مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 7459 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آبان 1394 -ساعت : 15:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز فعالیت ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران/ جذب نامزدهای مستقل براساس شاخص

مسئول ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران؛

آغاز فعالیت ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران/ جذب نامزدهای مستقل براساس شاخص

اختصاصی مازند مجلس: مسئول ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران، در گفت‌و‌گو با ما اظهار کرد: این ائتلاف در همه استان‌های کشور از انتخابات قبلی آغاز بکار کرد و در این دوره به صورت جدی به کار خود ادامه می‌دهد.

اختصاصی مازند مجلس: در انتخابات‌های ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی، در کنار نامزدهای احزاب، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی، داوطلبان مستقلی نیز بوده‌اند که با هدف خدمتگزاری و تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی، در حوزه‌های انتخابیه اقصا نقاط کشور پا به عرصه رقابت گذاشته و با حضور خود، رونق کمی و کیفی انتخابات مجلس شورای اسلامی را به ارمغان آورده‌اند.

با این همه اگرچه بسیاری از کاندیداهای مستقل، از تخصص، شایستگی، کارآمدی و اندیشه‌های بکر برخوردار بوده‌اند، قدرت تبلیغاتی گروه‌ها و احزاب و جناح‌ها و حتی برخی افراد ذی نفوذ حوزه انتخابیه، مانع از پیروزی و ورود آنان به مجلس شورای اسلامی گردیده است.

این امر در بسیاری از مواقع سبب گردید تا کاندیداهای مستقل، در عین کارآمدی و برخورداری از سلامت و خلوص نیت، با تجربه‌ای ناخوشایند، برای همیشه از عرصه انتخابات کنار رفته و فضای سیاسی کشور از حضور چنین افرادی در پست‌های مهمی چون مجلس شورای اسلامی محروم بماند.

پس از فعالیت موفق در دو دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سال ۹۲، هماهنگی‌های لازم برای تشکیل «سومین ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» در انتخابات مجلس دهم، و «اولین ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در چهارمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری» آغاز شده کرده است در این باره سید رضا حسینی مسئول ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران، در گفت‌و‌گو با ما اظهار کرد: این ائتلاف در همه استان‌های کشور از انتخابات قبلی آغاز بکار کرد و در این دوره به صورت جدی به کار خود ادامه می‌دهد.

وی هدف از تشکیل این ائتلاف را جذب نامزدهای مستقل انتخاباتی عنوان کرد و افزود: برای جذب نامزدها فاکتورهایی در نظر داریم که مهمترین آنها وابسته نبودن به هیچ جناح و جریان است.

مسئول ائتلاف نامزدهای مستقل مازندران، درباره فعالیت‌های این ائتلاف در مازندران، بیان کرد: در حال رایزنی با شهرستان‌های مختلف هستیم تا در هر شهر یک نماینده برای بررسی نامزدها و در هر شهرستان یک دبیر انتخاب کنیم.

حسینی، تصریح کرد: دبیر شهرستان قائمشهر و بابل، انتخاب شدند و تا پایان این‌ هفته و اتمام مذاکرات دبیر ائتلاف نامزدهای مستقل ساری نیز انتخاب می‌شود.

وی، درباره انتخاب نامزدهای احتمالی این ائتلاف در حوزه‌های مختلف استان، گفت: هنوز در مورد نامزدهای این ائتلاف بحثی نشده و فعلا در حال انتخاب نمایندگان و دبیران این ائتلاف در شهرها و شهرستان‌ها هستیم.

برای جذب نامزدها فاکتورهایی در نظر داریم که مهمترین آنها وابسته نبودن به هیچ جناح و جریان است.

مسئول ائتلاف نامزدهای مستقل مازندران، با پیچیده خوانده فضای انتخاباتی استان، اظهار کرد: همه جریان‌ها با قدرت در حال مهره‌چینی هستند.

حسینی، درباره ترکیب احتمالی مجلس آینده، گفت: طبق رصدهایی که انجام دادیم پیش‌بینی ما این است که مجلس آینده ترکیبی خواهد بود و از جریان‌های مختلف سیاسی، اکثریتی در مجلس نخواهیم داشت البته جریان‌های سیاسی از اقلیت‌های پرقدرت خواهند بود.

توضیح مازندمجلس: پایگاه خبری مازندمجلس آمادگی خود را برای معرفی نامزدهای مستقل دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه‌های انتخابیه مازندران به ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور اعلام می‌دارد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ائتلاف کاندیداهای مس - نامزدهای مستقل - انتخابات - مجلس دهم - مازندران -

نظرات کاربران در مورد : آغاز فعالیت ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران/ جذب نامزدهای مستقل براساس شاخص
  • محمدپاسخ0جمعه 29 آبان 1394

    حرکت بسار قشنگی است که باعث راهیابی نامزدهای شایسته به مجلس خواهد شد. انشاله

  • مجید پاسخ0سه شنبه 22 دی 1394

    رای ما به محبوب قبادیان.چرا که تنها متخصصی است که می تواند با ورود به کمیسیون برنامه و بودجه در جذب اعتبارات مورد نیاز منطقه بهترین عملکرد را داشته باشد.پس برای احقاق حقوق حقه منطقه فقطمحبوب قلب ها محبوب قبادیان.

نظر شما در مورد : آغاز فعالیت ائتلاف نامزدهای مستقل در مازندران/ جذب نامزدهای مستقل براساس شاخص

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها