امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 04:45:01

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 71345 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 تیر 1395 -ساعت : 17:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از استاندار اولویت های استان را خواستیم اما گزارشی دریافت نکردیم!

رییس مجمع نمایندگان مازندران:

از استاندار اولویت های استان را خواستیم اما گزارشی دریافت نکردیم!

مازندمجلس: رییس مجمع نمایندگان در ادامه تاکید کرد از استاندار خواستیم چندتا از اولویت های مهم استان را به مجمع نمایندگان اعلام کند تا در رده های ملی آنها را پیگیری نماییم ولی هنوز گزارشی دریافت نکردیم! البته خود مجمع درحال تعیین چند اولویت برای پیگیری پس از ارزیابی کارشناسی می باشد

مازندمجلس: قاسم احمدی لاشکی رییس مجمع نمایندگان مازندران درششمین جلسه مجمع نمایندگان از افزایش فعالیت های نظارتی مجمع نمایندگان استان خبر داد و افزود: یکی از اهداف حضور مدیران دستگاه های اجرایی در جلسات مجمع اعمال وظایف نظارتی مجلس شورای اسلامی بر دولت می باشد.

احمدی لاشکی تعامل مجلس و به تبع آن مجمع نمایندگان استان با دولت و دستگاه های اجرایی  را باهدف تامین مطالبات و منافع مردم حوزه انتخابیه استان مازندران اعلام کرد و خاطرنشان ساخت مجمع نمایندگان مازندران در مجلس دهم با اصلاح آیین نامه داخلی تلاش دارد در بخش نظارتی کاستی های گذشته را جبران کند و برهمین اساس مجمع نمایندگان به عنوان یک نهاد نظارتی بازوی پرتوان مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت  درباره سازوکار نظارت بر دستگاه های اجرایی گفت: حضور نمایندگان در شوراها و کارگروه ها ی استانی به عنوان عضو ناظر،  دعوت از دستگاه های اجرایی برای ارائه گزارش فعالیت ها با هدف تطبیق عملکرد و برنامه مصوب، دریافت گزارش از سایرنهادهای نظارتی و حضورمیدانی در حوزه انتخابیه می باشد.

قاسم احمدی لاشکی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان در دور دهم قصد دارد درقالب  نهادی استانی در تراز ملی مسائل استان را رصد و پیگیری نماید از استانداری و سایر دستگاه های اجرایی خواست از ظرفیت مجمع به نحو مطلوب استفاده کنند.

رییس مجمع نمایندگان استان ارائه گزارش دستگاه های به نمایندگان را امری تعاملی - نظارتی برشمرد و ابراز امیدواری کرد با همگرایی بین دولت و مجلس مشکلات جامعه کاهش یابد. وی افزود مجمع نمایندگان بدقت تحولات مختلف استان را رصد می کند و دفتر مجمع در مرکز استان هم آماده دریافت گزارش های نظارتی و تحلیلی پیرامون مسائل مختلف استان می باشد.

رییس مجمع نمایندگان در ادامه تاکید کرد از استاندار خواستیم چندتا از اولویت های مهم استان را به مجمع نمایندگان اعلام کند تا در رده های ملی آنها را پیگیری نماییم  ولی هنوز گزارشی دریافت نکردیم! البته خود مجمع درحال تعیین چند اولویت برای پیگیری پس از ارزیابی کارشناسی می باشد.

احمدی لاشکی از استمرارجلسات مجمع و نشست با مقامات ارشد کشوری و وزرا خبر داد وافزود مجمع نمایندگان در دو ماه اخیر به اندازه سال 94 جلسه و پیگیری برای مسائل کلان استان داشته است و این روند با جدیت ادامه خواهد یافت و علاوه بر فعالیت های پارلمانی و ارتباطات ملی دفتر مجمع در مرکز استان با حضور نمایندگان در هفته آتی روزهای بانشاط و پرکاری را طی خواهد کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسم احمدی لاشکی -

مطالب مرتبط با : از استاندار اولویت های استان را خواستیم اما گزارشی دریافت نکردیم!
نظر شما در مورد : از استاندار اولویت های استان را خواستیم اما گزارشی دریافت نکردیم!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها