مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 6610 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 آبان 1394 -ساعت : 14:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتظار بود بیشتر از نیروهای حامی دولت استفاده شود

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مصاحبه با مازندمجلس؛

انتظار بود بیشتر از نیروهای حامی دولت استفاده شود

اختصاصی مازندمجلس: انتظار می‌رود انسدادهای داخلی شکسته شود چرا که این موضوع در استان مازندران خیلی کمرنگ‌تر از استان‌های دیگر بوده و حتی می‌بینیم بسیاری از مدیران دولت قبل در سمت‌های کلیدی استان هستند

اختصاصی مازند مجلس : علی طور سوادکوهی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مازندمجلس اظهار کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از زمان شکل‌گیری، بررسی و نظارت وضعیت استان، نیروها و مدیران استانی را جزو وظایف خود می‌دانست و همیشه معتقد به نقد سازنده در راستای حمایت از دولت تدبیر و امید بوده است.

 

وی با بیان اینکه کمک به مدیران ارشد استانی در راستای تحقق سه برنامه مهم دولت – بحث اقتصادی، سیاست خارجی و سیاست داخلی – مورد توجه این شورا هست، افزود: در دو حوزه اول، توجه دولت به مذاکرات هسته‌ای و گسست انسدادهای خارجی و مشکلات اقتصادی بوده که تا حدود زیادی، موفق عمل کرده است.

 

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران، با اظهار اینکه در بحث سیاست داخلی دولت، تغییرات مورد انتظار احزاب اصلاح‌طلب و حامیان دولت در مازندران صورت نپذیرفت، گفت: در این 2 سال به دلیل حساسیت مذاکرات هسته‌ای و توجه دولت به سیاست خارجی در جهت رفع تحریم‌ها و بهبود اقتصاد کشور، ضعف‌های سیاست داخلی استان، با سکوت این شورا همراه شد و انتقادات و نقطه ‌نظرات محرمانه اطلاع‌رسانی شد و رسانه‌ای نشد.

 

طور سوادکوهی، با اشاره به شکست انسداد خارجی و توافق هسته‌ای، بیان کرد: از این پس انتظار می‌رود انسدادهای داخلی نیز شکسته شود چرا که این موضوع در استان مازندران خیلی کمرنگ‌تر از استان‌های دیگر بوده و حتی می‌بینیم بسیاری از مدیران دولت قبل در سمت‌های کلیدی استان هستند در حالی که انتظار می‌رفت مدیر ارشد استان، درانتخاب نیروهایش مقتدرتر عمل می‌کرد و اختیار انتخاب‌ نیرو با خودش بود.

 

وی، با بیان اینکه از نیروهای توانمند و اصلح هر دو جناح استقبال می‌کنیم، تصریح کرد: این موضوع نباید منجر به این شود که نیروهایی که به انسداد داخلی کمک کردند و موجب دلسردی مردم شدند هنوز روی کار باشند و از آنها انتظار داشت در شکست انسداد استان و رفع موانع داخلی کمک کنند.

 

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران، افزود: انتظار این بود در فصل تغییرات داخلی و همگام شدن با دولت تدبیر، از نیروهای همسو و حامی دولت در استان استفاده شود که موجب دلگرمی مردم شود.

 

طور سوادکوهی، با اشاره به اقدامات دلسرد کننده مدیران ارشد استان از جمله حضور نیروهای برجا مانده از دولت قبل در مدیریت کلان استان، بیان کرد: دود چنین اقداماتی درنهایت به چشم دولت و اصلاح‌طلبان می‌رود و موجب ضربه خوردن این جریان در انتخابات مازندران می‌شود.

 

وی با بیان اینکه انتظار می‌رفت استانداری مازندران، با دل و جان انتقادات و نقطه نظرات رسانه‌ها و صاحب‌نظران را بپذیرد، گفت: یکی از نقاط تاریک دولت قبل، خاموشی رسانه‌ها و احزاب، و بی‌توجهی به نقدها و پیشنهادهای آنها بود.

 

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران، با اشاره به سخنان اخیر استاندار مازندران مبنی بر ورشکسته خواندن منتقدان، اظهار کرد: از نماینده دولت تدبیر انتظار بیان چنین جملاتی نمی‌رفت و این ادبیات در دولت اعتدال جایگاهی ندارد و نیاز است استاندار مازندران از انتقاد منتقدان و نظرات آنها در راستای بهبود فضای استان استفاده کند.

 

طور سوادکوهی، با بیان اینکه هنوز فضا برای جبران هست، تصریح کرد: می‌توان با تعامل با احزاب، گروه‌ها و رسانه‌های دلسوز، فضای بهتری ایجاد کرد ما نیز برای کمک به نماینده دولت در راستای تحقق برنامه‌های دولت آمادگی کامل داریم حتی عوامل و نقاط ضعف را شناسایی کردیم و در صورت تمایل استانداری، به اندازه توان خود کمک می‌کنیم.

 

وی درباره بیانه اخیر شورای اصلاح‌طلبان درباره وضعیت مدیریت مازندران، اظهار کرد: برخی رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های همسو، اخلاق رسانه‌ای را آن چنان که باید رعایت نکردند که از آنها چنین انتظاری نمی‌رفت باید عرض کنم شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، ساختاری قانونمند دارد و آنچه مصوب شد مورد احترام و پذیرش همه اعضا هست و این بیانیه نیز با رای اکثریت شورا به تصویب رسید و از طریق بنده دراختیار رسانه‌ها قرار گرفت.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی طور سوادکوهی - استانداری مازندران -

مطالب مرتبط با : انتظار بود بیشتر از نیروهای حامی دولت استفاده شود
نظر شما در مورد : انتظار بود بیشتر از نیروهای حامی دولت استفاده شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها