مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 6563 -تاریخ انتشار : یکشنبه 10 آبان 1394 -ساعت : 18:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نظر شما راجع به ورشکسته نامیده شدن منتقدین استانداری مازندران چیست؟لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظرات کاربران در مورد : نظر شما راجع به ورشکسته نامیده شدن منتقدین استانداری مازندران چیست؟
 • یک ورشکسته سیاسیپاسخ0دوشنبه 11 آبان 1394

  «حسین بن منصور حلاج را که به دار آویختند، جماعتی فریب خورده یا زرگرفته و حق به ناحق فروخته، پای چوبه دار گرد آمده و به او سنگ می زدند و حلاج لب فرو بسته بود. نه سخنی به اعتراض می گفت و نه از درد فریادی می کشید.
  در این میان شیخ شبلی نیز که از آن کوی می گذشت، سنگی برداشته و به سوی او پرتاب کرد. منصور حلاج از ژرفای دل آه سردی کشید و به فریاد از درد نالید. پرسیدند از آن همه سنگ که بر پیکرت زدند گلایه ای نکردی! مگر سنگ شبلی چه سنگینی داشت که فریاد برآوردی؟
  منصور در پاسخ گفت: از آن جماعت فریب خورده انتظاری نیست. چرا که مرا نمی شناسند و علت بر دار شدنم را نمی دانند، اما شبلی از ماجرا باخبر است. از او انتظار دلجویی و حمایت داشتم ، نه سنگ پرانی و ملامت »

  حال داستان حلاج و شبلی، داستان ما و استاندارمان شده است.به تحمل سنگ های توهین آمیزی از جنس «خس و خاشاک» از جماعتی عوام فریب لب فرو بستیم، اما چگونه راهِ فریاد بر گلو بندیم و ناله سر ندهیم از سنگی از همان جنس آنگاه که از دستهای آشنایی بسوی چهره های زخمی و خون آلوده یمان افکنده می شود، همان که او از ماجرا با خبر است و می داند چگونه سر به دار شده ایم برای ساختن حماسه ای تا حاصلش برای او جلوس بر کرسی والای استانداری مازندران باشد. ما از او انتظار دلجویی و حمایت داشتم ، نه سنگ پرانی و ملامت. اگر «ورشکسته ی سیاسی» میخوانی ما را، جز دردِ سنگِ ناسپاسی ملالی نیست ما را، که افتخار ما به این بوده و خواهد بود که تمام سرمایه و اعتبار خویش را برای پیروزی رئیس جمهور تدبیر و امیدمان هزینه کرده ایم و می بالیم به این «ورشکستگیمان».

  #من_یک_ورشکسته_سیاسی_هستم

 • م-نصرالدینپاسخ0یکشنبه 22 آذر 1394

  راستش چی بگم این دلواپسها(پایداری انجمن حجتیه...) درطول هشت سال گذشته انقدر اختلاس کردند که امروز بخودشون حق میدن مردم ایران را ورشکسته بنامند

نظر شما در مورد : نظر شما راجع به ورشکسته نامیده شدن منتقدین استانداری مازندران چیست؟

*

*