امروز چهار شنبه 29 شهریور 1396 ساعت 21:07:54

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 67902 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 تیر 1395 -ساعت : 17:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ستون غیرموثق دو هفته نامه موثق!

ستون غیرموثق دو هفته نامه موثق!

مازندمجلس: "غیر موثق" نام ستونی در صفحه آخر دو هفته نامه موثق است که به اخبار درگوشی و تایید نشده استان می پردازد

مازندمجلس: "غیر موثق" نام ستونی در صفحه آخر دو هفته نامه موثق است که به اخبار درگوشی و تایید نشده استان می پردازد. در شماره دوم هفته نامه موثق مطالب زیر به عنوان "غیرموثق" این شماره به چاپ رسیده است:

خرید دو دستگاه خودرو سواری شاسی بلند

یکی از مدیران استان در سالی که به اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده است با اعتبارات دولتی اقدام به خرید غیر ضروری دو دستگاه خودرو سواری شاسی بلند نموده است

تویوتا راوفور، رنوکولیوس در حالی خریداری شده‌اند که یکی از معاونین استاندار نیز به عنوان عضو هیئت مدیره و نظارت عالیه بالادستی، این شرکت تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده است.

نادیده انگاری حقوق در فیش‌های حقوقی

در حالی که هنوز افکار عمومی در تب فیش‌های نجومی برخی از مدیران دولت می‌سوزد، بر اساس اخبار غیرموثق دریافتی برخی از مدیران مازندران نیز با نادیده انگاری حقوق شهروندی و عدالت اجتماعی از دریافتی‌های کلان برخورداراند، اگرچه این مدیران نیز تاکنون اقدامی برای شفاف سازی دریافتی‌های خود ننمودند.

معوقات فرهنگیان

آموزش و پرورش مازندران اگرچه پیوسته با مشکل مالی دست و پنجه نرم کرده است اما این مشکل گویا به نقطه اوج خود رسیده است و این سازمان تاکنون نتوانسته است برخی از مطالبات کارمندان خود را که بیشتر مربوط به حق ماموریت‌های سال 94 بوده است را پرداخت نماید.

آلودگی زیست محیطی تولید کننده MDF

یک شرکت تولید کننده ورق‌های  MDF در حوالی مرکز استان سبب آلودگی زیست محیطی شده است، نزدیکی به مناطق مسکونی سبب شده است برخی بیماری‌های تنفسی در آن منطقه زیاد شود، اگرچه این مرکز تولید ورق‌های MDF طی چند سال اخیر خواسته است با کاشت‌نهال برخی از خسارات زیست محیطی خود را جبران نماید اما طی چند سال اخیر با اعتراضات کارشناسان و فعالین محیط زیست و حتی تجمعات اعتراضی ساکنین روستاهای مجاور خود روبه‌رو شده است.

خطر برای خطوط انتقال گاز مازندران

برداشت شن و ماسه‌ غیرمجاز از بستر برخی از رودخانه‌های استان که از بستر آن خط لوله انتقال گاز می‌گذرد سبب شده است امنیت خطوط انتقال گاز در برخی نقاط کاهش یابد. به نظر می‌رسد با هشدارهای پیاپی مسئولین مربوطه در حوزه انتقال گاز تاکنون اقدام جدی برای جلوگیری از این برداشت‌های غیر مجاز شن و ماسه صورت نگرفته است.

تشکیل ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد در مازندران

پس از سفر رئیس جمهور سابق به شهرستان آمل و فعالیت گسترده حامیان احمدی نژاد در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان تلگرام، برخی از مدیران وی در مازندران اقدام به ایجاد ساختار ستادی نمودند، بر این اساس یکی از استانداران دولت دهم به عنوان رابط تهران با مازندران اقدام به برگزاری جلسه‌ای در یکی از شهرهای ساحلی نموده است و از برخی مدیران گذشته برای تشکیل ستاد وی دعوت نموده است. اگرچه برخی از اصولگرایان حاضر نشدند در این نشست محفلی حضور یابند اما در اولین اقدام، این مجموعه ایجاد گرو‌های حامیان احمدی نژاد در فضای مجازی در تمامی 22 شهرستان مازندران در دستور کار قرار گرفت.

مازندران رتبه نخست پرونده‌های ورودی به دستگاه قضا

از سال 89 با شروع بحران تورمی تا اکنون به علت افزایش نرخ بی‌کاری، تورم و آسیب‌های اجتماعی آمار ورودی‌ پرونده‌های قضایی 3 برابر شده است. این مسئله به حدی است که مازندران از حیث تعداد پرونده‌های ورودی به دستگاه قضا رتبه نخست کشور را کسب کرده و همین مسئله سبب اطاله دادرسی‌ها شده است.

برای ارسال اخبار و سوژه از طریق تلگرام با شماره 09114570094 در ارتباط باشید

این مطلب در شماره دوم دو هفته نامه موثق (20 تیر 95) منتشر شده است


ستون غیرموثق دو هفته نامه موثق!


منبع : دو هفته نامه موثق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : غیرموثق - نشریه موثق -

نظر شما در مورد : ستون غیرموثق دو هفته نامه موثق!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها