مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 7134 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 آبان 1394 -ساعت : 12:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تحرکات جدید اصلاح‌طلبان بابلسر و فریدونکنار/ حضور چهره‌های جدید

اختصاصی مازندمجلس از اردوگاه اصلاح طلبان؛

تحرکات جدید اصلاح‌طلبان بابلسر و فریدونکنار/ حضور چهره‌های جدید

اختصاصی مازندمجلس: شنیده‌ها حاکی از آن است اصلاح‌طلبان حوزه بابلسر و فریدونکنار قصد معرفی چهره‌های جدید برای حضور پرشور و حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند و از نام‌هایی مانند سیدرضوان هاشم ورزی و سیدکاظم طاهریان نام برده می‌شود

اختصاصی مازند مجلس : شنیده‌ها حاکی از آن است اصلاح‌طلبان حوزه بابلسر و فریدونکنار قصد معرفی چهره‌های جدید برای حضور پرشور و حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند و از نام‌هایی مانند سیدرضوان هاشم ورزی و سیدکاظم طاهریان نام برده می‌شود.

پیش از این گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور حجت اله روحی نماینده دور هفتم مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در عرصه انتخابات مطرح شده بود اما با توجه به اینکه هیچ موضعی از وی مشاهده نشد و تحرک جدی که نشان دهنده قصد و نیت برای ورود مجدد به مجلس دیده نشد، اصلاح‌طلبان این حوزه تصمیم به معرفی چهره‌های جدید گرفته اند.

اصلاح‌طلبان این حوزه به خصوص پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، دارای جایگاه مناسب و قابل قبولی در شهرهای بابلسر، فریدونکنار و بهنمیر هستند که در صورت نداشتن نامزدی در انتخابات، این ظرفیت هرز خواهد رفت و موجب پراکندگی نیروهای این طیف خواهد شد.

بنابراین اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان این حوزه با شناسایی چهره‌های جدید که هم سوابق اجرایی مناسب و هم جایگاه اجتماعی بالا دارند در پی حضور قدرتمند در این عرصه هستند که تاکنون در بین اردوگاه اصلاح‌طلبان نام‌هایی همچون حجت‌اله روحی، سید کاظم طاهریان، سیدرضوان هاشم ورزی، داوود اکبرزاده و محمدتقی تقی‌زاده مطرح شده است که هاشم‌ورزی و طاهریان موقعیت بهتری دارند.

در حال حاضراصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان این حوزه جلسات فشرده و منظمی با نامزدهای اصلاح‌طلب این حوزه دارند تا در نهایت نامزد نهایی این طیف مشخص شود و به صورت یکپارچه مورد حمایت قرار بگیرد.

با توجه به اراده محکم و جایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان شاید در مجلس آینده شاهد یک چهره‌ی جدید و همسو با دولت تدبیر و امید از حوزه بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی باشیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حوزه انتخابیه بابلسر - اصلاح طلبان بابلسر - حجت‌اله روحی - سید کاظم طاهریان - سیدرضوان هاشم ورزی - داوود اکبرزاده - محمدتقی تقی‌زاده -

نظر شما در مورد : تحرکات جدید اصلاح‌طلبان بابلسر و فریدونکنار/ حضور چهره‌های جدید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها