امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:02:28

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 6945 -تاریخ انتشار : دوشنبه 18 آبان 1394 -ساعت : 11:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم

اظهار نظر صریح رمضان شجاعی‌کیاسری:

اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم

مازندمجلس: دولت به این دلیل این زمان را برای تغییر در فرمانداری مرکز استان انتخاب کرد که توان مقابله با آن نباشد تا شعور مردم را به بازی بگیرد، مگر کسانی که اکنون در حال خدمت هستند، توان چهار ماه اداره شهرستان را ندارند که در این زمان حساس دست به چنین کاری می‌زنند

مازند مجلس : سیدرمضان شجاعی‌کیاسری با انتقاد از عملکرد استاندار مازندران، اظهار کرد: خود آقایان در وزارت کشور اعلام کردند که تمام عزل و نصب‌ها 6 ماه قبل از انتخابات تمام می‌شود اما چه شد که تنها 4 ماه مانده به آن تاریخ حساس قصد تغییر فرماندار مرکز استان را دارند.

وی با تاکید بر لزوم جذب آرا و حضور ملت در انتخابات آینده، افزود: اقدامات شتاب‌زده حتماً شائبه‌هایی ایجاد می‌کند و بی‌اعتمادسازی مردم را در پی دارد و این به معنای دلسری ملت برای حضور در پای صندوق رأی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه، دولت با اینگونه اقدامات به‌دنبال وارد کردن وکلای خود به مجلس است، تصریح کرد: فرد مطرح‌شده برای سمت فرمانداری ساری، مبانی روشن و افراطی دارد و قطعاً در این زمان کم مانده تا انتخابات آینده، این تغییر جو سیاسی، ساری را متشنج می‌کند.

شجاعی با بیان اینکه دولت به‌دنبال تغییر در روند انتخابات است، اضافه کرد: دولت با سیاستی خاص به‌دنبال وارد کردن وکلای خود به مجلس است، اقدماتی که نه ملت در آن تدبیری می‌بینند و نه امیدی به آینده دیده می‌شود.

وی ادامه داد: دولت به این دلیل این زمان را برای تغییر در فرمانداری مرکز استان انتخاب کرد که توان مقابله با آن نباشد تا شعور مردم را به بازی بگیرد، مگر کسانی که اکنون در حال خدمت هستند، توان چهار ماه اداره شهرستان را ندارند که در این زمان حساس دست به چنین کاری می‌زنند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: حال اگر این انتصاب صحت داشته باشد، استاندار مازندران کلیات انتخابات مجلس در مرکز استان را زیرسوال برد، نتیجه انتخابات ساری قابل پیش‌بینی شد و هم خودم و دیگر کاندیداها را برای حضور در انتخابات پیش رو مردد کرد، زیرا اگر به این منوال پیش رود انتخابات یک نمایش است.


منبع : بلاغ


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شجاعی کیاسری -

مطالب مرتبط با : اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم
نظرات کاربران در مورد : اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم
 • عرشیاپاسخ0سه شنبه 19 آبان 1394

  جناب شجاعی شما که داری حرف فتنه گر مملکت م ح م رو میزنی چرا ترسیدی و هی داری از این مدل حرفها میزنی

 • مرتضیپاسخ0چهار شنبه 20 آبان 1394

  جناب اقای شجاعی شما که حرف از مردم می زنید لطفا پرونده ی چند ساله ی خود را ورق زده و ببینید ایا در این چند سال به اعتماد مردم خیانت نکردید فکر می کنید رد شما تایید استاندار است متاسفانه نه شما و نه استاندار هیچکدام به مردم فکر نمی کنند شما ها به خودتان بیشتر اهمیت می دهید و صندلی هایی که لابی کرده تا برای ان انتخاب شوید. عقب ماندگی این شهر و استان به گردن شماها و استاندار می باشد. وقتی شما مسئولین در راس هیچ اعتمادی بهم ندارید و برای پستهای متعدد به هم توهین می کنید مردم را احمق فرض کردید که به شماها اعتماد کند. می گویید فرماندار ساری مگر تا حال چه کار مثبتی از ایشان دیده اید که اینهمه از فرماندار طرفداری می کنید. واقعا مردم مازندران افسوس می خوریم.

 • سارویپاسخ0چهار شنبه 20 آبان 1394

  آقای ........ حتما شما دردوره قبلی باحمایت فرماندارساری واردمجلس شدی

 • ه-ساریپاسخ0چهار شنبه 20 آبان 1394

  فرماندارساری بایدتغییرکند وگرنه اعتراض

 • همشهریپاسخ0چهار شنبه 20 آبان 1394

  دوست عزیز حرف شماراتاییدمی کنیم وفرماندارساری می بایست عوض شود

 • اصلاح طلب وحامی دولتپاسخ0چهار شنبه 20 آبان 1394

  باشماموافقم وفرماندارساری دراسرع وقت باید عوض شود.

نظر شما در مورد : اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها