مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 64094 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 تیر 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندشورا شروع به کار کرد

پایگاه خبری تحلیلی تخصصی حوزه مدیریت شهری؛

مازندشورا شروع به کار کرد

مازندمجلس: پایگاه خبری مازندشورا که در سال 91 با رویکرد تخصصی مدیریت شهری، شوراها و شهرداری‌ها راه اندازی شده بود، پس از وقفه‌ای چند ماهه به علت تغییر قالب سایت و انتقال سرور دوباره با قدرت بیشتری کار خود را آغاز کرد

مازندمجلس: پایگاه خبری مازندشورا (Mazandshora.ir) که در سال 91 با رویکرد تخصصی مدیریت شهری، شوراها و شهرداری‌ها راه اندازی شده بود، پس از وقفه‌ای چند ماهه به علت تغییر قالب سایت و انتقال سرور دوباره با قدرت بیشتری کار خود را آغاز کرد.

رسانه‌ای که بخواهد تخصصا در حوزه مدیریت شهری فعالیت نماید نیز متاثر از ویژگی‌های ذاتی، قانونی و دینی شوراها خواهد بود. لذا مازند شورا مستقل از جریانات سیاسی با رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای می‌كوشد مأمنی برای طرح دیدگاه‌های مختلف و تبادل تجربیات متعدد باشد، چرا كه معتقدیم مازند شورا یعنی به شور نشستن نخبگان مازندران، و برای تحقق این ادعا و باور باید فرصت برابر برای همه دیدگاه‌هایی که آن سه ویژگی ذاتی، قانونی و دینی را پذیرفته‌اند ایجاد نمود.

بر این باوریم به جای تمامیت خواهی رسانه‌ای و حضور انفرادی در رسانه‌ها و استفاده یک سویه از تریبون‌ها باید حضور شورایی در رسانه‌ها داشت، بر صبر و تحمل خود افزود و سعه‌ی صدر داشت، دو گوش برای شنیدن داشت، از این منظر مازند شورا صرفا یك رسانه نیست، بلكه یك فرهنگ است. فرهنگی که می‌کوشد پل ارتباط میان مدیران و نخبگان باشد و هم تریبون شهروندان و از سویی به پیرایش رسانه‌ها از توصیف و روایت‌گری، استبداد رسانه‌ای، تک صدایی، تملق و چاپلوسی، و نیز مزین شدن به تحلیل و پژوهش، و انعکاس دیدگاه‌های کارشناسی امید داردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندشورا - پایگاه مدیریت شهری - تخصصی شهرداری - انتخابات شوراها -

مطالب مرتبط با : مازندشورا شروع به کار کرد
نظر شما در مورد : مازندشورا شروع به کار کرد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها