مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 66815 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 -ساعت : 16:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صفری به ایلنا خبر داد؛

حمله تروریستی به خودروی نماینده مجلس/ دو تن کشته شدند

مازندمجلس: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم با اعلام خبر حمله تروریستی «پژاک» به خودروی نماینده دالاهو و اسلام‌آباد غرب و مسئولان فرمانداری و دامپزشکی استان کرمانشاه، از شهادت دو نفر در این حادثه خبر داد

مازندمجلس: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم با اعلام خبر حمله تروریستی «پژاک» به خودروی نماینده دالاهو و اسلام‌آباد غرب و مسئولان فرمانداری و دامپزشکی استان کرمانشاه، از شهادت دو نفر در این حادثه خبر داد.

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اعلام خبر حمله تروریستی به اتومبیل حشمت‌الله فلاحت‌پیشه و تعدادی از مسئولان استان کرمانشاه، اظهار داشت: اعضای شورای تامین استان هشدار داده بودند که اعضای پژاک در منطقه هستند اما با این حال آقای فلاحت‌پیشه به همراه فرماندار و چند نفر از مسئولان دامپزشکی برای بازدید به منطقه ریجاب می‌روند.

او با بیان این‌که مسئولان استانی کرمانشاه و نماینده مردم دالاهو و اسلام‌آباد غرب با چند خودرو به منطقه می‌رفتند، اضافه کرد: گویا تروریست‌ها به‌وسیله یک دستگاه خودروی پژو خود را در میان خودروهای حامل مسئولان قرار داده و پس از متوقف کردن خودروی مسئولان، آن‌ها را به رگبار بسته است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در پی این اقدام تروریستی، دکتر نیک‌بزم، از مسئولان دامپزشکی استان و راننده خودروی فرماندار دالاهو به شهادت رسیدند.

او اضافه کرد: همچنین فرماندار دالاهو نیز دو گلوله خورده است و هم‌اکنون به بیمارستان منتقل شده و در اتاق عمل حضور دارد که گویا حال ایشان نیز وخیم است.

نماینده مردم کرمانشاه در پایان اعلام کرد: وضعیت سلامت آقای فلاحت‌پیشه مساعد است و دچار جراحت جزئی شده‌اند.

دو کشته در حادثه حمله به خودرو نماینده مجلس و فرماندار دالاهو/ آغاز تحقیقات برای دستگیری تروریست ها

دو نفر از همراهان فرماندار دالاهو و نماینده مجلس در استان کرمانشاه کشته شدند.

مازندمجلس: به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، یک مبع آگاه در مورد حمله به خودرو حامل حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب به میزان گفت: چند نفر تروریست ظهر امروز سد راه خودروی حامل حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان دالاهو شدند و خودرو آنها را با چند اسلحه کلاشینکف به رگبار بستند.

این منبع ادامه داد: در جریان این حادثه 2 نفر از جمله راننده فرماندار به علت اثابت چند گلوله جان خود را از دست دادند. پس از این حمله، تروریست ها، با ایجاد رعب و وحشت از محل متواری شدند.

به گفته این منبع آگاه در حال حاضر تیم های ویژه ای از اداره اطلاعات، پلیس امنیت و پلیس آگاهی در تمامی استان بسیج شده اند تا تروریست ها را شناسایی و دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: طرح مهار در تمامی استان در حال اجرا است.

این منبع آگاه افزود:حال نماینده مجلس خوب است و  از این اقدام تروریستی جان سالم به در برده و سالم هستند.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسئولان - فرماندار - نماینده - خودروی - دالاهو - کرمانشاه - استان - دامپزشکی - فلاحت‌پیشه - منطقه - اعلام - تروریستی - شهادت - اضافه - اعضای - کرمانشاه - اسلام‌آباد - راننده -

نظر شما در مورد : حمله تروریستی به خودروی نماینده مجلس/ دو تن کشته شدند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها