امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:02:20

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 78297 -تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1395 -ساعت : 10:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از ازدواج در 20 سالگی و مرخصی‌های آخر هفته تا عذرخواهی از خبرنگاران و خبرهای خوش گردشگری و کشاورزی

اظهارات صمیمی دامادی در جشن بزرگداشت خبرنگاران ساروی در دنیای آرزو؛

از ازدواج در 20 سالگی و مرخصی‌های آخر هفته تا عذرخواهی از خبرنگاران و خبرهای خوش گردشگری و کشاورزی

اختصاصی مازندمجلس: دامادی با اشاره به روز خبرنگار و معضلات این قشر، بیان کرد: به عنوان یک مسئول از خبرنگاران عزیز پوزش می‌طلبم چرا که نتوانستیم پاسخگوی خواسته‌های آن‌ها باشیم. ای کاش روزی برسد که ما در روز خبرنگار فقط شنونده باشیم و به درد دل این قشر زحمتکش گوش دهیم

مازندمجلس: محمد دامادی در جشن بزرگداشت خبرنگاران ساری، در گفتگویی صمیمی با مجری برنامه، اظهار کرد: تقریبا چهارشنبه‌ی هر هفته (پس از صحن علنی مجلس) به سمت مازندران حرکت می‌کنم و تا شنبه در خدمت مردم حوزه هستم.

بعد از نمایندگی هیچ شب عیدی در کنار خانواده نبودم

وی، با بیان اینکه با خانواده ساکن تهران هستیم، افزود: نیاز بود بین تهران و مازندران یکی را برای سکونت انتخاب کنیم و چون همسرم در تهران مستقر بودند آنجا را انتخاب کردیم و بنده آخر هفته را از خانواده مرخصی می‌گیرم و به ساری می‌آیم. (باخنده)

نماینده مردم ساری در بهارستان، با اظهار اینکه فرصت چندانی برای مسافرت ندارم و هرچند سال یکبار این اتفاق می‌افتد، گفت: در دوره گذشته مجلس هیچ شب عیدی (نوروز) را در کنار خانواده نبودم یک بار در پارک موزه دفاع مقدس بودم یکبار هم در بیمارستانی که آتش گرفته بود. خلاصه هرسال مسائلی پیش می‌آمد که نیاز بود در آن نقطه حضور داشته باشم و هر سال ما اینگونه گذشت. البته از خانواده این چند سالی را که خدمت می‌کنم مرخصی گرفتم و آنها نیز مرا رها کردند. (با خنده)

دامادی، درباره شب خواستگاری و ازدواج خود گفت: بنده (16 سال پیش) 20 ساله بودم که ازدواج کردم و شب خواستگاری هم یک ماه قبل از محرم سال 80 بود و آن زمان به اتفاق پدر مرحومم به خواستگاری رفتیم.

بحث بیمه خبرنگاران مساله‌ای بسیار جدی است

وی، با اشاره به روز خبرنگار و معضلات این قشر، بیان کرد: به عنوان یک مسئول از خبرنگاران عزیز پوزش می‌طلبم چرا که نتوانستیم پاسخگوی خواسته‌های آن‌ها باشیم. ای کاش روزی برسد که ما در روز خبرنگار فقط شنونده باشیم و به درد دل این قشر زحمتکش گوش دهیم.

نماینده مردم ساری، بحث بیمه خبرنگاران را مساله‌ای بسیار جدی دانست و گفت: ساماندهی خبرنگاران متاسفانه همچنان مسکوت باقی مانده و مسائلی از این دست خبرنگاران را آزار می‌دهد قشری که در سخت‌ترین شرایط در همه جا حضور دارند و امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم اقدامات لازم را در این باره انجام دهیم.

وی، افزود: پیگیر تصویب قانونی در مجلس نهم بودیم، امضاهایی هم جمع‌آوری شد، منتها به انتهای مجلس خورد و نشد در این دوره در حال آماده کردن طرحی هستیم که به مجلس ارائه دهیم. طرحی که در شان خبرنگاران باشد. 

دامادی، با اشاره به دغدغه‌های نمایندگان شمالی، اظهار کرد: انتظار داریم از کشاورزان ما کاملا جدی حمایت شود. ما نگران این هستیم که دولت در بحث حمایت از شالیکاران به طور جدی وارد عمل نشود. خدا نکند که قانون‌گریزی کند و واردات برنج را شاهد باشیم.

وی، تصریح کرد: ما در تلاشیم با حمایت کمیسیون‌های مجلس و تعاملی که بین نمایندگان وجود دارد مانع واردات بی رویه برنج شویم و مردم خوب و زحتمکش ما بدانند که ما با تمام قدرت در مقابل این موضوع خواهیم ایستاد.

سرمایه‌گذار سورت به زودی شروع بکار می‌کند

نماینده مردم ساری، به بحث گردشگری استان نیز اشاره کرد و گفت: در بحث نیز مترصد این هستیم که اتفاقات خوب و مثبتی رقم بخورد چشمه سورت سال‌هاست حال و روز خوشی ندارد این چشمه یکی از پتانسیل‌های ملی است که نمونه آن را در نیوزلند، پاموکاله ترکیه و در ایالات متحده آمریکا می‌بینیم. اخیرا با پیگیری‌های خوب استاندارمحترم و فرماندار کوشا و دیگر مسئولان مربوطه جلسه‌ای برگزار شد و این را به تصویب رساندیم که برای بهبود و ساماندهی اوضاع آن یک سرمایه‌گذار به زودی شروع به کار ‌کند و این نوید خوبی برای بحث گردشگری ماست.

دامادی، تصریح کرد: همچنین پروژه خوب و بزرگی در ساری از سد دریای خزر تا پل تجن در حال آغاز است این پروژه مختص مرکز استان نیست بلکه پروژه‌ای استانی است و قابلیت این را دارد که به قطب اقتصادی و گردشگری مازندران تبدیل شود.

وی، با اشاره به پتانسیل‌های عظیم گردشگری در غرب استان، بیان کرد: انتظار داریم به اندازه‌ی شان مردم منطقه، دولت در حوزه گردشگری ورود پیدا کند و حمایت‌های لازم را هم از سرمایه گذاران و هم از کشاورزان انجام دهد تا به جای تغییر کاربری‌های غیرمتعارف اراضی کشاورزی، علاوه بر رونق کشاورزی به بحث گردشگری منطقه نیز توجه شود.

هروقت از سرمایه‌گذاران حمایت کردیم به نتایج خوبی رسیدیم

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، درباره سرمایه‌گذاری‌های اخیر به ویژه مجتمع دنیای آرزو، گفت: قبلا با آقای شاهسوارانی (مدیر پروژه) آشنایی دارم از توانایی ایشان هم مطلعم. این پروژه پیشرفت خوبی داشت، خوب هم حمایت می‌شود. البته ایشان توانایی احداث پروژه‌های بزرگتر از دنیای آرزو را هم دارند.

دامادی، افزود: هروقت از سرمایه‌گذاران به طور جدی (نه کاغذی) حمایت کردیم به نتایج خوبی رسیدیم و با ادامه این روند می‌توانیم شاهد رشد مازندران باشیم.

 

 

  


از ازدواج در 20 سالگی و مرخصی‌های آخر هفته تا عذرخواهی از خبرنگاران و خبرهای خوش گردشگری و کشاورزیلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دامادی - دنیای آروز - روزخبرنگار -

مطالب مرتبط با : از ازدواج در 20 سالگی و مرخصی‌های آخر هفته تا عذرخواهی از خبرنگاران و خبرهای خوش گردشگری و کشاورزی
نظر شما در مورد : از ازدواج در 20 سالگی و مرخصی‌های آخر هفته تا عذرخواهی از خبرنگاران و خبرهای خوش گردشگری و کشاورزی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها