مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 71334 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 -ساعت : 23:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 لزوم تسریع در پرداخت مطالبات گندم کاران

شاعری درنامه ای خطاب به رییس جمهور، تاکیدکرد:

لزوم تسریع در پرداخت مطالبات گندم کاران

مازندمجلس: رییس کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس درنامه ای به رییس جمهور وضعیت خرید گندم را تشریح کرد و خواستارپرداخت مطالبات گندمکاران شد.

مازندمجلس: رییس کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس در نامه ای  به رییس جمهور وضعیت  خرید گندم  را تشریح  کرد و خواستارپرداخت  مطالبات گندمکاران شد،متن این پیام به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

احتراماً براساس گزارش های واصله تاکنون،با عنایت به افزایش 26.4  درصد رشد وزنی خریدگندم نسبت به مدت مشابه سال قبل،حدود 8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است که ارزش قیمتی آن حدود 10000 میلیارد تومان می باشد که از این میزان حدود 5400 میلیارد تومان پرداخت و الباقی مطالبات کشاورزان 4500 میلیارد تومان می باشد که حدود 50 روز به تأخیر افتاده و باعث نارضایتی کشاورزان زحمتکش گردیده است.

لذا با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای عمل به معنویات معظم له و حمایت از تولید داخل دربخش کشاورزی و ایجاد انگیزه برای کشاورزان،خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به پرداخت مطالبات به هر طریق ممکن اقدام لازم به عمل آید.

در ضمن براساس برآورد انجام شده، پیش بینی می گردد تا پایان فصل خرید بیش از 10,000,000 تن از کشاورزان گندم خریداری شود که لازم است برای خریدهای آتی نیز دستور لازم صادر شود.

علی محمد شاعری

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامیلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : لزوم تسریع در پرداخت مطالبات گندم کاران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها