مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 75827 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1395 -ساعت : 13:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شماره چهارم دوهفته نامه موثق منتشر شد

شماره چهارم دوهفته نامه موثق منتشر شد

اختصاصی مازندمجلس: شماره چهارم دو هفته نامه موثق (یکشنبه 17 مرداد 1395) در هشت صفحه رنگی در گستره استانی منتشر و توزیع شد.

اختصاصی مازندمجلس: شماره چهارم دو هفته نامه موثق (یکشنبه 17 مرداد 1395) در هشت صفحه رنگی در گستره استانی منتشر و توزیع شد.

سرمقاله چهارمین شماره موثق به قلم احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و با موضوع آزادی رسانه است.

پرونده ویژه این شماره موثق به حاشیه‌های سفر حجت الاسلام سید علی خمینی به مازندران در مصاحبه با محمد علی آهنگران اختصاص یافته است.

یادداشت مدیر مسئول با عنوان (ضرورت هجرت فکری خبرنگاران) با قلم رحمت عزیزی نیز در صفحه اول این شماره از موثق وجود دارد.

گزارش ویژه شماره چهارم موثق به عملکرد راه و شهرسازی مازندران با عنوان (مازندران مدیر راه بلد می‌خواهد) اختصاص یافته است.

در صفحات مجمع نمایندگان گفت‌وگوی اختصاصی با علی اسماعلی نماینده نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی به همراه عملکرد دو ماهه نخست آغاز به کار مجلس دهم آمده است.

در صفحه اقتصاد مقاومتی یک گزارش اختصاصی با عنوان (معدنکاران در انتظار راه اندازی کارخانه ذغال شویی البرز مرکزی) ؛ یک تحلیل اختصاصی با عنوان (تهدید 19 هزار شغل در صنعت غذایی مازندران) و یک مصاحبه با رئیس اتحادیه صنفی مشاورین املاک ساری با عنوان (بازار مسکن ساری در رکود است) منتشر شده است.

در صفحه شورای استان این شماره مصاحبه‌هایی با رسول خلیلی، حمیدرضا افراشته و باقر بهاری از اعضای شورای اسلامی استان مازندران و یک یادداشت با عنوان (بی‌محلی دولت و مجلس به شوراها) به قلم سردبیر نشریه آمده است.

در این شماره موثق مصاحبه‌هایی با مازیار راعی (عضو شورای شهر پل سفید)، محمد حسین منصف (عضو شورای شهر بابل)، فرزین محمودی (عضو شورای شهر آمل)، عابدین نقیبی (کارشناس امور شهری)، مجید قربانی (محقق و پژوهشگر حوزه مطالعات شهری) و محمد طاهر خطی تدارک دیده شده است.

همچنین یادداشت‌هایی از حسین نادری با موضوع (راه و شهرسازی مازندران مدیر بومی می‌خواهد) و  ابوذر دلاور با عنوان (انسجام درونی و توسعه یافتگی استان مازندران) وجود دارد.

نشریه فرهنگی اجتماعی موثق با گستره توزیع مازندران به عنوان رسانه مکتوب گروه رسانه‌ای موثق (مازندشورا، مازندمجلس و دو هفته نامه موثق) به روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی سراسر استان قرار گرفته است. گفتنی است نشریه موثق به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی رحمت عزیزی، سردبیری محمد سفری، امور هنری سید روح اله شجاعی، خبرنگاری مجید ساجدی فر به همراه تیم هیات تحریریه مازندمجلس و مازندشورا به صورت دو هفته نامه منتشر می‌شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رحمت عزیزی - نشریه موثق - شماره چهارم موثق - سرمقاله موثق -

نظر شما در مورد : شماره چهارم دوهفته نامه موثق منتشر شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها