امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:10:34

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 7426 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 آبان 1394 -ساعت : 12:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 آقای فیاضی! نمی‌توانی نیا

گزارش مازند مجلس از عملکرد پر حرف و حدیث نماینده نور و محمودآباد؛

آقای فیاضی! نمی‌توانی نیا

اختصاصی مازند مجلس: فیاضی با کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی راهی بهارستان شد تا به زعم خود، در ردایی دیگر به مردم دیارش خدمت کند و در مجلسی همسو با دولت پاک دستان، مشکلات حوزه و منطقه را برطرف کند و حتی امتیازات و اعتبارات را به سمت نور و محمودآباد سرازیر کند وی که پیش از این در دیدارهای چهره به چهره مشکلات مردم را از نزدیک لمس کرده بود در سخنانش نوید فردایی روشن می‌داد. اما...

اختصاصی مازند مجلس: انتخابات مجلس نهم در حوزه نور و محمودآباد، عرصه رقابتی تک حزبی اما دوسویه بود که در یک سوی آن مرد کهنه کار مجلس ایران احمد ناطق قرار داشت که سابقه هفت دوره نمایندگی از او چهره‌ای شناخته شده در استان و وزنه‌ای برای مازندران در مجلس ساخته بود و در سوی دیگر نامزدهایی چون عبدالوحید فیاضی، سید تقی حسینی، عین‌ا... فرامرزو....قرار داشتند که برای بخت‌آزمایی خود برای رسیدن به کرسی سبز بهارستان، پای در راه انتخابات نهادند و حتی باورش برای خودشان نیز سخت بود که  بتوانند هماورد پدر پارلمان ایران باشند اما فیاضی با دست به دست هم دادن 5 علت پیروز رقابت‌ها شد. نخست: استفاده از خدماتی که در آموزش و پرورش برای حوزه خود انجام داده بود و حمایت تمام قد فرهنگیان از وی. دوم: همسویی با پایداری‌ها در دوره‌ای که رئیس دولت دهم و حامیانش هنوز در کشور، محبوبیت داشتند. سوم: دیدار خانه به خانه و چهره به چهره با مردم و وعده‌‌های معمول انتخاباتی. چهارم: شکاف بین توسعه نور و محمودآباد و به راه افتادن جریانی غیرهمسو و مخالف با ناطق (روی کار آمدن هر فردی جز ناطق) و پنجم: عدم حضور نامزدهای مطرح اصلاح‌طلب. مجموعه این عوامل دست به دست هم داد تا فیاضی پس از یک دوره مدیریت پر حرف و حدیث در آموزش و پرورش مازندران راهی مجلس شورای اسلامی شود. منتقدان وی هنوز برگزاری پرسروصدای آزمون استخدامی و جذب بی‌رویه نیرو بدون تناسب با نیاز آموزش و پرورش وعدم رعایت اصل شایسته‌سالاری را از مهمترین ضعف‌های وی در زمان مدیریت عنوان می‌کنند و معتقدند تبعات همان ضعف‌ها، هنوز گریبان‌گیر آموزش و پرورش استان است اما صاحب‌نظران حوزه نور ومحمودآباد چنین اعتقادی ندارند و برآنند که فیاضی در آموزش و پرورش این حوزه اقدامات خوبی انجام داد و نیروهایی همسو و همفکر جذب کرد. و اینگونه شد که فضا را به سمتی پیش برد که فرهنگیان از حامیان اصلی و مبلغان تاثیرگذار وی در انتخابات بودند هرچند درحال حاضراین حلقه با توجه به تغییر تفکرات جامعه و مشکلاتی که گریبانگیر فرهنگیان شده تنگتر و کوچکتر شده است.

فیاضی با کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی راهی بهارستان شد تا به زعم خود، در ردایی دیگر به مردم دیارش خدمت کند و در مجلسی همسو با دولت پاک دستان، مشکلات حوزه و منطقه را برطرف کند و حتی امتیازات و اعتبارات را به سمت نور و محمودآباد سرازیر کند تا اقدامات و پروژه‌هایی که ناطق و دیگران در انجام آن به نوعی ناتوان مانده بودند به سرانجام برساند. وی که پیش از این در دیدارهای چهره به چهره مشکلات مردم را از نزدیک لمس کرده بود و حل معضلات آنها را (جاده، آب شرب، کشاورزی، اشتغال و ...) مهمترین انگیزه خود برای نامزدی در انتخابات اعلام کرده بود، در سخنانش نوید فردایی روشن می‌داد. اما پس از ورود به مجلس به دلیل نداشتن تجربه لازم و قدرت لابیگری تاثیرگذار در حل معضلات حوزه موفق عمل نکرد و به عقیده برخی از صاحب‌نظران، سعی می‌کرد به نوعی توپ را در زمین دیگران از جمله دولت بیندازد وی در مهر 93 درباره مشکل محور نور ـ چمستان ـ آمل و پاسخگو نبودن اعتبارات موجود گفت: «اگر چنانچه برابر تعهدات و توافقات تا پایان اسفندماه این محور به جایی نرسد و مشکلات همچنان ادامه داشته باشد، علیه وزیر راه (دولت جدید) شکایت خواهم کرد و امضاء اولیا دم فوت‌شدگان این محور را نیز زیر شکواییه خواهم گرفت». یعنی آقای نماینده می‌خواست برای پروژه‌ای که وزیر راه دولت قبل - در طول 8 سال نتوانسته بود- به انجامش برساند از وزیر راه دولت جدید (حالا هر دولتی) که هنوزعرقش از گرفتن رای اعتماد و ... خشک نشده و علاوه بر آن در خزانه، انباشته‌ای نداشت شکایت کند، امضا جمع کند و به نوعی دولت جدید را مانع به سرانجام رسیدن این بزرگراه معرفی کند به مصداق این بیت شیخ اجل:

گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری!

همزیستی مسالمت‌آمیز زباله و ساحل!

یکی از معضلات پر سر و صدای زمان نمایندگی آقای فیاضی، عدم رفع معضل زباله این حوزه مخصوصا محمودآباد است که هنوز هم به سامان نرسده و معمولا هفته‌ای یکبار جمع‌آوری می‌شود و در سواحل ریخته می‌شود که علاوه بر ایجاد مشکلات زیست – محیطی، چهره ناخوشایند و غیرموجهی به سواحل و شهر داده است. البته به مرور زمان مردم، دریا، مسئولان، ساحل، زباله و ... به این مساله خو کردند و ساحل و زباله به دوستانی صمیمی تبدیل شدند که بی هم نمی‌توانند زندگی کنند و در صورت جدایی سر به بیابان می‌گذارند!

پایدار در پایداری، چرخش ممنوع!

در انتخابات ریاست جمهوری سال 92، عبدالوحید فیاضی به سمت سعید جلیلی رفت و با پذیرش ریاست ستاد وی در استان، تمام قد از وی دفاع کرد و پس از اعلام نتیجه انتخابات و روی کار آمدن حسن روحانی، بدون هیچ چرخش و انعطافی برعقاید خود ماند و در مجلس از منتقدان دولت در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و سیاست خارجی بود و در حالت کلی رابطه خوشی با دولت نداشته و به جای آنکه به نفع مردم منطقه و حل معضلات حوزه از در دوستی وارد شود و از آنها امتیاز بگیرد بیشتر وقت وی و همفکرانش به طرح سوال و استیضاح وزیران در مجلس گذشت تا دولت را بی‌کفایت و ناتوان نشان دهند به همین دلیل نتوانست آن چنان که باید برای رفع معضلات حوزه موفق عمل کند و وعده‌های خود را جامه‌ی عمل بپوشاند و این غیرهمسویی با دولت، نتیجه خوشایندی برای حوزه در بر نداشت.


دخالت در عزل و نصب‌ها، عدم تحقق برنامه‌های دولت

فیاضی نه تنها عملکرد مناسبی در حوزه انتخابیه نداشت حتی به نظر می‌رسد در مجلس هم حرف چندانی برای گفتن نداشت بنابراین سعی می‌کرد قدرت خود را در حوزه انتخابیه و مسئولان استان و شهرستان نشان دهد. وی در 21 تیر 92 و پس از انتخاب رئیس‌جمهور جدید در جلسه شورای اداری شهرستان نور درباره شایعه تغییر برخی مدیران این حوزه انتخابیه گفت: «به شایعات و حرف و حدیث در احتمال تغییر مسئولان شهرستا‌ن‌ها در ادارات توجه نکنید، چراکه من به عنوان نماینده مردم "هرگز اجازه نخواهم داد" احدی در شهرستان‌های نور و محمودآباد دخالت کند و هرگونه دخالت را به عنوان "چوب لای چرخ گذاشتن" تعبیر می‌کنم و با آن برخورد خواهم کرد من به‌ عنوان نماینده و وکیل مردم به کار خود واقف هستم». ظاهرا آقای نماینده فراموش کرده بود که حق طبیعی هر دولت است که نیروهایی همسو و همفکر با برنامه‌هایش برگزیند همچنان که دولت‌های قبل پس از روی کار آمدن نیروهای همسو را به خدمت گرفتند تا در پیشبرد اهداف خود موفق باشند.  سخنانی چون «حوزه خودم است به کسی اجازه نمی‌دهم و ....» در حیطه وظایف نمایندگان مجلس نیست! و همین موارد باعث شد تا شاهد تغییرات دیرهنگام در حوزه باشیم و برنامه‌ها و سیاست‌های دولت روی زمین بماند.  

دعوای بنری با فرماندار

با نزدیک شدن انتخابات مجلس، از سوی اطرافیان و حامیان نماینده یا فرماندار وقت منتصب به ناطق پس از افتتاح  پروژه‌های مختلف کوچک یا بزرگ بنرهای تقدیر و سپاس نصب می‌شد تا با بزرگنمایی به هر شکل ممکن اعتماد مردم را به خود جلب کنند خود را عامل انجام این طرح‌ها معرفی کنند بهرحال وارد شدن و پرداختن به چنین مواردی آن‌هم در بهبوحه انتخابات از سوی حامیان نماینده یا فرماندار صورت خوشی ندارد و گاه اثر معکوس دارد چرا که مردمی که در یک حوزه زندگی می‌کنند به خوبی می‌دانند اقدامات انجام شده از سوی چه کسی بود و مهمتر اینکه نباید در یک حوزه‌ وضعیت به گونه‌ای باشد که نام اشخاص مطرح شود بلکه نیاز است با اتحاد و همدلی به رفع مشکلات مردم که کم هم نیستند پرداخته شود.  

سکانس آخر: آمدن یا نیامدن؟ مساله این است

پس از گذشت 4 سال هنوز مهمترین مشکلات این حوزه (اوضاع نامناسب راه‌ها، کندی پیشرفت تعریض محور نور – چمستان – آمل، نبود امکانات درمانی و پزشکی مناسب، معضل فاضلاب شهرک صنعتی نور، معضل کمربندی نور به رويان، زباله و دريا٬ پيمانکاری‌های سفارشی٬ وضعيت زيست - محيطی و.... ) سرجای خود باقی هستند. عمل نشدن به وعده احداث فرودگاه، را هم باید به این لیست بلند بالا افزود اگرچه آقای نماینده در حل و بهبود برخی از مسائل، اقداماتی انجام داده است، جریانی بنام «نه به فیاضی» در این حوزه مخصوصا شهرستان محمودآباد به راه افتاد و غیرهمسویی فیاضی با دولت و حاکمیت تفکرات اعتدال در این حوزه انتخابیه به رونق این جریان دامن زده و رقابت دشواری را برای وی رقم زده است. در حال حاضر سوال مهمی که ذهن مردم را مشغول کرده این است که وقتی آقای فیاضی نتوانست در دولت دهم با بودجه کافی و جریانی همسو با مجلس، اقداماتی درخور برای حوزه انجام دهد در زمامداری دولت غیرهمسو آن هم با مخالفت آشکار، چگونه می‌تواند؟ شاید انتظار مردم این بود که نماینده حوزه‌شان هر چند نمادین، چرخش و انعطافی از خود نشان می‌داد و سنگ دولت قبل را به سینه نمی‌زد....

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عبدالوحید فیاضی - نور - محمودآباد - انتخابات مجلس - مجلس دهم -

مطالب مرتبط با : آقای فیاضی! نمی‌توانی نیا
نظرات کاربران در مورد : آقای فیاضی! نمی‌توانی نیا
 • میلاد از محمدآبادپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  با سلام و تشکر جا داره بگم ایشون تبلیغات زیادی در مورد ساخت فرودگاه یا تبدیل فرودگاه نظامی محمود اباد به فرودگاه مسافری کردن اما در عمل چیزی دیده نشد آیا با جود سه فرودگاه فعال در استان آیا این مساله امکان پذیره؟

 • معلم صادقپاسخ10چهار شنبه 27 آبان 1394

  مازند مجلس با این دروغ پردازی ها به کجا میخواهد برود پول از چه کسانی گرفته اید خوب به فیاضی هم پیشنهاد میدادید تادر مقابل پول از ایشان تعریف کنید و به به و چه چه بگویید شاید به ایشان هم پیشنهاد کرده اید ولی این آقا زیر بار طمعکاری شما خائنین به قلم نرفته....

  • طاهری3چهار شنبه 27 آبان 1394

   اقای معلم صادق من به راست و دروغ مطلب کاری ندارم فیاضی رو هم نمی شناسم نمیخوامم بشناسم شاید شمام از جذب شده های همون دوران باشین اما اینو میدونم همسرم چند ماه نشست خوند و رتبه خوبی آورد اما .... الانم داره کارگری می کنه سوال من از آقای فیاضی اینه چرا بعد از اعلام 3 برابر ظرفیت قبولشدگان واس مصاحبه و .... دوباره یکسری افراد خاص و که رتبه شون مجاز نبود برای مصاحبه دعوت کردید و اتفاقا همینا رو جذب کردید و مجاز شدگان سری اول و رد کردین؟ واقعا میدونید حق چن نفر خوردا شد!

  • محمد علی 0چهار شنبه 30 دی 1394

   جواب آقای طاهری
   لطفا گفتگوی ویژه خبری 22.45 رو که در دفاع از فرهنگیان بوده حتما حتما حتما ببینید جواب سوالاتون انجا هست
   http://abdolvahid-fayazi.ir/

 • صادقیپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  چرا بیشتر به زباله نپرداختین دریای ما داره نابود میشه سلامت مردم درخطره هیشکی هم به فکرش نیست زباله ها روی دست شهرداری موند اخرش هم مجبور شدن پول بدن تا اشغالا رو دفن کنن! تا کی باید باید این وضعیت ادامه داشته باشه حق مردم نئور و محمودآباد این نیست

 • حسن محمدیپاسخ4چهار شنبه 27 آبان 1394

  آقای نویسنده مطلب چقدرگرفتی این هجویات رابنویسی؟قلم مقدس است اما اگردردستان نامبارک باسد قداستش ازبین می رود؛؛
  بااین چرندیات وقداست قلم راآلوده نمودی،آلوده؛؛

 • حسنیپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  چرا وقتی شورای امل نسبت به دپوی زباله محمد اباد در زمبن های امل ممانعت کرد ایشون واکنشی نشون نداد این دور نماینده از محمودآباده که مشکلات ما رو حل کنه

 • رضایی شهروند محمود آبادپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  كمربندي جنوبي شهر محمودآباد کی می خاد احداث بشه؟ چرا بعضی ها از پیگیری های مازند مجلس نگران میشن/ آنکس که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

 • شایکارپاسخ1چهار شنبه 27 آبان 1394

  آقای فیاضی قرار بود کنار گذر شمالی شهر سرخرود افتتاح شه/ گویا از کنارش گذشتین قرار بود اعتبارات عمرانی استانی بگیرید

 • کشاورزپاسخ1چهار شنبه 27 آبان 1394

  تشکر می کنیم از سایت مازند مجلس که انصافا نماینده ها رو برده زیر ذره بین یه عده بی درد حقوق بگیر فقط از این مطالب شما ناراحت اند لطفا به کار حرفه ای خودتون بپردازید بنده 11 ماه اسیر بیمارستان بودم. آخرش هم علاج کامل حاصل نشد تلاش یک سالم رو خرج دوا و دکتر کردم تجهيز بیمارستان محمودآباد شده ارزو

 • دانشجوی بیکارپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  بندر چندمنظوره فريدونكنار جز لابی و زد و بند منظور دیگه ای نداشته بنده با کارشناسی و ارشد کشاوری هیچ خیری از شهر و از این بندر نبردیم. واقعا که باید گفت.... نیا

 • شهرستان بزرگ چمستانپاسخ4چهار شنبه 27 آبان 1394

  مهمترین خواسته مردم چمستان شهرستان شدن هست تاکی رای رو باید ما بدیم و نفعش رو دیگران ببرند

 • چمستان بزرگپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  مهمترین خواسته مردم چمستان شهرستان شدن هست تاکی رای رو باید ما بدیم و نفعش رو دیگران ببرند؟

 • خادم ملتپاسخ1چهار شنبه 27 آبان 1394

  به عنوان نمانده مردم در شورای شهر از وکیل ملت جناب فیاضی که منکر خدمات ایشون هم نیستیم موارد زیر را خواهانم


  کمک برای ايجاد ديواره حفاظتي رودخانه سرخرود.

  تامین اعتبارات مورد نیاز برای احداث سد لاستيكي سرخرود.

  مطالبه به حق مردم از راه و شهر سازی برای تکمیل کنار گذر شمالی شهر سرخرود.

 • مهدیپاسخ5چهار شنبه 27 آبان 1394

  به نام حدا
  کسی که از مدیر کل امور اجتماعی استانداری تا مدیر کل آموزش و پرورش و نمایندگی مجلس شورای اسلامی وامدار و سخنگوی جریان پایداری بود امروز نمی تواند در دولتی که با افکار متحجرانه دوستانش ناسازگار است نماینده ملت نور و محمودآباد شود و از منافع ملت دفاع کند
  بیشتر جوانان این حوزه انتخابیه افکار روشن و نزدیک به دولت تدبیر و امید دارند و اطلاع دارند که همین آقایان برای شکست دولت در مساله برجام چه تلاشهایی که نکردند ،مردم به دنبال کسانی خواهند رفت که اهل مدارا و مروت باشند و بتوانند در مجلس با دولت منتخب مردم تعامل سازنده داشته باشند
  در هشت سال دولت احمدی نژاد فقط رییس جمهور وقت مقصر آنهمه ویرانی نبود بلکه کسانی که در مسجد گالشپل محمودآباد در یادواره شهدا فریاد می زدند که " به عقیده بنده سخنان آقای احمدی نژاد طوری است که آدمی احساس می کند به ایشان الهام می شود" نیز شریک تمام ناکارامدیهای دولت قبلی هستند
  جناب فیاضی شما و سردمداران دولت پاکدست شما به تاریخ ایران بدهکار هستید و در روزی که خیلی دور نیست پاسخگو خواهید بود
  جناب فیاضی آنچنان با موکلانش بیگانه است که وقتی به راه رفتن و سکونت ظریف در لاویج در صحن علنی تاختند و وزیر خردمند دولت را به تمسخر گرفتند
  به گفته های خود افتخار کردند و نمی دانستند درصد بسیار کمی از جامعه نور و محمودآباد با افکار جناب فیاضی موافقند و بسیاری از مردم به این کار ایشان اعتراض خواهند کرد .
  جناب آقای فیاضی افکار و تصمیمات تعداد اندک نفراتی که همراه و در کنار شما هستند افکار و تصمیم همه مردم نیست.
  باور بفرمایید برای آینده نور و محمودآباد خصوصا جوانان این حوزه تغییر نمایندگی مجلس امری است پذیرفته شده و لازم.
  بنابراین به جناب فیاضی بفرمایید که برای اجرای اوامر همفکران پایداری خود به دنبال مکانی دیگر به غیر از نور و محمودآباد بگردد.

 • احمد مختاریپاسخ3چهار شنبه 27 آبان 1394

  چقد پول گرفتی مازند که چاپ کنی این مطالبو؟ هنوز هم شکست خوردگان سیاسی باهزینه کردن خودشون سعی در شکست دکتر فیاضی دارن که این خیاله محضه..انتقاد با تخریب و فرافکنی متفاوته..مازند اعتبارت رو با گره زدن به کانونهای فساد و قدرت مخدوش نکن..ایشاله جرات چاپ رو داشته باین

 • معلمپاسخ2چهار شنبه 27 آبان 1394

  خوبه از اینکه مجلس مازندران فقط به آقای فیاضی توجه داره برام جالب بود چون ظاهرا قدرت اجرایی آقای فیاضی به قول نویسنده متن در استان ازهمه بیشتره . دیگه ایراد نبود بگیری ؟یه موقع از بس ایرادمیگیری از اون ور بوم نیفتی چون خیلی از این مواردی که فرمودین جزء وظایف دولت امید است.

 • سمیه پاسخ3چهار شنبه 27 آبان 1394

  یعنی انصافا مازند مجلس اونیکه این دروغارو بهت یاد داده و تو هم نوشتی چه استعدادی داشته ها!!!!!!!! میخوام بد‌وم میتونی راحت و با وجدان آسوده سرتونو شب روی بالشت بزارین؟؟؟ البته بایدم بتونین آخه کم پول نمیگیرین واسه گذاشتن همچین د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر‌وغهایی...در کل این موضوع جدیدی نیست خوبها وقتی میان حرف و حدیث زیاد پشتشون هست...تاریخ نشون داده اونیکه با صداقته همیشه دشمناش بیشتر میشن...دکترفیاضی با رأی مردم اومدند و با رأی مردم میمونن...قرار نیست جایی برن... دکتر فیاضی در دل مردم ریشه زدن....این ریشه با تبر همچ‌ین دروغهایی از بین نمیره....هنوز بحث به رو شدن عملکردهاشون نرسیده...البته مردم شریف نور و محمودآباد آگاهن...

 • مقداد قربانیپاسخ3یکشنبه 01 آذر 1394

  نوع قلم زدن تخریبیه، تابلوعه که دارین جریان سازی میکنین علیه دکتر فیاضی
  به هرحال امیدوارم خودتونو مفت نفروخته باشید.
  سه ماه دیگه میزان محبوبیت دکتر فیاضی مشخص میشه

 • مرتضیپاسخ1شنبه 07 آذر 1394

  علی رغمی که خودم طرفدار جناب فیاضی نیستم..ولی واقعا متن تخریبی بود ...البته حق میدم چون رویکرد این سایت همینه رقیب رو تخریب کن و دوستان رو تبلیغ

  اشاره می کنم به این مطلب :
  http://mazandmajles.ir/post/read/9735/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84%D8%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%80-%D8%AF%D9%84%D8%B3%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85.html

 • آیدینپاسخ2چهار شنبه 02 دی 1394

  استاد گرامی جناب آقای فیاضی در دنیای مدرن بایستی با تمام گروه ها تعامل داشت و از موقعیت های موجود به نحو احسن استفاده کرد نمی شود با تخریب وزیری توانمند چون دکتر ظریف که همه دنیا در مقابلش سر تعظیم فرو می آورند از منافع مردم دفاع نمود کمی بیشتر بیاندیشید دنیا دنیای تعامل است نه دنیای تخریب از حضور وزرای شایسته همچون دکتر ظریف - دکتر هاشمی - دکتر آخوندی که ساکن شهرستان نور ومحمودآباد می باشند باید استفاده شود .جناب فیاضی مردم غیور نور و محمودآباد لایغ این همه بی مهری ها نیستند .بهره گیری از مدیران غیر بومی با توجه به ظرفیت های بزرگ مدیریتی در منطقه نمی تواند راهگشا باشد .

 • آیدینپاسخ0چهار شنبه 02 دی 1394

  مدیر محترم سلام در متن فوق کلمه لایق رو به اشتباه تایپ نمودم در صورت امکان اصلاح فرمایید متشکرم

 • دانیال.دبیرپاسخ0پنج شنبه 03 دی 1394

  بنظر من فیاضی شاید روحیه تعامل قوی با دولتمردان را ندارد وبقولی ایشان بدلیل روحیه انقلابی واینکه از منطقه ای بود که مردانش همیشه روی حرفی که میزنند تاپای جان میمانند نتوانست با دولتی که در جمع اصولگرایی ایشان وجود نداشت تعامل کند اما بدتر اینکه افرادی که دراین 4سال شب وروزشان با ایشان بود وبفولی حامیان سرسخت ایشان بودند چه شده که امروز علیه ایشان مینویسند که ((نمیتوانی نیا)) شاید دیگه باید نانشان را به نرخ روز بخورند ودیدند که بوی کباب از جایی دیگر میاید براحتی ایشان را رها کرده ...واقعا به آقایان باید چی گفت...ایکاش مردم ما پای عقیده واعتقاد خود بایستند نه اینکه به مانند آقای(الف-ن) مدیر مدرسه ای در شهر ما نون به نرخ روز بخورند شاید به پستی که انتظار داشتند دست نیافتند....واقعا عجب مردمانی هستیم ما...

  • *0چهار شنبه 21 بهمن 1394

   بگذار هرچه میخواند بگویند باران که ببارد کاری از چترها ساخته نیست.
   انقلاب شدو خیلیها شوکه شدن، جنگ راه انداختن و تحریم کردن و تحریک کردن و مذاکره و خیلی کارها .اما انقلاب راه خودشو میره و نشونشم اینه که سربازان خمینی مثل امامشون تو کشور و منطقه با کسی تعارف ندارن و انقلابی اند... هم چنان برسر آن عهد که بستیم هستیم...

 • نصرالهپاسخ0سه شنبه 27 بهمن 1394

  افسوس بر ملتی که حاکمی هو می کنند و به سراغ حاکمی دیگر می روند

 • موژانپاسخ0سه شنبه 04 اسفند 1394

  دروووود بر دکتر فیاضی... حمایتت میکنیم... 7 اسفند ....

نظر شما در مورد : آقای فیاضی! نمی‌توانی نیا

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها