عوارضی به جیب چه کسانی می‌رود اما هرچه هست از کرامات مدیران فعلی استان است.

ظاهرا یکی از راههای ورودی به ساحل که معروف به دریای بیمه است توسط شخصی به نام میثاق ع.خ با مجوز فرمانداری، آبیاری و بخشداری فرح آباد اجاره شده است.

گفتنی است منصورعلی زارعی فرماندار ساری در زمان دولت قبل, طرح آزادسازی سواحل دریا را یکی از افتخارات خود میداند که پس از اتمام دولت احمدی نژاد به حال خود رها شده است.


عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنند

عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنند

عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : عدالتی که نشانی از عدالت ندارد/ ساروی‌ها با دریا و جنگل خداحافظی کنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها