مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 7140 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 آبان 1394 -ساعت : 17:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تردیدشجاعی به یقین تبدیل شد/حسین‌زادگان فرماندارشد/ انصراف شجاعی در راه است؟

اختصاصی مازندمجلس از تغییر در فرمانداری ساری/

تردیدشجاعی به یقین تبدیل شد/حسین‌زادگان فرماندارشد/ انصراف شجاعی در راه است؟

اختصاصی مازند مجلس: تغییر فرماندار ساری قاعدتا باید دو سال پیش و پس از استقرار دولت تدبیر و امید رخ می داد اما تا زمانی که استاندار مازندران خطر برکناری خود را در یک قدمی احساس نکرد، به تاخیر افتاد/حال که این انتصاب به طور رسمی صورت پذیرفته است باید منتظر اظهار نظر بعدی شجاعی باشیم و اینکه حالا که تردیدش به یقین تبدیل شده است، آیا در انتخابات مجلس آینده شرکت خواهد کرد؟

اختصاصی مازند مجلس : صبح امروز در استانداری مازندران اتفاقی روی داد که  به مانند زلزله دامنه آن کل استان را تحت تاثیر قرار داد. فرماندار مرکز استان تغییر کرد. جواد واحدی که در زمستان 91 در دولت محمود احمدی‌نژاد حکم فرمانداری خود را دریافت کرد، امروز پست فرمانداری ساری را به احمد (مجید) حسین‌زادگان فرماندار ساری در دولت اصلاحات تحویل داد.

اتفاقی که قاعدتا باید دو سال پیش و پس از استقرار دولت تدبیر و امید رخ می داد اما تا زمانی که استاندار مازندران خطر برکناری خود را در یک قدمی احساس نکرد، به تاخیر افتاد. در دو سال گذشته زمزمه‌های تغییر فرماندار ساری چندین و چندبار بر سر زبان‌ها افتاد اما به وقوع نمی‌پیوست و در این راه حمایت شدید برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب از جواد واحدی به ماندگاری وی کمک کرد.

اما امروز بالاخره حواشی پیرامون فرمانداری و استانداری مازندران به اتمام رسید و حکم حسین‌زادگان به عنوان فرماندار جدید ساری به او سپرده شد.

استاندار امیدوار است با این انتصاب فشارها از روی او کم شود.


تغییر فرمانداران
استاندار مازندران امروز همچنین اعلام کرد 20 فرماندار تاکنون عوض شده‌اند و دو فرماندار دیگر هم به زودی عوض خواهند شد.

مازند مجلس- پایگاه خبری مجلس مازندران

باید توجه کرد صرفا تغییر فرمانداران ملاک نیست. مهم این است چند فرماندار همسو با دولت تدبیر و امید بر سر کار آمدند. وگرنه انتصاب فرمانداری که در دولت گذشته جزو مدیران ارشد بوده و یا وابستگی‌اش به طیف دولت گذشته ثابت شده است افتخاری برای نماینده دولت تدبیر و امید در مازندران نیست. اتفاقی که چندین مورد آن در برخی از فرمانداری ها رخ داده و هم‌اکنون نیز در یکی از فرمانداری‌ها در حال رخ دادن است.


غم و شادی نمایندگان
اما همانطور که انتظار می‌رفت در جلسه امروز از دو نماینده ساری، یکی بر روی صندلی کنار حسین‌زادگان نشسته بود و دیگری اصلا در جلسه حضور نداشت و ظاهرا در روزی که مجلس شورای اسلامی تعطیل است، در تهران به سر می‌برد.

مازند مجلس- پایگاه خبری مجلس مازندران

از آن جهت این اتفاق قابل توجه است که در چند روز اخیر رمضان شجاعی کیاسری در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری بلاغ با نمایشی خواندن انتخابات پس از این انتصاب، اعلام کرده بود ( چنانچه این انتصاب صحت داشته باشد، استاندار مازندران کلیات انتخابات مجلس در مرکز استان را زیرسوال برد، نتیجه انتخابات ساری قابل پیش‌بینی شد و هم خودم و دیگر کاندیداها را برای حضور در انتخابات پیش رو مردد کرد)

ایشان همچنین در این مصاحبه گفت (فرد مطرح‌شده برای سمت فرمانداری ساری، مبانی روشن و افراطی دارد و قطعاً در این زمان کم مانده تا انتخابات آینده، این تغییر جو سیاسی، ساری را متشنج می‌کند)

با توجه به اینکه حسین‌زادگان گزینه اول برای فرمانداری ساری بود، می‌شود نتیجه گرفت اشاره شجاعی به حسین زادگان بود و وی را فردی افراطی می‌داند که به زودی باعث تشنج در جو سیاسی ساری می‌شود.

از طرفی نمایشی خواندن یک انتخابات با تغییر فرماندار، انگ بزرگی است که نه تنها متوجه استاندار مازندران، بلکه 37 سال جمهوریت ایران اسلامی را خطاب قرار می‌دهد که ممکن است باعث برداشت غلط شود و نیاز به توضیحات بیشتر از جانب ایشان و از بردن شائبه‌ها است.

اما حال که این انتصاب به طور رسمی صورت پذیرفته است باید منتظر اظهار نظر بعدی شجاعی باشیم و اینکه حالا که تردیدش به یقین تبدیل شده است، آیا در انتخابات مجلس آینده شرکت خواهد کرد؟ آیا شجاعی کیاسری پس از دو دوره نمایندگی باز هم حاضر است به رقابت تن دهد یا خیر؟
 


باز هم سازمان همیاری!
همزمان پس از تودیع جواد واحدی، طی حکمی ربیع فلاح، واحدی را به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهر‌داری‌ها منصوب کرد.

مدیر عاملی سازمان همیاری شهرداری‌ها همان پستی است که زمانی که حجازی از شهرداری ساری کنار گذاشته شد، رجب ملایی رئیسی از فرمانداری بابل کنار گذاشته شد و حالا جواد واحدی از فرمانداری ساری کنار گذاشته شد به آن تکیه زده‌اند.

مازند مجلس- پایگاه خبری مجلس مازندران

گفتنی است ملائی رئیسی به عنوان جانشین معاون عمرانی استانداری تعیین شد بنابراین می‌شود انتظار داشت جواد واحدی نیز به زودی در پستی بالاتر (شاید یکی از معاونت‌های استاندار) به کار گرفته شود.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید رمضان شجاعی کیاس - جواد واحدی - محمد دامادی - مجید حسین زادگان - ربیع فلاح -

نظرات کاربران در مورد : تردیدشجاعی به یقین تبدیل شد/حسین‌زادگان فرماندارشد/ انصراف شجاعی در راه است؟
 • همشهریپاسخ8پنج شنبه 21 آبان 1394

  مازند مجلس به وظیفه وتعهد رسانه ای عمل نمیکند ومخلف شجاعی میباشد وهر فر د عوامی که حتی سیاسی نباشد میتواند بفهمد که در تایید یک نماینده خاص وتوهین به نماینده دیگر هست من تعجبم که چطور میتوانند جوابگوی کارها ونظرات جانبدارانه خود باشند مازند مجلسیها مطمئن باشید شجاعی با دلیل ومنطق حرف میزند بی جهت دنبال سوژه نباشید حسین زادگان طرفدار فتنه و مبانی فکریش مشخص هست وربیع فلاح با اینکار خواست هجمه اصلاح طلبان را روی خودش کم کند وبزرگان شهر را به جان هم بیندازد وار آب گل آلود ماهی بگیرد وبا این کار دهن اصلاح طلبان مخالف را ببند ودر واقع به آنها باج داد شجاعی باید محکم مثل همیشه در صحنه باشد واز اصول وخط ومشی خود دفاع کند نه مثل دامادی حزب باد باشد زمانی اصولگرا زمانی اصلاح طلب زمانی دامادی هستم وجزه حزب باد هست پشت انتخاب حسین زادگان عوامل فتنه عوامل دولت اصلاحات میباشد وهمه این مسا ئل یک بازی سیاسی بیش نیست یک نماینده شجاع وقوی باشد اون فرد شجاعی میباشد که زیر بار زور وتملق وچاپاوسی نمیرود دعا میکنم که خدا مازند مجلسیها را اصلاح کند وآگاه کند که به وظایف رسانه خود عمل کند حرفها وتوهینهای مازند مجلسها به شخصیت شجاعی خدشه وارد نمیکند شجاعی یک شخصیت کشوری واستانی میباشد وبا مسولان عالی رتبه ارتباط تنگاتنگ دار د وهرچا اندیشه وکار نادرست را ببیند فریاد میزند مدرس زمان هست زمانی کج روی در بی عدالتی در برنامه برجام در صدا وسیما را میبیند معترض صداوسیما ودلواپسان میشود وزمانی دیگر فریاد بر فتنه وفتنه گران جاعی دنبال حق وراستی وعدالت هست ومازند مجلس این را نمی فهمد وتابع یک شخص خاص وطرفداری از شخص خاص عناد شما مازند مجلسیها مشخص میباشد خدا شمارا اصلاحکند وببخشد از اهل بیت در طول تاریخ مظلوم بودن ودر مقابل ظالم ایستادند شجاععی ازنسل اهل بیت وامام معصوم میباشد از جدش بترسید که خطی عمل میکنید رسانه باید بی طرف باشد نه عمال ودست نشانده دیگران خدا مازند مجلسیها را هدایت کند به جدشجاعی هدایت کند انشا ا..

 • همشهریپاسخ6پنج شنبه 21 آبان 1394

  مطمئن هستم مدیر مسئول نظر من رو به طور کامل چاپ نمیکنه چون از خبرها وکارهاش مشخص هست از مخالفین شجاعی هست وهر انسان عوامی هم میفهمداگه متن که نوشتم براره دیگه هیچ صحبتی ندارم ولی فکر نکنم یادداشت ونظر منو براره منتظرم مدیر مسئول چکار میکنه نظر منو درمورد سوالی که مطرح کردید میزاره یانه

 • عاشق نظام پاسخ8پنج شنبه 21 آبان 1394

  شجاعی باید در صحنه باشد واز حق دفاع کند به کوری چشم دشمنان

 • میاندرودیپاسخ0پنج شنبه 21 آبان 1394

  تغییربعدی فرماندارمیاندروداست که استانداربایداقدام نمایند.

 • 011پاسخ0پنج شنبه 21 آبان 1394

  آقای فلاح لطفافرماندارمیاندرود وبخشداران ساری راتغییردهید تا تغییرات به نحواحسن اجراشود تاموقع انتخابات مشکلی نداشته باشیم.

 • 123پاسخ1پنج شنبه 21 آبان 1394

  حضور دامادی در کنار فرماندار جدید به این معنا نیست که مردم ساری به واسطه انتخاب حاج مجید دوباره به این نماینده اعتماد کنند . مردم ساری از دو نماینده فعلی ساری بغیر از فرصت سوزی وسکوت در برابر نابودی منافع مرکز استان ودمیدن در آتش کینه ودوشقه شدن فعالین سیاسی خیری ندیدند .دامادی با این حربه را ه بجایی نخواهد برد .شجاعی هم بهتره در غم فراق یار از کاندیداتوری استعفا دهد .

 • اصل سارویپاسخ1پنج شنبه 21 آبان 1394

  آقای دامادی خیلی دلت خوش نباشد آقای حسین زادگان خبردارند که سال 92 به چه کسی رای دادید همه می دانند.

 • اصل سارویپاسخ1پنج شنبه 21 آبان 1394

  آقای دامادی بیخودی خوشحال نباش چون خودآقای حسین زادگان هم می دانند که درسال92 به چه کسی رای دادید اینوهمه می دانند.

 • همسهری پاسخ6جمعه 22 آبان 1394

  سلام ممنون وسپاسگزار ازمدیر مسئول که مطلب منو کامل گذاشت اما مازند مجلیسها از خدا وجد شجاعی بترسید واین قدر به شجاعی توهین نکنید به تعهد رسانه از که بابد بی طرف باشه وانتقاد سازنده بکنه عمل کنید شمارو به خدا

 • همشهری پاسخ6جمعه 22 آبان 1394

  آقای حسین زادگان در صحبتهای خود گفت اختیاراتی رو از استاندار خواستم یعنی فراتر از وظایف فرماندار ووتاکید کرد فرماندار اختیار تام دارد یعنی از همون اول که سرپرسته گربه رو دم حجله کشته گفته قلع وقمع من ممکنه به مزاق خیلی ها خوش نیاد معلومه به مزاق افراد ولایی وولایت مدار ودلسوز نظام خوش نمیاد اون از اول نیومده قصد قلع وقمع داره که عوامل خودشو با تفکر مشخص بزاره اون از قدرت شجاعی هراس داره وبا دامادی از در دوستی در اومد که به اهدافش برسه چون شجاعی با این افراد که با نظام ورهبری راویه دارن باج نمیدن حسین زادگان تا الان کجا بودکسی که ولایی باشه ودر خط رهبری همیشه در صحنه هست وحاضر غیبت حسین زادگان در این مدت برای چی بود اصلاح طلبان بهد سفر ریئس جمهور به استاندار حمله کردن واستاندار برای این که حملات رو کم کنه حسین زادگان رو آورد وحین زادگان طرفدار آقای خاتمی وعوان انصار ش هست که در استانها در حال مهره چینی هستند وبا ایکار میخوان مجلس رو به دست بگیرن چه چقدر رهبر مظلوم هستند ممنون از مدیر که نظر منو چاپ میکنه شجاعی باید قوی در صحنه باشد وتردید نکنه وبرای دفاع از ولایت ورهبری وجلوگیری از خط ونشون کشیدن فرماندار جدید همچنان در صحنه باشند وتردید به دل راه ندهند خیلی حرف بزرگ وجسورانه هست که فرماندار گفت من از استاندار اختیاراتی خواستم وایشان هم دادند دوستان دقت کنید جدا از وظایف فرمانداری اون اختیارات چیه الله اعلم خدا به داد برسه شجاعی هوشیار باش شجاعی منظورش اینه بود تردیدش به این دلیل بود به دلیل اختیارات اضافه ای که میخواست نه این که در اصل انتخابات شک وتردید وارد کنه

 • احمد کیاسریپاسخ0جمعه 22 آبان 1394

  دم حسین زادگان گرم که با امدنش بعضیها به حول ولا افتادن که چه کار کنند که رای بیارند انشالله که تا اخر کار همینطور محکم باشند و دیگر حق کسی از بین نره

نظر شما در مورد : تردیدشجاعی به یقین تبدیل شد/حسین‌زادگان فرماندارشد/ انصراف شجاعی در راه است؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها