امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 09:58:45

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 6517 -تاریخ انتشار : شنبه 09 آبان 1394 -ساعت : 23:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شیوه جدید عزل و نصب در استانداری مازندران! + سند

اختصاصی مازندمجلس/ دست دولت قبل از پشت بسته شد!

شیوه جدید عزل و نصب در استانداری مازندران! + سند

اختصاصی مازند مجلس: ظاهرا سلسله مراتب مدیریتی در استانداری مازندران هیچ معنایی ندارد. ابتدا بدون اطلاع به خیریان‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر کل اداری مالی استانداری را عزل کردند و اکنون بدون اطلاع یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل سیاسی و انتخابات را منصوب کرده‌اند!

اختصاصی مازند مجلس : هر روز از استانداری مازندران خبری عجیب و جالب به گوش می رسد. پیش از این بدون اطلاع خیریان‌پور، مدیر کل اداری مالی عزل شد و بلافاصله، بدون اطلاع یونسی، مدیرکل سیاسی عزل شد. به طوری که حسن‌نژاد در مصاحبه‌ای گفت از طریق سایت‌ها در جریان برکناری‌اش قرار گرفته است. تغییر محمدی تاکامی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری هم بسیار غافلگیرکننده بود و تنها 12 ساعت پیش از جلسه تودیع به او اطلاع داده شد. علاوه بر اینها تغییر فیروز صادق فرماندار کلاردشت هم جالب بود که ساعت 8 شب به او اطلاع دادند از فردا دیگر فرماندار نیستی!

پس از تغییرات به این شکل عجیب شنیده شد یونسی و خیریان‌پور به نشانه اعتراض استعفا دادند که البته از طرف روابط عمومی استانداری تکذیب شد.

ظاهرا سلسله مراتب مدیریتی در استانداری مازندران هیچ معنایی ندارد چرا که بدون اطلاع معاونین، مدیران تغییر می کنند و اکنون بدون اطلاع یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل سیاسی و انتخابات را منصوب کرده‌اند!

ساعتی پیش اتفاق جالب دیگری هم رخ داد. در حالی که خبرگزاری فارس در تاریخ 9/8/94 در ساعت 20:26 دقیقه خبر انتصاب مهرداد ابراهیمی به عنوان مدیرکل سیاسی استانداری مازندران را بر روی خروجی خود قرار داد، خبرگزاری مهر در تاریخ 9/8/94 در ساعت 21:23 دقیقه مصاحبه ای از یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران منتشر کرد که در آن با تکذیب خبر انتصاب مهرداد ابراهیمی، اعلام کرد هنوز گزینه‌ای برای مدیر کلی سیاسی استانداری مازندران قطعی نشده است!!

ضعف ناهماهنگی و بی‌برنامگی در استانداری مازندران دو سال است که زبانزد عام و خاص است اما این اتفاق دیگر اوج ضعف در استانداری مازندران است که انتصاب مدیریت مهمی مانند سیاسی و انتخابات استانداری بدون هماهنگی با معاون سیاسی و امنیتی صورت بگیرد.

به نظر می‌رسد معاونین استانداری مازندران بیشتر نقش مشاور داشته باشند و تنها گاهی از آنها نظر خواهی شود و نه تنها هیچ قدرتی ندارند بلکه حتی دیرتر از خبرنگاران و شهروندان از اتفاقات درون معاونت خود مطلع می‌شوند!


شیوه جدید عزل و نصب در استانداری مازندران! + سند

شیوه جدید عزل و نصب در استانداری مازندران! + سندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تغییرات در استانداری - ربیع فلاح - علیرضا یونسی -

نظر شما در مورد : شیوه جدید عزل و نصب در استانداری مازندران! + سند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها