امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 09:59:47

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 63556 -تاریخ انتشار : شنبه 12 تیر 1395 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آقای روحانی؛ و مدیریت ارشد بی‌مشتری

آقای روحانی؛ و مدیریت ارشد بی‌مشتری

اختصاصی مازندمجلس: انگار که هیات دولت نخواست بشنود و نسبت به خواست و مطالبات مردم و کنشگران سیاسی پاسخی دهد! و شاید با بی‌اعتمادی به مردان اصلاح و تدبیر استان فقط یک نفر مورد وثوق هیات دولت وجود دارد و دیگر هیچ!

اختصاصی مازندمجلس: سیاوش اسلامی- در طول سال‌های استقرار دولت تدبیر و امید جسته و گریخته از مصائب و گرفتاری‌های پس از پیروزی24خرداد نوشته‌های متفاوتی را با مخاطبان استانی به نگارش درآورده بودم و نیز رویکرد دولت تدبیر در خصوص مردم مازندران که خیره کننده ترین و امیدوار کننده ترین‌های حمایت و حضور را از برنامه‌های روحانی به تصویر درآورده‌اند، اما متاسفانه با آزمودن عجولانه ترین روش سیاسی، پاسخی نه چندان شایسته را به اعتماد مردم در حوزه انتصاب مدیران ارشد استانی داده‌اند که بهت و حیرت حامیان و کنشگران پیشتاز سیاسی را به همراه داشته است.

این روزها که می‌خواهم بنویسم واقعیتش دستم به قلم نمی‌رود! غالب دوستان و مخاطبان سایت‌ها و مجاری اطلاع رسانی در مواجهه با اینجانب انتقاد می‌کنند که چرا خاموش شده‌ای؟! و چرا نمی‌نویسی؟! به نظر چه باید بنویسم پس از سه سال اصرار نخبگان و شایستگان استانی به دولت تدبیر که برای مدیریت ارشد استانی تدبیری شایسته بعمل آوَرَد و از این بی‌سامانی و درهم تنیدگی، رنجی که بر پیکره استان مازندران نقش بسته است را ترمیم کند!

انگار که هیات دولت نخواست بشنود و نسبت به خواست و مطالبات مردم و کنشگران سیاسی پاسخی دهد! و شاید با بی‌اعتمادی به مردان اصلاح و تدبیر استان فقط یک نفر مورد وثوق هیات دولت وجود دارد و دیگر هیچ!! نمی‌خواهم در پایان سال دولت  تدبیر که مردم مهیای حضور در انتخابی دیگر می‌شوند و مخالفان دولت تدبیر نیز اسبهایشان را زین کرده‌اند شیب افکار عمومی بنفع آنان رقم و قلم  زده شود! اما آقای استاندار! و مهمتر معاونت مهم سیاسی استانداری بداند که اگر بخواهم کلید واژه‌های تلخ ناکارآمدی و بی توجهی‌های شخص شماها در ناکارآمد کردن امیدواران همراه را به تصویر در آوردم در خواهید یافت که جمله‌ها و استدلالات مبرهن کمین کرده در بطن مدیریت ناامید کننده‌تان، چگونه جریان حامی برنامه‌های دولت در استان را به پرتگاه سقوط و انهدام هدایت کرده است!

مزید اطلاع مدیر ارشد استان و معاونت سیاسی استان باید گفت که شماها مسئول به بن بست کشاندن جریانات سیاسی و کنشگران اصلاح و تدبیر در ناامید کردن آنان نسبت به افق‌های روشن هستید! و این شماها بودید که در طول این سه سال ملال‌های بی پایان را با یارگیری از بخشی از افراد تلکه بگیر در دل جریانات سیاسی، امید را از زایش و وزش نسیم اصلاح، فلج نموده‌اید! آنقدر تعلل نموده‌اید و آنچنان در مقابل تغییرات سد شده‌اید که همه را کسل نموده و بزدل‌هایی که در خرابی جامعه دروغ و انحطاط اخلاقی را نهادینه نموده‌اند همچنان در مناصب‌شان حفظ نموده‌اید! و ذهن‌های خلاق را به حاشیه برده‌اید! براستی چرا؟

در این شرایط استدلالات و نوشتن چه حاصل دارد اگر نخواهد  اصلاحی را به دنبال داشته باشد؟ و مرهمی  بر زخمی نگذارد؟

اقای استاندار !!

آنهمه شوق و همراهی یاران همراه و کنشگران جوان حامی برنامه‌های دولت که غالبا از خیل عظیم جوانان اصلاحات در مسجد جامع ساری، شکوهی ازحماسه خلق کرده‌اند را یادتان هست؟ واقعا چگونه با وجدانت کنار آمده‌ای که بر موج آن حماسه، بی اجر و مزد و مواجب تکیه زده‌ای و احساسات پاک و اعتماد بر گرفته از درون پاک آنان را در طول این سه سال نه تنها هیچ ندیده‌ای بلکه طلبکارانه و ریاکارانه دم بر نیاورده‌ای و همه را به سکون و محاق برده‌ای! درست است که آقای معاونت سیاسی از ناکجا آباد نیز بر سفره مهیای این پیروزی شیرین نشست!

آقای استاندار!

واقعا حضور شما در صدر مدیریت ارشد استان پتانسیل‌های استان را نه تنها به هرز داده است بلکه ادامه آن موجبات آزردگی مردم و معطل ماندن گشایش وعده‌های دولت روحانی را برای آنان به همراه دارد!

چرا شما حاضرید برای ماندنتان مردم را در حسرت و عزلت تبعید کنید؟ باور کنید از ماندن شما در مدیریت ارشد هیچ امیدی احیا نمی‌شود جز اینکه یاس را توجیه کند!

مزید اطلاع! ماندن شما تکرار بی‌حاصل روزمرگی مردم و جوانان است بگونه‌ای که کابوس‌های رجزخوانان دولت قبلی که مستظهر به پشتیبانی شما و معاونت سیاسی در ادارات و سازمان‌ها همچنان ایفای نقش می‌کنند جان بگیرند ثمر دیگر ندارید! نگذارید که فردای بدتری را که این رجز خوانان نوید می‌دهند بدل به کابوس واقعیت برای همراهان دولت روحانی بشود! اینکه اصرار داشته باشید که بر زخم دمل کرده سه سال گذشته تحمل شده، باید نمک نیز  پاشید جای تعجب است!

زخم‌هایی که مشحون از نیش و کنایه زشت کرداران دولت قبل و در کنف حمایت شما جان گرفته‌اند!

مدیریت ارشد استانی که از حامیان و کنشگران سیاسی دولت تدبیر در استان دیگر هیچ مشتری ندارد...

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : آقای روحانی؛ و مدیریت ارشد بی‌مشتری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها