مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 5884 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 مهر 1394 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فرامرز نقیبی؛ قطاری که سنگش می‌زنند

اختصاصی مازندمجلس/ بداخلاقی سیاسی در حوزه انتخابیه ساری

فرامرز نقیبی؛ قطاری که سنگش می‌زنند

اختصاصی مازند مجلس: برخی از این بداخلاقی‌ها عبارتست از پرونده سازی و تلاش برای رد صلاحیت دیگر نامزدهای انتخابات. رفقای دیروز که تبدیل به رقبای امروز شده‌اند برای اینکه مهندس نقیبی را از گردونه رقابت حذف کنند و احتمال پیروزی خود را افزایش دهند دست به پرونده سازی برای رقیب انتخاباتی خود زده و با روشی کاملا غیر اخلاقی و غیر دمکراتیک در صدد حذف او برآمده‌اند

اختصاصی مازند مجلس: حضور فرامرز نقیبی در سیاست برآمده از انتخابات است. نقیبی هیچگاه یک مدیر انتصابی نبود بلکه همواره با مقبولیت بالای خود توانست مناصب سیاسی را کسب کند. در سال 82 وارد شورای اسلامی روستای چاچکام شد اما شورای یک روستا برای او بسیار کوچک بود. بنابراین در دوره بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی شهر و روستا، خود را از ساری نامزد انتخابات کرد و با رایی بیش از 12 هزارتا در اولین سابقه شرکت در انتخاباتی در گستره شهر ساری توانست قدم به شورای شهر ساری بگذارد. در هفت سال حضور در شورای شهر ثابت شد که قابلیت و توان نقیبی بیش از شورای شهر است بنابراین 3 سال به عنوان رئیس شورای استان به خدمت مشغول شد.

مهندس نقیبی در چهارمین دوره مجلس شورای اسلامی مجددا از ساری نامزد شد که این بار با رای خیره کننده‌ و به عنوان نفر اول توانست به شورای شهر ساری راه یابد. مردم ساری که در این هفت سال تلاش و خدمت او را دیده بودند بیعت دوباره با او کردند و این بار بیش از 23 هزار رای در سبد او ریختند تا دوباره مهندس نقیبی را به عنوان رئیس شورای استان ببینند. اما ظرفیت‌ نقیبی بیش از ریاست شورای استان بود بنابراین در نیمه راه شورا استعفاء خود را تقدیم و آماده شد تا اینبار در قامت یک نماینده مجلس به مردم استان خدمت کند.

فرامرز نقیبی بیش از آنکه خود را سیاستمدار بداند، خود را یک پرستار می‌داند که سال‌های سال اولویت اول زندگی‌اش مراقبت و پرستاری از همسر بیمارش بود. اما متاسفانه همسر ایشان پس از تحمل سال‌ها درد و رنج و بیماری، اخیرا درگذشت و فرامرز نقیبی را تنها گذاشت. هرچند که از دست دادن یار و همراه زندگی درد بزرگی برای نقیبی 45 ساله بود اما این سوگواری باعث نشد که نقیبی از هدف بزرگی که در سر دارد و آن خدمت به مردم شهرستان است دست بردارد.

درگذشت همسر و شریک زندگی درد بزرگی است اما جان انسان دست خداست و هر زمانی که موعدش رسید آن را بازمی‌ستاند و در معیشت الهی جای گله‌ای نیست، اما چیزی که درد و رنج نقیبی سوگوار را دوبرابر می‌کند، بی‌اخلاقی‌ها و رفتارهای ناجوانمردانه برخی هواداران نامزدهای رقیب است که برای تخریب نقیبی دست به هر کاری می‌زنند. بی‌اخلاقی‌ها و ناجوانمردی‌ها چیزی نیست که بشود از کنار آن ساده عبور کرد.

شنیده می‌شود در حوزه انتخابیه ساری برخی از هواداران نامزدهای انتخابات، به جای تبلیغ نامزد مورد نظر خود و ارائه برنامه وی، به دنبال تخریب وجهه اجتماعی رقبای انتخاباتی خود می‌باشند. از جمله تخریب فرامرز نقیبی که امروز از مقبولیت و محبوبیت بالایی برخوردار است.

برخی از این بداخلاقی‌ها عبارتست از پرونده سازی و تلاش برای رد صلاحیت دیگر نامزدهای انتخابات. رفقای دیروز که تبدیل به رقبای امروز شده‌اند برای اینکه مهندس نقیبی را از گردونه رقابت حذف کنند و احتمال پیروزی خود را افزایش دهند دست به پرونده سازی برای رقیب انتخاباتی خود زده و به روشی کاملا غیر اخلاقی و غیر دمکراتیک در صدد حذف او برآمده‌اند و نه تنها در محافل خصوصی از رد صلاحیت رفیق سیاسی خویش سخن می گویند بلکه برای تحقق این مسئله از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌نمایند.

در انتخابات بیش از آنکه نتیجه مهم باشد قطعا رویکرد نامزدها و نوع رقابت آنها اهمیت دارد. دوران رقابت برای انتخابات نهایت 6 ماه است ولی بی‌اخلاقی سال‌‌های سال در اذهان باقی خواهد ماند. امروز نیز شاهد آن هستیم که مهندس نقیبی مورد هجمه ناصواب برخی از هواداران برخی از نامزدهای انتخابات قرار گرفته که این ناشی از محبوبیت وی می‌باشد چرا که گفته‌اند همواره به قطار در حال حرکت سنگ می‌زنند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرامرز نقیبی - حوزه انتخابیه ساری و - رقبای انتخاباتی - تخریب در انتخابات - رد صلاحیت -

مطالب مرتبط با : فرامرز نقیبی؛ قطاری که سنگش می‌زنند
نظرات کاربران در مورد : فرامرز نقیبی؛ قطاری که سنگش می‌زنند
 • سارا کریمیپاسخ1دوشنبه 27 مهر 1394

  آنکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند.
  با سلام. واقعا متاسفم برای افرادی که برای بالا رفتن خود با آبروی دیگران بازی می کنند خداوند پاسخ این بی اخلاقی ها را خواهد داد.ولی مردم ما اکنون خود آگاه به مسائل سیاسی می باشند و با عقل و منطق و با در نظر گرفتن خدمات و عملکرد کاندیدا تصمیم میگیرند. اما با سنگ انداختن به قطار در حال حرکت،هرگز آن قطار از حرکت باز نمی ایستد و همچنان به راه خود تا رسیدن به مقصد ادامه میدهد و فرد سنگ انداز در جای خود ثابت بوده و عقب تر از همیشه خواهد بود...

 • 123پاسخ1شنبه 23 آبان 1394

  نقیبی شایسته نمایندگی مردم شریف ساری را با رای اول خود مثل انتخابات شوررای شهر تکرار خواهد کرد .جوانان ساری حامی درجه یک نقیبی

 • جوان سارویپاسخ0جمعه 30 مهر 1395

  مهندس فرامرز نقیبی برای همیشه ودرهر زمان برای مردم عزیز ومحبوب هستند. وباتخریب وسنگ اندازی بعضی ها محبوبیت مهندس نقیبی دربین مردم بیشتر می شود. مهندس نقیبی همیشه دوست داشتنی هستند . ومردم هم می دانند که این تخریبها برای چیست چون مهندس نقیبی در بین مردم مازندران بخصوص مردم قدرشناس وشریف ساری ازمحبوبیت خاصی برخوردارند.

نظر شما در مورد : فرامرز نقیبی؛ قطاری که سنگش می‌زنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها