امروز چهار شنبه 29 شهریور 1396 ساعت 21:03:13

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 94139 -تاریخ انتشار : شنبه 27 شهریور 1395 -ساعت : 11:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 تنها راه نجات جنگل شمال تنفس طولانی مدت جنگل است/ لزوم ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد گلورد نکا

شاعری در نشست خبری شرق مازندران:

تنها راه نجات جنگل شمال تنفس طولانی مدت جنگل است/ لزوم ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد گلورد نکا

مازندمجلس: رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص ۱۰ میلیارد دلار برای توسعه پایدار در کشور گفت: تکمیل سد گلورد نکا به ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مازندمجلس: علی محمد شاعری  در نشست خبری با اصحاب رسانه شرق مازندران در مجموعه تاریخی عباس آباد بهشهر اظهار داشت: محورهای اصلی تصویب قوانین کارآمد،گره گشایی توسعه کشور، نظارت بر تمامی امور و پیگیری مطالبات کشور از اولویت‌های کار ما بوده تا کشور در مسیر درست حرکت کند.

وی افزود: برای رفع موانع باید مدیران و مسئولان در اجرای وظایف خود از تخصص لازم، مسئولیت‌پذیری، توان برنامه‌ریزی، اهل پیگیری و تلاش و به دور از مسائل حاشیه‌ای با توجه به امکانات و قوانین لازم گام بردارند.

شاعری تصریح کرد: برای جلوگیری از آسیب اجتماعی در جامعه باید از مرزبندی سیاسی جلوگیری کنیم و با اتحاد و همدلی از هرج و مرج جلوگیری کنیم و تمام فعالیت‌ها برای رضای خدا و رضایتمندی مردم باشد.

وی با بیان اینکه آب زیرساخت اصلی برای توسعه پایدار بوده که برای این مهم در کشور 10 میلیارد دلار برای کل کشور اختصاص یافت گفت: برنامه‌ریزی لازم جهت تامین آب شرب،کشاورزی، محیط زیست و صنعت تا چهار سال آینده در کشور صورت گرفت که در منطقه شرق مازندران سد گلورد تا پایان سال آبگیری می‌شود که به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نماینده مردم شرق مازندران با تاکید بر برخورداری روستاییان از آب شرب گفت: در زمینه آب روستایی تا پایان سال به 32 روستای منطقه آبرسانی خواهد شد.

شاعری افزود: در روستاهایی که از نعمت گاز برخوردار نیستند برای هر خانوار روستایی سه تا پنج مکعب هیزم مصرف سوخت می‌شود که با برخورداری از 152 روستا از نعمت گاز طبیعی جنگل نجات می‌یابد.

وی تصریح کرد: در زمینه گردشگری نیز مناطق دیدنی سه شهرستان مورد بررسی  است که در این زمینه قرمرض نکا و توسکا چشمه گلوگاه تعیین تکلیف می‌شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تنها راه نجات جنگل شمال تنفس طولانی مدت جنگل است بیان داشت: تلاش داریم بهره‌برداری از جنگل را کاهش و به جای آن توسعه و احیای آن را افزایش دهیم.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شاعری - سدگلورد - جنگل - اعتبار -

مطالب مرتبط با : تنها راه نجات جنگل شمال تنفس طولانی مدت جنگل است/ لزوم ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد گلورد نکا
نظر شما در مورد : تنها راه نجات جنگل شمال تنفس طولانی مدت جنگل است/ لزوم ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد گلورد نکا

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها