مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 73910 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 12:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشاور وزیر هستم/ در حوزه انتخابیه دخالتی ندارم/ دفاع تمام قد عبدالوحید فیاضی از احمدی‌نژاد و انتقاد از روحانی

در گفتگو با مازندمجلس مطرح شد؛

مشاور وزیر هستم/ در حوزه انتخابیه دخالتی ندارم/ دفاع تمام قد عبدالوحید فیاضی از احمدی‌نژاد و انتقاد از روحانی

اختصاصی مازندمجلس: نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، درباره انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 اظهار کرد: در دوره های قبل ریاست‌جمهوری در ایران 8 ساله بود و مردم به کسی که دور اول انتخاب می‌شد معمولا فرصتی دوباره می‌دادند. اما وضعیت انتخابات این دوره متفاوت است

اختصاصی مازندمجلس: پس از دو ماه از آغاز بکار مجلس دهم به سراغ نمایندگان مجلس نهم حوزه‌های مختلف مازندران رفتیم و در گفتگویی، فعالیت‌ها و اشتغال فعلی آن‌ها را جویا شدیم و در ادامه به دیگر مسائل سیاسی کشور از جمله انتخابات ریاست‌جمهوری پرداختیم. در این مجال، گفتگوی ما با عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس نهم، از نظرتان می‌گذرد:

 مشاور وزیر هستم/ در حوزه انتخابیه خیلی دخالت ندارم

عبدالوحید فیاضی، در گفتگو با مازندمجلس، درباره فعالیت‌های پسا نمایندگی خود، بیان کرد: در حال حاضر با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مشاور این وزراتخانه مشغول به خدمت هستم.

وی، درباره نحوه تعامل و ارتباط با نمایندگان فعلی استان و نماینده حوزه نور و محمودآباد در مجلس، بیان کرد: با نمایندگان استان به تناسب موضوعاتی که پیش می‌آید به ویژه در زمینه آموزش و پرورش ارتباط دارم. در حوزه انتخابیه خیلی دخالت ندارم کارهای نیمه‌کاری‌ای وجود دارد که برای تبادل اطلاعات و میزان انجام کارها و ...، با نماینده فعلی ارتباط دارم. در حالت کلی اعلام کردم هرگونه همکاری و کمکی باشد، دریغ نمی‌کنم.  

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، درباره انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 اظهار کرد: طبق عرف و فضای دوره‌های قبل، ریاست‌جمهوری در ایران 8 ساله بود و معمولا مردم به کسی که دور اول انتخاب می‌شد فرصتی دوباره می‌دادند. این بار هم برخی اعتقاد دارند ریاست آقای روحانی 8 ساله خواهد بود، اما نظر بنده اینگونه نیست و وضعیت انتخابات این دوره متفاوت است چون مردم امید به آینده بهتر داشتند ولی در این 3 سال، دولت تدبیر انتظارات مردم را برآورده نکرد.

فیاضی، تصریح کرد: عملکرد سیاسی- اقتصادی- دیپلماتی دولت، بازتاب چندانی نداشت و حتی روابط ما با برخی از کشورها از بین رفت. اگرچه تلاش‌هایی در راستای برجام در اتحادیه اروپا و آمریکا انجام شد اما نتایج لازم را در بر نداشت و در مجموع رکود اقتصادی بر بازار و جامعه حاکم شد.   

وی، با بیان اینکه مردم از ادامه کار دولت روحانی خیلی رضایت ندارند، گفت: مردم به دنبال گزینه جدید هستند تا از فشار موجود جامعه عبور کنند.

اقتصاد مقاومتی برای استقلال و عظمت ایران است

فیاضی، در ادامه به حقوق‌های نجومی مدیران اشاره کرد و افزود: آقای روحانی در این زمینه باید پاسخگو باشد که چرا در دولت فعلی این لجام گسیختگی اتفاق افتاده است؟ در حالی که قشر ضعیف و کارگر، زندگی سختی را می‌گذرانند.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، با بیان اینکه ارتباط دادن فیش‌های حقوقی به دولت قبل، نوعی فرافکنی است، تصریح کرد: اینکه معاون اولِ رئیس‌جمهور به رهبری نامه نوشتند و مساله را مربوط به دولت قبل و حوزه‌های دیگر دانستند، نمونه این فرافکنی‌ها هست. در حالی که به جای استعفای چند مدیرعامل نیاز بود آن‌ها عزل شوند و پول‌ها را برگردانند.   

 وی، با اظهار اینکه آنچه برای ما مورد توجه است آرمان‌های انقلاب است، افزود: ملت انقلاب کرد که روی پای خود بایستد برای همین رهبر انقلاب، اقتصاد مقاومتی را برای استقلال و عظمت ایران تاکید کردند و انتظار می رفت همه طبق این چارچوب حرکت کنند در این میان اگر کسانی بدون توجه به شعارهای مطروحه فکر می‌کنند که می‌توانند کشور را اداره کنند، در اشتباه هستند.

فیاضی، با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد، تصریح کرد: تجربه نشان داد کسانی که به غرب بی‌توجه هستند، موفق‌ترند و احمدی‌نژاد نیز نشان داد توانایی این را دارد که بدون توجه به غرب، کشور را اداره کند و این همان اقتصاد مقاومتی و مقاومت در برابر غرب هست که لازم است مردم این دیدگاه را دنبال کنند.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، درباره احتمال حضور احمدی نژاد به عنوان گزینه اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آتی، بیان کرد: در حال حاضر اگر بخواهیم جریان‌های سیاسی را مورد بحث قرار دهیم زود و زمانبر است اما احتمال این وجود دارد پس از نشست‌های اصولگرایان، نام احمدی‌نژاد بیرون آید.

گفتگو: مجید ساجدی‌فرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فیاضی - احمدی نژاد - روحانی - فیش حقوقی - مجید ساجدی فر -

نظرات کاربران در مورد : مشاور وزیر هستم/ در حوزه انتخابیه دخالتی ندارم/ دفاع تمام قد عبدالوحید فیاضی از احمدی‌نژاد و انتقاد از روحانی
  • حامد حامدي پاسخ1دوشنبه 11 مرداد 1395

    جناب اقاي فياضي بخاطر دفاع تمام قد از دكتر محمود احمدي نژاد بي نهايت ممنون هستيم ، از طرف ملت احمدي نژاد دوست .

نظر شما در مورد : مشاور وزیر هستم/ در حوزه انتخابیه دخالتی ندارم/ دفاع تمام قد عبدالوحید فیاضی از احمدی‌نژاد و انتقاد از روحانی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها