مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 61681 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 تیر 1395 -ساعت : 11:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)

همزمان با سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین؛

پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)

اختصاصی مازندمجلس: طبق آیین هر ساله، كيسه‌های موادغذایی آماده شده توسط داوطلبين و خيرين ساروی در قالب چندين گروه به محله‌های محروم و حاشیه شهر برده شد و در میان خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع شد

اختصاصی مازندمجلس: در بیست و یکمین شب ماه مبارک رمضان مصادف با سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) و همزمان با برگزارى همايش كوچه‌گردان عاشق در سالن برج میلاد تهران، اعضای جمعيت امام علی (ع) و خيرين در خانه ایرانی ساری گرد هم آمدند.

در اين گردهمايي كليپ‌هايي برای معرفي و اطلاع‌رسانی جمعيت با محوريت همبستگي برای مبارزه با اعتياد كودكان پخش شد.

 همچنين در ارتباط مستقیم با سالن همایش برج میلاد، سخنراني شارمين  ميمندی نژاد بنيانگذار جمعيت امام علي (ع) برای حضار پخش شد. در ادامه مريم عليمحمدی در مورد وضعيت كنوني اعتياد كودكان و راه‌های پيشگيری و رسيدگي به اين مقوله صحبت‌هايي ارائه نمود.

در پايان طبق آیین هر ساله، كيسه‌های موادغذایی آماده شده توسط داوطلبين و خيرين ساروی در قالب چندين گروه به محله‌های محروم و حاشیه شهر برده شد و در میان خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع شد.

لازم به ذکر است همایش کوچه‌گردان عاشق ساری  پنج‌شنبه مورخ ۱۰ تیر ساعت ۱۸ در بلوار خزر، جنب مجتمع پزشکی طوبی، سالن همایش طبری برگزار می‌شود.

گفتنی است جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی(ع) یک موسسه مردم نهاد است که هدف خود را "رسیدن به جهانی استوار بر پایه عدالت و صلح با نگاه ویژه به افراد آسیب پذیر به ویژه کودکان" تعریف کرده است و با تاسیس دفاتر در شهرهای مختلف اقدام به کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت، درگیر اعتیاد و کودکان کار می کند.


پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)

پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جمعیت امام علی ساری - جمعیت امام علی - جمعیت امام علی(ع) سا - امام علی(ع) ساری - جمعیت ساری - جمعیت امداد دانشجویی - جمعیت امام علی ساری - ساری - مریم علیمحمدی - شرمین میمندی نژاد -

مطالب مرتبط با : پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)
نظر شما در مورد : پخش مواد غذایی در محله‌های محروم ساری توسط جمعیت امام علی(ع)

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها