مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 5717 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 مهر 1394 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دلواپسان داد رهبری را هم درآوردند + تصویر

اختصاصی مازندمجلس/

دلواپسان داد رهبری را هم درآوردند + تصویر

اختصاصی مازند مجلس: این رفتارهای دلواپسان مجلس حافظه سیاسی ما را به سمت 11 روز خانه نشینی احمدی‌نژاد و زاویه گرفتن با رهبر انقلاب می‌اندازد که ظاهرا اینبار در شکل دیگر و از طریق نمایندگان اصولگرای مجلس که اتفاقا بیش از همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی دم از تبعیت از فرمایشات رهبری می‌زنند ظهور و بروز پیدا کرده است

اختصاصی مازند مجلس : پس از رفتار مضحک دلواپسان در مجلس شورای اسلامی در روز تصویب کلیات و جزئیات (اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام) که با حواشی بسیاری همراه بوده، کار به جایی رسیده که دیروز دفتر رهبر معظم انقلاب اعلامیه‌ای در این خصوص صادر کردند. در این اطلاعیه آمده است:

«مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در موارد متعددی بر طی شدن مسیر قانونی بررسی مفاد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تأکید داشته‌اند و در اطلاعیه اخیر دفتر مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۰/شهریور/۱۳۹۴ نیز اعلام گردید که مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره این موضوع، صریح، شفاف و دقیق در سخنرانیهای ماههای اخیر ایشان اعلام شده و در اختیار همگان قرار دارد.

لذا هرگونه اطلاع رسانی و بیان مطالب غلط و مغشوش مبنی بر نقش مستقل برخی از مسئولین دفتر معظم‌له در روند بررسی طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» خلاف واقع بوده و فاقد اعتبار است و انتظار دارد صاحبان تریبونها و رسانه‌ها و سایتهای خبری، احتیاط و دقت لازم را در نقل مطالب مربوط به دفتر مقام معظم رهبری بعمل آورند.»

 

ماجرا چه بود؟

در روز تصویب جزئیات (برجام) اقلیت مجلس که وابسته به جبهه پایداری هستند پس از آنکه جزئیات این طرح با رای بالایی تصویب شد، دست به رفتارهای ناشایست که در شان مجلس شورای اسلامی نبود، زدند.

در یکی از این رفتارهای غیرمعمول، مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات که از اعضای تندرو مجلس نهم محسوب می‌شود، با نشان دادن برگه‌ای که بر روی آن عبارت (مجلس از تصمیم لاریجانی و شمخانی و حجازی تبعیت کرد، در برجام ما نکردیم) اعتراض خود را نشان داد.

 

قابل ذکر است منظور از (لاریجانی) علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، (شمخانی) دبیر و نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی ایران و (حجازی) از اعضای بیت رهبری است.

پیش از این مهدی کوچک زاده در جریان مخالفت با این طرح گفت که رهبری با تصویب برجام مخالف است. به نظر می‌آید این اطلاعیه در پاسخ به این نقل قول کذب و همچنین این برگه‌نوشته باشد.

این رفتارهای دلواپسان مجلس حافظه سیاسی ما را به سمت 11 روز خانه نشینی احمدی‌نژاد و زاویه گرفتن با رهبر انقلاب می‌اندازد که ظاهرا در شکل دیگر و این‌بار از طریق نمایندگان اصولگرای مجلس که اتفاقا بیش از همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی دم از تبعیت از فرمایشات رهبری می‌زنند، ظهور و بروز پیدا کرده است.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دلواپسان - برجام - بیت رهبری -

مطالب مرتبط با : دلواپسان داد رهبری را هم درآوردند + تصویر
نظر شما در مورد : دلواپسان داد رهبری را هم درآوردند + تصویر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها