امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 07:21:12

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 80775 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 مرداد 1395 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درباره انتخابات الکترونیک ۹۶ هنوز نمیتوان اظهارنظر کرد!

سخنگوی شورای نگهبان؛

درباره انتخابات الکترونیک ۹۶ هنوز نمیتوان اظهارنظر کرد!

مازندمجلس: عباسعلی کدخدایی در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات سال ۹۶ بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر اظهار کرد: شورای نگهبان معتقد است انتخابات باید الکترونیکی برگزار شود ولی هنوز امکان اظهارنظر وجود ندارد

مازندمجلس: عباسعلی کدخدایی در برنامه رویداد رادیو گفت وگو با اشاره به پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر جلو افتادن تاریخ انتخابات گفت: بحث دقت و سرعت دو مسئله مهمی است که در انتخابات الکترونیکی میتوان اجمالا انجام داد و البته مزایای زیاد دیگری را نیز مطرح میکنند.

وی افزایش سرعت عمل در رای گیری در حوزه های انتخابیه متعدد را از مزایای این روش خواند و افزود: زیرساختها این امکان را به ما میدهد تا ارتباطی سریع و دقیق داشته باشیم و یک بخش که منجر شده تا کنون این روش عملیاتی نشود آماده نبودن زیرساختهاست.

کدخدایی ادامه داد: همچنین بحث امنیت در انتخابات باید لحاظ شود و لازم است استانداردهای قابل قبولی تهیه تا انتخابات قابل قبولی را در بر داشته داشته باشد و شورای نگهبان وظیفه حفاظت از آرای مردم را بخوبی انجام دهد.

وی با اعلام اینکه هم اینک نواقص در حال برطرف شدن است گفت: به محض اینکه کارشناسی ها اعلام شود موضوع در صحن شورای نگهبان مطرح خواهد شد و تصمیم اعلام میشود.


منبع : خانه ملت


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات الکترونیک - سال 96 - کدخدایی -

نظر شما در مورد : درباره انتخابات الکترونیک ۹۶ هنوز نمیتوان اظهارنظر کرد!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها